Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΓΟΡΙ Η ΚΟΡΙΤΣΙ?


babylove!

Recommended Posts

Σε μένα παιδιά δεν βγαίνει. Είμαι 39, έμεινα έγκυος τον Ιούλιο και περιμένω αγόρι (αν και στην αυχενική...άλλα μου είχαν πει)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου βγαίνει κορίτσι συνέχεια το πρώτο μου αλλά έχω έναν άντρακλα σκέτη γλύκα!! Και αυτό με το σταυρό κορίτσι μου έβγαζε και το ημερολόγιο με την ηλικία και το μήνα σύλληψης!!Μήπως ν'ανησυχήσω;;; :unsure: :laugh: :P:blink::dry: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dallia έγραψε:

Εμένα μου βγαίνει κορίτσι συνέχεια το πρώτο μου αλλά έχω έναν άντρακλα σκέτη γλύκα!! Και αυτό με το σταυρό κορίτσι μου έβγαζε και το ημερολόγιο με την ηλικία και το μήνα σύλληψης!!Μήπως ν'ανησυχήσω;;; :unsure: :laugh: :P:blink::dry: :silly:

Όχι καλέ!!!! Με τέτοιο άντρακλα είναι να ανησυχείς? :woohoo: :silly: :P :laugh: :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εμενα αγορι μου βγαζει.....αχ τι να πω μεχρι τωρα ειχα μια αμφιβολια αν και μας ειχε πει αγορι στην αυχενικη την δευτερα θα ξερω σιγρυρα.......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμενα κ τις 2 φορές μου βγηκε σωστο...οπότε μιας που θελω πολυ την κόρη θα ενημερωθω πρώτα....χαχαχαχα!!!

ναι σιγα απλά ετυχε, δεν τα πιστευω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ! ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΟ ΤΕΣΤ ΚΑΙ ΣΥΜΦΩΝΑ ΜΕ ΤΗΝ ΗΛΗΚΙΑ ΜΟΥ 29 ΕΤΩΝ ΚΑΙ ΤΟ ΜΗΝΑ ΣΥΛΛΗΨΗΣ ΣΕΠΤΕΒΡΙΟ ΒΓΑΙΝΕΙ ΑΓΟΡΑΚΙ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ..... ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα μου βγηκε σωστο... 29 χρονων και μηνας Σεπτεμβρης βγηκε αγορακι... και το εκανα και για αλλες δυο φιλες μου που η μια εχει 1 παιδακι και η αλλη 3 και βγηκε σωστο...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

ειδα αυτο το θεμα και ειπα να δοκιμασω χα χα χα χα καλο φαινεται για το πρωτο επεσε μεσα αγορακι εδειξε τωρα για το δευτερο εδειξε κοριτσακι

μακαρι αλλα θα πρεπει να περιμενουμε και να δουμε σε μερικους μηνες :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...