Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ασχημα τα νεα κα για εμενα...


Sophia K

Recommended Posts

Κοριτσια μου γεια σας!

Ολα καλα? Εγω οχι! :(

Λοιπον τοσο καιρο τα κοριτσια που μου μιλαγαν καταλαβαν οτι δεν μπαινω τωρα τελευταια και αυτο γιατι εχασα το δευτερο παιδακι που ειχα στην κοιλιτσα μου! :( ο γιατρος ειπε πως αυτο εγινε γιατι η δευτερη εγκυμοσυνη ηρθε πολυ γρηγορα και το σωμα μου δεν ηταν καταλληλα πρωετοιμασμενο!! :( Εχω στεναχωρηθει παρα πολυ!!Αλλα ο αντρας μου λεει πως υγεια να υπρχει και θα το ξαναπροσπαθησουμε!!! Αλλα.......που κουραγιο μετα απο αυτο??? :(

Κοριτσια το μονο που χρειαζομαι ειναι συμπαρασταση!

Δεν εχω κουραγιο να προσεξω ουτε την μικρη μου τωρα!

Αν και ειναι η μονη που με κραταει γερη!Αυτη και το αντρακι μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:( Λυπαμαι!Ομως να εισαι δυνατη για το κοριτσακι σου που σε χρειαζεται και συντομα θα του χαρισεις αδερφακι,υπομονη :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...........................

ΔΕΝ ΒΡΙΣΚΩ ΛΟΓΙΑ...ΛΥΠΑΜΑΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ..

ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΑΠΟΛΥΤΑ.

ΜΗΝ ΞΕΧΝΑΣ ΟΜΩΣ ΠΩΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΣΟΥ ΑΡΧΙΚΑ Κ ΜΕΤΕΠΕΙΤΑ Ο

ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΣΕ ΕΧΟΥΝ ΑΝΑΓΚΗ.

ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ ΥΓΕΙΑ,ΥΠΟΜΟΝΗ,ΚΟΥΡΑΓΙΟ,ΠΙΣΤΗ Κ ΔΥΝΑΜΗ

ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΣ ΠΩΣ ΠΕΡΝΩΝΤΑΣ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ.

ΕΞΑΛΛΟΥ ΓΙ'ΑΥΤΟ ΕΙΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ ΕΔΩ..

ΣΕ ΦΙΛΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ητανε θελημα θεου,και εγω εχασα το μωρο μου πριν λιγες μερες,εκει εχω καταληξει ολα ειναι θελημα θεου,απλα εσυ πρεπει να επανελθεις πιο γρηγορα γιατι εχεις ενα κοριτσακι που σε χρειαζεται.και εγω εκλαψα και κλαιω καθε μερα και αναρωτιθηκα γιατι εγω οταν υπαρχουν τοσες γυναικες που αποκτουν παιδια και δεν τα θελουνε τα κακοποιουνε η παιρνουνε ναρκωτικα,δεν υπαρχει απαντηση και οι γιατροι δεν ειναι θεοι πιστευω οτι οσο καλος και να ειναι ο γιατρος υπαρχουνε σημεια που δεν μπορει να κανει τιποτα μην κατηγορησεις τον εαυτο σου για τιποτα να προσευχεσαι μονο να ηρεμησει η ψυχη σου και θα μας ξαναστειλει ο θεος μωρο.

Ξερω οτι ειναι δυσκολο και εγω δεν ειμαι και η καταληλοτερη να σου δωσω συμβουλες γιατι και εγω εχω καταρευσει,και τωρα ξερω οτι οσα παιδια και να εχεις παντα ποναει οταν χανεις ενα εστω και αν δεν το γνωρισες ποτε.

Προσπαθησε να κανεις οτι εκανες και πριν στη ζωη σου και πιεσε τον εαυτο σου γι αυτο και καθε φορα που θα λες οχι σε κατι επειδη δεν νιωθεις καλα μην αφηνεσαι.

