Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΑΡΙΖΟΝΤΑΙ ΕΙΔΗ ΒΡΕΦΑΝΑΠΤΥΞΗΣ


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΧΑΡΙΖΩ ΜΕΡΙΚΑ ΡΟΥΧΑΛΑΚΙΑ ΜΩΡΟΥ-ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΤΗΣ ΚΙΚΚΟ ΤΑ ΣΤΡΑΒΩΜΠΟΥΚΑΛΑ ΕΧΩ 4 ΚΑΙ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΤΑ 2 ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑ 1 ΦΟΡΑ-3 ΝΥΚ ΠΛΑΣΤΙΚΑ -2 ΝΥΚ ΓΥΑΛΙΝΑ-ΔΕ ΜΑΣ ΕΚΑΝΑΝ ΟΠΟΤΕ ΜΕ ΑΛΛΑΓΗ ΘΗΛΗΣ ΚΑΙ ΑΠΟΣΤΕΙΡΩΣΗ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΕΝΑΝ ΥΓΡΑΝΤΗΡΑ -ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΙΚΚΟ Η ΚΑΠΟΙΑ ΓΝΩΣΤΗΣ ΜΑΡΚΑΣ ΑΛΛΑ ΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙ-ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΗ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΑΠΟ ΠΕΡΙΕΡΓΕΙΑ-ΔΙΑΦΟΡΑ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙΑ-ΚΟΥΔΟΥΝΙΣΤΡΑΚΙΑ 1 ΠΑΜΠΕΡΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑ ΝΟΥΜΕΡΟ 3 ΑΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΤΗ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΗΡΑΜΕ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΤΕΣ ΚΑΙ ΜΕΓΑΛΩΣΕ Ο ΚΩΛΑΡΙΚΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΜΑΣ ΚΑΝΟΥΝ-ΠΑΠΠΟΥΤΣΑΚΙΑ-ΘΕΡΜΟΣ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ ΑΝΟΞΕΙΔΩΤΟ ΟΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΑ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΜΟΥ ΣΤΕΙΛΕΙ Π.Μ ΓΙΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΔΙΕΥΘΗΝΣΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΤΑ ΣΤΕΙΛΩ....ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 months later...

ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΤΑΛΑΞΟΥΜΕ ΔΙΕΥΘΥΝΣΕΙΣ?ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ.ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΛΑ ΠΩΣ ΛΕΙΤΟΥΡΓΕΙ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ....ΜΙΑΜ ΜΙΑΜ ΠΡΩΙ ΠΡΩΙ ΜΑΣ ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΤΗΝ ΟΡΕΞΗ :P:P:P

ΕΓΩ ΤΗΣ ΕΧΩ ΣΤΕΙΛΕΙ ΜΥΝΗΜΑΤΑΚΙ ΤΗΣ ΑΝΤΡΟΥΛΑΣ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙ ΑΝ ΤΑ ΕΧΕΙ...ΘΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΣΤΡΑΒΑ ΜΠΙΜΠΕΡΟ ΚΑΙ ΤΑ PAMPERS...!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

XAXAXXAXAXAXAXXA ΡΟΥΜΠΕΛΙΤΣΑ ΜΟΥ????????

ΤΙ ΚΑΝΕΙς??????/Η ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ???????

ΕΥΑΚΙ ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧ :P :p :P :p

EEEEE TI ΤΣΑΜΠΑ ΕΚΑΝΑ ΤΟ ΛΕΙΖΕΡ?????/

ΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑ :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΡΟΥΜΠΗ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ :D

Η ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ????ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙς ΚΑΘΟΛΟΥ??????

ΑΝ ΝΑΙ ΧΑΙΡΕΤΗΣΜΑΤΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ;):D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

ΜΠΡΑΒΟ ΒΡΕ ΡΟΥΜΠΗ ΜΟΥ ΧΑΙΡΟΜΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΣΕΝΑ :D

Η ΜΑΡΙΑ ΤΙ ΚΑΝΕΙ ????ΤΗΝ ΒΛΕΠΕΙς ΚΑΘΟΛΟΥ??????

ΑΝ ΝΑΙ ΧΑΙΡΕΤΗΣΜΑΤΑ ΝΑ ΤΗΣ ΔΩΣΕΙΣ ;):D :D :D

ΠΟΠΟΟΟΟ ΝΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΜΟΥ ΣΩΣΤΑ (ΡΟΥΜΠΗ) ΜΕ Η... :P:P:P

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΡΕ ΠΩΛΙΝΑ ΤΟ ΠΕΤΥΧΕΣ!!! :laugh: :laugh:

....ΝΑΙ ΤΗΝ ΒΛΕΠΩ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΕΙΝΑΙ... :):)

ΘΑ ΤΗΣ ΔΩΣΩ ΧΑΙΡΕΤΙΣΜΑΤΑ!! :laugh: :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια γεια σας και παλι τωρα εδα το ποστ...λοιπον μιλησα με τη ρουμπη..

τωρα για αλλα εχω ρουχαλακια για μωρακι απο 0-4 μηνων αναλογα το υψοσ και φορμιτσεσ και παντελονακια για μωρο απο 6-7-8 η και 12 μηνων αναλογα με το υψοσ και κουβερτουλεσ...ειναι φλισ και εμασ μασ πειραζει για τι εχουμε αλλεργιουλεσ...κατα τα αλλα ειναι σχεδον ολα καινουρια..μερικα αχρησιμοποιητα κιολασ και σε πολυ καλη κατασταση,,,,αυτο σασ το εγγυωμαι...πιστευω κανουν και για αγορακι και κοριτσακι....τα νινακια τωρα ειναι λαιτ φορανε απο ολα τα χρωματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

antroula έγραψε:

κοριτσακια γεια σας και παλι τωρα εδα το ποστ...λοιπον μιλησα με τη ρουμπη..

τωρα για αλλα εχω ρουχαλακια για μωρακι απο 0-4 μηνων αναλογα το υψοσ και φορμιτσεσ και παντελονακια για μωρο απο 6-7-8 η και 12 μηνων αναλογα με το υψοσ και κουβερτουλεσ...ειναι φλισ και εμασ μασ πειραζει για τι εχουμε αλλεργιουλεσ...κατα τα αλλα ειναι σχεδον ολα καινουρια..μερικα αχρησιμοποιητα κιολασ και σε πολυ καλη κατασταση,,,,αυτο σασ το εγγυωμαι...πιστευω κανουν και για αγορακι και κοριτσακι....τα νινακια τωρα ειναι λαιτ φορανε απο ολα τα χρωματα..

antroula σου έστειλα πμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...