Μετάβαση σε περιεχόμενο

Λέτε να είμαι;;;


sia 24

Recommended Posts

κοριτσάκια μου καλημέρα!!μόλις πήγα και έκανα χοριακή...

αλλά για να τα πάρω από την αρχή:περίμενα περίοδο στις 12/11,δηλαδή σήμερα βρίσκομαι στην 4η μέρα καθυστέρησης..στην αρχή δεν έδωσα και πολύ σημασία, γιατί με τον αντρούλη μου δεν είχαμε επαφές στις γόνιμες μέρες λόγω φόρτου εργασίας και είπα οτι θα μου έρθει...αλλά πουθενά!!!!

έχω τρελαθεί!!!!! :silly: :woohoo: :silly: :woohoo:

περιμένω 6 μήνες μετά την παλλίνδρομη που είχα...λέτε να έγινε το θαυματάκι;;; :woohoo: :woohoo:

θα πάρω τα αποτελεσματα το απόγευμα μετά τις 6 και μέχρι τότε θα κάθομαι σε αναμμένα κάρβουνα...

ευχηθείτε μου καλή τύχη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μακαρι κουκλιτσα μου!η καθυστερηση ειναι πολυ καλο σημαδι?εχεις σταθερο κυκλο? εκανες κανενα τεστακι?

ευχομαι το απογευμα να μας πεις ευχαριστα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νανι μου σε ευχαριστώ πολύ!!!έχω σταθερότατο κύκλο 28 ημερών και test δεν έκανα, είπα να κάνω κατευθείαν τη χοριακή για να είμαι 100% σίγουρη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εύχομαι ολόψυχα, σήμερα το απόγευμα να πάρεις θετική απάντηση! Ήταν πολύ σωστή η κίνηση σου να κάνεις χοριακή για να μην έχεις αγωνία:-)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΜΕ ΤΑ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ :):) ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστώ όλες!!!!πραγματικά έχω τρελή αγωνία...το θέλω τόσο πολύ και φοβάμαι μην απογοητευτώ...πώς θα περάσουν οι ώρες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 σου ευχομαι ολοψυχα να εχεις το πολυπθητο σπορακι στην κοιλια σου.αναμενουμε πως και πως να μας πεις τα νεα σου!!!να σε ρωτησω κατι οταν λες οτι δεν ειχατε επαφες τις γονιμες για ποιες μερες του κυκλου λες οτι κανατε σεξ?ρωταω γιατι και εγω σημερα περιμενω περιοδο και δεν βλεπω φως και επαφες ειχα στο τελος του κυκλου γιατι ο αντρας μου λειπει κοσοβο! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα και απο μενα!! Ευχομαι πραγματικα να εισαι εγκυουλα..

Εγω οταν εμαθα οτι ειμαι εγκυος μαλλον απο προαισθημα δεν εκανα καθολου τεστ και πηγα κατευθειαν για χωριακη οπου και εμαθα τα ευχαριστα!!!! Ενημερωσε μας οταν μαθεις τα αποτελεσματα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

georgiasamar μου, κάναμε φουλ (συγνώμη κιόλας) τις πρώτες μέρες του κύκλου και τις τελευταίες...στις γόνιμες ήμασταν Αθήνα και μας φιλοξενούσε ένας φίλος οπότε και δεν είχαμε επαφές..σου εύχομαι ότι καλύτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω για την αμεση απαντηση σου σια, και εμεις φουλ αλλα στις τελευταιες μερες!!!να σημειωσω οτι η θερμοκρασια μου χθες το βραδυ ηταν 36,9 .ευχομαι επισης οτι καλυτερο! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι, το συζητας?? σιγουρα εισαι!!! 4 μερες καθυστερηση σε σταθερο κυκλο?? δεν υπαρχει περιπτωση να μην εισαι!!! μπραβο... ολα να σου πανε τελεια γλυκουλα μου!!! περομενουμε απλα την επιβεβαιωση.. ;);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα μου σου ευχομαι ολοψυχα να εχει γεμισει

η κοιλιτσα σου με ενα τοοοσο δα σπορακι... :)

και να περασεις τα πιο ευτυχισμενα Χριστουγεννα

της ζωης σου.

Εχεις ολη μας την αγαπη... :kiss:

την θετικη μας ενεργεια...

και οτι αλλο χρειαστεις!!

Καλα αποτελεσματα!!

Περιμενουμε νεα σας το απογευμα..! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai egw to idio me sena!!!exw 4 meres kathisterisi!!!me kiklo stathero 28 imerwn!!!!

perimenw na dw ti egine me agwnia!!!

vasika egw tha perimenw ligo akoma giati tin mera pou htan na adiathetisw tin 28h to prwi ekana test kai itan arnitiko....

alla xwris kathisterisi to ekana...

ti na pw?den kserw...

SOU EUXOMAI TA KALITERAAAAAAAAAAA :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sia 24 εύχομαι και εγώ με τη σειρά μου να είσαι εγκυούλα και αυτή τη φορά να πάνε όλα τέλεια και σύντομα να έχεις και ένα υγιές μωράκι στην αγκαλιά σου!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια μου μόλις γύρισα από το μικροβιολογικό...δυστυχώς ήταν αρνητική η χοριακή μου...απογοητεύτηκα τόσο πολύ...το περιμένω πως και πως ένα μωράκι...