Εμεις πηγαμε ενα ταξιδι,εκανα ψωνια για το σπιτι και αλλαζω λιγο τη διακοσμηση ψαχνω ενδιαφεροντα να ξεχαστω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακη μου, να εισαι δυνατη, να προσεχεις το κοριτσακι σου και γρηγορα θα ερθει και το αδερφακι του!!!! Και ο αντρουλης σου σιγουρα θελει να σε βλεπει χαρουμενη !!! ;)

ευχομαι τα καλυτερα και σε σενα Σοφακι και σε σενα Νταλια μου!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ Κ ΟΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΦΤΙΑΞΟΥΝ

Κ ΝΑ ΔΕΙΣ ΠΟΥ ΘΑ ΕΡΘΕΙ Κ ΤΟ 2 ΜΩΡΑΚΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ Κ ΟΛΑ

ΘΑ ΠΑΝΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΥΝΑΤΗ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΑΛΛΑ Κ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑΚΟ ΣΟΥ

Κ ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΙΑ ΟΤΙ ΜΑΣ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ...ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΚΥΠΑΜΑΙ....Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΣΟΥ ΠΑΛΙ ΚΑΛΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ...ΣΤΑΣΟΥ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΣΟΥ ΟΣΟ ΜΠΟΡΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ ΠΟΥ ΣΕ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ...ΕΤΣΙ/ΜΗ ΔΙΣΤΑΖΕΙΣ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΑΙΣΘΑΝΕΣΑΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΣΕ ΑΚΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστω ευχομαι να πανε ολα καλα για ολες οσες πονεσανε και πονανε ακομη για ολες οσες χασαμε οτι θελαμε πιο πολυ στη ζωη μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ :( . Κάνε υπομονή, και προσπάθησε να φανείς δυνατή για το παιδάκι σου και για τον άντρα σου που τόσο σε στηρίζει. Σου εύχομαι να ξαναμείνεις έγκυος, όταν στο επιτρέψει ο γιατρός.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου γλυκά ειλικρινά λυπάμαι πολύ.. Καμία γυναίκα να μη βιώσει ξανά αυτό το δυσάρεστο συναίσθημα, κανένα εμβρυάκι να μη χαθεί ξανά!

Πίστη, ελπίδα, υγεία και όλα θα έρθουν όπως τα επιθυμείτε!

Σας φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσι μου γλυκό να προσέχεις πρώτα τον εαυτό σου και μετά και τους ανθρώπους που αγαπάς. Όλα για κάποιο λόγο γίνονται ακόμα και αν δεν μπορούμε να το εξηγήσουμε. :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ πραγματικά λυπάμαι...........

Προσπάθησε να ασχολήσαι με το κοριτσάκι σου....

Θα έρθει και δεύτερο και τρίτο παιδάκι, θα δεις..!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΚΟΠΕΛΑ ΛΥΠΑΜΕ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΣΥΝΑΙΒΗ :( ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑΞΑΝΑ ΒΡΕΙΣ ΔΥΝΑΜΗ ΝΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕΙΣ ΕΧΕΙ Ο ΘΕΟΣ :) ΜΗΝ ΑΠΕΛΠΙΖΕΣΑΙ ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

υπομονη σοφια μου και δυναμη

ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα αυτην την δυναμη θα την βρεις απο την αγκαλια και το χαμογελο της κορουλας σου

μην στεναχωριεσαι ηταν μια ατυχια που θα την ξεπερασετε και τοτε θα ερθει και το αδερφακι της μικρης σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαίνω ότι είναι μεγάλη η απώλειά σου,αλλά κάνε ότι σου λέει ο άντρας σου,ο οποίος με την αντίδρασή του φαίνεται πως σε αγαπάει κι είναι πολύ θετικό αυτό.Δεν θα σου πω να μην στεναχωρηθείς,θα σου πω απλά να κοιτάς το παιδί σου κι όλα θα φτιάξουν.

Εύχομαι ότι καλύτερο για σένα,και με ένα δεύτερο νινούλι σύντομα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...