Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσι μου πόσο εβδ είστε τώρα που σου είπε να μην ξυπνάς ανά 3 ωρο ;
    • Τι κάνετε κορίτσια ;; Πως ξεκίνησε το Σαββατοκύριακο για εσάς ω; εγω είμαι ένα ερείπιο, πέρα από κουρασμένη έχω τρομερή αναγούλα κ έκανα πρώτη φορά εμετό ενώ είμαι 8η εβδομάδα .. να ανησυχήσω ;; κακη συγκυρία ότι είχαμε ψαρόσουπα που ούτε να την μυρισω δεν ήθελα, έφαγα μόνο λίγο ψωμί κ φιδέ από το πρωί… να ανησυχώ; 
    • Αχχχχχ λες;! Σ' ευχαριστώ πολύ!!!! Δε ξέρω βρε παιδί μου.. νοιωθω μοσχαροβα αλήθεια... Έχω πάρει και στα πατσακια τα πλαϊνά έχω πάρει και στα μπούτια και στα χέρια.. νοιωθω ένα γενικό πρήξιμο.. δε μπορώ να σκύψω ή να κάτσω με κλειστά πόδια.. μου κόβεται η ανάσα... δε ξέρω.. προφανώς είναι ψυχολογικό.. ήλπιζα και εγώ ότι θα είμαι σα τις ξαδέρφες μου που τις έβλεπες από πίσω και δεν φαινόταν τίποτα στα +4 με +6 κιλά σε όλη την εγκυμοσύνη.. ξέρεις από αυτές που "μισείς να ζηλεύεις".. Έχεις δει τη ταινία "what to expect when you are expecting "; Ε! Σα την Γουέντι(Ελίζαμπεθ Μπανκς) νοιωθω.. 🤣🤣🤣 Όχι χρειάζεται η ζώνη.. εδώ ειδικά Αττική θέλει πολύ προσοχή.. όχι ότι γίνονται λίγα κάτω στη Κρήτη.. το πρόβλημα όμως δεν είναι πως πηγαίνεις εσύ.. το πρόβλημα είναι πως πηγαίνουν οι ηλίθιοι.. βλέπεις πως τρέχουν με ένα κινητό στο χέρι ή χωρίς να κοιτάνε κάν πετάγονται με κόκκινο, από στοπ.. χίλια δυο... Λες; Μωρέ καλές μου φαίνονται και εμένα.. στο 2ωρο δεν ξέρω μόνο αν θα έπρεπε να είναι πιο χαμηλά.. να δω τι θα μου πει η γιατρός..!  Άσε το κάψαμε και σήμερα κυρ Στέφανε!! Κρατιεσαι;;; Παραγγείλαμε εντέλει.. μπριζόλα μοσχαρίσια καλοψημενη με ψητά λαχανικά ανάλατα όλα..!!! Εδω που μας έφεραν δώρο ραβανί.. το έφαγε ο σύζυγος για να μην το φάω εγώ..!!!!🤣🤣🤣🤣 Μια πίτσα ζήτησα η γυναίκα...🙄😅 Τι του λες;! 🤷
    • Καλησπέρα κορίτσια, να σας ρωτήσω αν κάποια ξέρει. Τις τελευταίες μέρες δεν μπορω να φάω,σήμερα είδα τον μουσακά στο σούπερ και πήρα ένα κομμάτι γιατί το λιγουρευτηκα. Έφαγα το μισό και μετά ξάπλωσα. Σηκώθηκα για να ετοιμαστώ να πάω τον μικρό σε ένα πάρτι και άρχισε να με πονάει η κοιλιά μεταξύ πόνου περιοδου και πόνο με συγχωρείτε κιολας κοψιματος.  Πήγα τουαλέτα αλλά τίποτα, την ώρα που έφευγα με έπιασε κρύος ιδρώτας,πάω πάλι τουαλέτα και είχα διάρροια και συγχρόνως έκανα και εμετο. Από εκείνη την ώρα ποναει η κοιλιά μου όχι εντονα αλλά έχω τρομάξει.  Φοβάμαι δεν ξέρω αν είναι γαστρεντεριτιδα, αν είναι από τον μουσακά ή αν είναι φυσιολογικό. 
    • Καλά κ εμείς! Άλλες μέρες καλύτερα, άλλες όχι τόσο αλλά γενικά καλά.  Χθες πήγαμε παιδίατρο, πήρε κ βάρος κ ύψος κ γενικά την βρήκε καλά, οπότε μια χαρά. Μου είπε επιτέλους να σταματήσω το βράδυ να την ξυπνάω ανά 3ωρο🙏🙏
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...