Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΕΝ ΠΙΝΕΙ ΤΟ ΓΑΛΑ


Recommended Posts

Μέχρι πρίν λίγες μέρες ολα πήγαιναν καλά,το πρώι γάλα μέτα φρουτόκρεμα το μεσημέρι κρεατόσουπα το απόγευμα ρυζάλευρο και το βράδυ στον υπνο της 240ml γάλα.Τώρα δέν θέλει το βράδυ γάλα με το ζόρι ηπιε χτές 60ml.Σας εχεί τύχει?Δεν ξέρω τι να κάνω,σήμερα λέω να δοκιμάσω να της το δώσω πριν κοιμηθεί γύρω στις 9

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου εχει τυχει και εμενα...τοτε η παιδιατρος μου ειχε πει πως δεν κανει να τον πιεζω και να τον αφηνω ωστε να πεινασει μονος του και να το ζητησει....ποση ωρα περναει απο το τελευταιο γευμα του;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χτές τήν τάισα 5,30 κρέμα και γύρω στίς 11 πήγα να τήν δώσω γάλα.

Εχεί τύχει να φάει κρέμα 7,30 και στίς 11 να φάει 240ml γάλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι πολλες οι ωρες που μεσολαβουν....τον γιατρο σου τον ρωτησες;;;;;;;;;;ολα τα γευματα τα τρωει καλα και μονο το βραδυνο γαλα δεν πινει;;;;;;;;;;;περιεργο ακουγεται....ρωτα τον γιατρο σου καλυτερα ....φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ωωωωχχχ Τατι τι μου λες τωρα!!!!κι εμενα τοτε αρχισε να μου κανει νουμερα με το γαλα και τωρα το εχει κοψει σχεδον τελειως....το βραδυ τρωει κρεμα και στον υπνο του του χωνω το μπιμπερο και πινει γυρω στα 50... :( το πρωι παλι κρεμα... :unsure:

Ο γιατρος παντως μου ειπε να μην ανησυχω...καποια στιγμη μπορει απο μονος του να το ξαναρχισει κι αν οχι θα τρωει αλλα γαλακτομομικα.

Εμενα το θεμα ειναι οτι δε πινει τιποτα υγρο....κακτος!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου εχει τυχει tati μου και κρατησε περιπου ενα μηνα!!! και μαλιστα αναποδα μου επινε το βραδυνο και δεν ηθελε το πρωινο με τιποτα!!!!!

τον αφησα λιγο 'ησυχο' και σιγα σιγα του εδινα απο λιγο στον υπνο του

κοινησμενη της το δινεις και δεν το πινει? αν σου το πινει κοιμησμενη δωστο ετσι και εγω ετσι του δινω το πρωινο ακομη και τωρα

φαση ειναι θα περασει μην ανυσηχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο ενάμησι μήνων της το δίνω κοιμησμένη και το βράδυ και το πρώι.Τώρα με ζορίζει και το πρώι πάλι δεν πίνει πολύ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...