σας ευχαριστώ όλες τόσο πολύ για τις ευχές σας...εύχομαι σε όλες μας να αποκτήσουμε γερά μωράκια και σς αυτές που είναι ήδη μανούλες να είναι γερά τα παιδάκια τους!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σία μου δεν πειράζει, μην απογοητεύεσαι, είσαι και μικρούλα, έχεις μπολικο καιρό μπροστά σου. εκμεταλεύσου τον φιλάκια ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σια μου σιγα βρε δεν πειραζει χασαμε μια μαχη οχι και τον πολεμο!!!! ;) κανε θετικες σκεψεις και το μπεμπακι δεν θα αργησει!!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Γεια σας κορίτσια μου!!!σήμερα όμορφη μερα....έχουμε το πάρτυ του μεγάλου μου ...κλείνει τα 12 το παλικάρι μου🩵😍 θα πάμε σε ίντερνετ καφέ για τα γενέθλια...πάνε οι παιδότοποι πλέον...τώρα κάνουμε εφηβικά πάρτυ 😉
    • Σ ευχαριστώ πολύ κορίτσι μου.Τα γράφεις πολύ όμορφα και με εκφράζουν όλα.Εχω σκαμπανεβάσματα αρκετά.Προσπαθω όμως....Καλή επιτυχία και σε σένα.Ποτε θα κάνεις χοριακη σου είπε;Σε 11 μέρες ;
    • Καλησπέρα κοριτσαρες! χάθηκα εγώ τελείως...σας διαβάζω όμως τόσο καιρό 😍 εγώ όλα καλά προς το παρόν...απο βδομάδα θα κάνω καμπύλη και εξετάσεις αίματος για να δούμε τι γίνεται! εδω στην περιοχή μου ηταν κλειστά τα μικροβιολογικά αυτή τη βδομάδα..δεν ξέρω αν κρατήσει κ άλλο βέβαια! Δευτέρα στις 19.00 εχω ραντεβού με την γιατρό μου! εγω κορίτσια έξω θα γεννήσω πρωτα ο Θεός..στο Ιασώ είναι η γιατρός μου...δεν ήθελα με τίποτα νοσοκομείο...εχω πολυ κακη εμπειρία απο τα νοσοκομεία γενικά και δεν υπήρχε καμια περίπτωση να πάω νοσοκομείο! εντωμεταξυ δεν έχω ξεκινήσει να παίρνω απο πράγματα τίποτα...μονο μια κουβερτουλα πήρα που έτυχε πάλι και την πήρα! αλλά σιγά σιγά πρέπει να ξεκινήσω... εσείς έχετε ψωνίσει; εμένα μ εχει τρελάνει στις κλωτσιές ο μπέμπης και κυρίως το βράδυ οταν πάω να ξαπλώσω 🤷 σήμερα είμαι 25+3...στον έβδομο μήνα πότε μπαίνουμε; η γιατρός μου δεν μετράει με μηνες αλλα με εβδομάδες και εγω μπερδευομαι πολύ..
    • Κουράγιο Μαριλου μου! Την έκανα κ εγώ χτες την ΕΤ. Όλα καλά πήγαν κ ξεκίνησε και η δική μου αντιστροφή μέτρηση. Μέχρι τώρα είμαι καλά. Αλλά ξέρω πως όπως περιέγραψες τα σημερινά σιυ συναίσθηματα, θα μοι έρθουν κ εμένα. Όπως πάντα. Είναι τόσο δύσκολο να προσπαθούμε να ελέγχουμε το ίδιο μας το μυαλό. Αλλά πάντα να κερδίζει..  Έχω στο μυαλό μου ότι θα τα περάσω όλα αυτά τα σκαμπανευασματα κ έτσι προετοιμαζομαι αρχικά στο να τα αποδεχτώ και Κ να μη νιώθω άσχημα ακόμα κ για τις άσχημες σκέψεις μου. Όλα τα συναισθήματα μας είναι δικά μας και είμαστε εμείς. Είναι μέρη του εαυτού μας κ τα αγαπάμε. Προσπάθησε να σκεφτείς ότι είναι οκ να σκέφτεσαι αρνητικά κ να πέφτεις. Είναι οκ κ να ξυπνάς πλυμμηρισμενη από ελπίδα..  Ας μην ενιχοποιουμε κανένας μας συναίσθημα! Ειμαστε εδώ να ακούσουμε τα πάντα κ να τα αποδεχτούμε! Καλα έκανες και εκφράστηκες εδώ!  Πάμε γερά!!!! Ελπίδα! 🤞🤞
    • Ναι ναι…η @Raf123 θα καθορίσει την δυναμική του μήνα….🤣🤣🤣 @Pinacolada μπράβο στο αγόρι που άντεξε τις δοκιμασίες των διακοπών!!! Είναι έτοιμος για τις επόμενες…. Όσο για το ότι κατάλαβες που μοιάζει το παιδί….έκλαψα αλήθεια….
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...