Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΔΕΞΙΩΣΗ


AFRODITH

Recommended Posts

κοριτσαρεσ μου από Αθήνα βοήθεια .

λοιπόν κάνω γάμο -βάφτιση τον Μάιο στον άγιο Φίλιππα Νίκαια .

θέλω να μου πείτε προτάσεις για "δεξίωση" μετά κοντά εκεί στην περιοχή Νίκαια –κορυδαλλό –Πειραιά -Κερατσίνι κάπου εκεί .

θέλω και καμία άλλη γνώμη είτε μαγαζί με κήπο είτε ....ότι διποτε πείτε μου προτάσεις .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γειά σου Αφροδιτούλα,

καθώτι παντρεύτηκε εκεί ο κουνιάδος μου ξέρω την εκκλησία και μπράβο για την επιλογή σας, είναι καταπληκτικά.

Θα σου πρότεινα να δείτε για το τραπέζι στις ταβέρνες-αίθουσες του Χαιδαρίου, δεν θυμάμαι όμως πως λέγεται ο κεντρικός δρόμος.

Έχω πάει σε δυο γάμους και μια βάφτιση εκεί και ήταν πολύ ωραία.

Ρήξε μια ματιά, μπορεί να σου αρέσει!!!

Με το καλό. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙΣ .ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΟΥΛΑ ?

ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΚΕΤΕΡΙΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΥΠΑΙΘΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ...ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΗ :blink: ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΝΔΥΑΖΕΤΕ :laugh:

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΥΠΑΙΘΡΟ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕΝΩ ΣΤΑ ΠΕΡΙΞ...ΚΕΡΑΤΣΙΝΙ!!!!!

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ..... Ο ΜΑΙΟΣ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΠΕΡΙΕΡΓΟΣ ΚΑΙΡΟΣ....ΣΚΕΨΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΘΑ ΒΡΕΞΕΙ...ΕΓΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΓΙΑΤΙ ΤΡΕΜΩ ΜΗΝ ΒΡΕΞΕΙ....

ΛΟΙΠΟΝ ΜΙΑ ΩΡΑΙΑ ΙΔΕΑ....ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΣΕΛΕΠΙΤΣΑΡΙ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΝΑΝ ΠΟΛΥ ΜΕΓΑΛΟ ΧΩΡΟ ΜΕ ΓΚΑΖΟΝ...ΚΑΙ ΤΕΝΤΑ....ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ....ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΚΟΥΝΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΑ ΠΙΟ ΜΕΓΑΛΑ....ΠΗΓΑΙΝΕ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ....

ΠΑΝΤΩΣ ΚΑΙ ΟΙ ΚΑΤΑΡΑΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΙΚΗ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ...ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ...ΕΚΕΙ ΕΚΑΝΕ Ο ΑΔΕΛΦΟΣΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΒΑΦΤΣΗΣΗ ΤΗΣ ΜΙΚΡΗΣ ΤΟΥ.,...ΣΕ ΠΟΛΥ ΛΙΓΙΚΕΣ ΤΙΜΕΣ...ΕΙΝΑΙ ΜΟΣΧΑΤΟ...ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΝΙΚΑΙΑ.....

ΓΙΑ ΟΤΙ ΑΛΛΟ ΘΕΣ.....ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις πολύ χρόνο οπότε μπορείς να το ψάξεις αρκετά...όσο για τις ταβέρνες που σου είπα, έχουν και πίστα και είναι άνετα. ;)

Όσο για τιμές, πιστεύω ότι είναι πάραπολύ καλές...17€/άτομο για βάφτιση. :blink:

Εσένα τι τιμές σου έδωσαν στο catering?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MIRLITSA PISTEPSE ME DEN THES NA MATHEIS :laugh: :laugh: :laugh:

O XOROS DEN THELW NA EINAI MEGALOS GIATI THA EINAI LIGA TA ATOMA KAI THA XATHOUNE MESA STHN MEGALH ETHOUSA !!!!

THA DW SIGOURA TIS TABERNES EKEI 17e EINAI PARA POLU KALA ARKEI NA EINAI MESA KAI TA POTA ;) GIATI AN DEN EINAI THA ERTHEI SXEDON EKEI POU MOU EIPANE EMENA .EPIDI POLU THA EINI APO ALES PERIOXES POLU MAKRINES MESA STHN ATHHNA KAI APO TRIKALA KAI THESSALONIKH KAI KABALA (APO OLH THN ELLADA !!!) SKEUTOMOUNA OTI THA HTAN TO KALUTERO NA ODIGISOUN MONO MEXRI THN EKKLHSIA KAI NA MHN MPERDEUTOUNE PERISSOTERO .

AN XALASEI O KAIROS (XTIPA KSILO) UPARXOUN KAI TENTES STON EKSOPLISMO .

SAS BAZW MIA FOTO APO TO POS THA EINAI EKEI PANW .

EUXOME NA MHN SAS KOURAZW .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

17 EURO;;;;; ΟΥΑΟ!

Εγω το φθηνοτερο για Κυριακη απογευμα ειναι στα 50 Ευρω! Και λεμε για 250 ατομα!

Ο γαμος και η διπλη βαφτιση θα γινει στις 19:00 στην Κοιμηση της Θεοτοκου στη Σαρωνιδα και μετα το γλεντι θα ειναι σε καποιο κτημα.

Μηπως ειναι αργα;;;;; Πιο νωρις ο παπας δεν μπορει.

Ασχετο αλλα θα το γραψω! Η πεθερα μου, μου ειπε οτι ειδε ενα απιθανο φορεμα απο τον Ralph Lauren στο ζαχαρι και να βαλω αυτο για νυφικο!!!!!!!!!! Τιμη;;;; 10000 Ευρω! Σωστα τα εγραψα τα μηδενικα! Εγω η καημενη βρηκα ενα νυφικο στα 2000Ε και προσπαθω να βρω πιο οικονομικο!

Λεει οτι ενα φορεμα θα το ξαναφορεσω καπου αλλου.....!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EINAI EKSW EXEI ENA SKEPASTRO OPOS FENETE LIGO EDW ,EXEI DIPLA KAI MIA PAIDIKH XARA .APO TO CATERING MOU EIPANE 36e TO ATOMO KAI TA BAZOUN OLA AUTOI TRAPEZIA KAREKLES KALIMATA SERBITSIA SERBITOROUS STOLISMO TRAPEZIWN KAI TOURTA TO MENOU INAI POLU KALO KAI MEGALO .TA ATOMA EINAI PERIPOU 80 KAI MPORI KAI LIGOTERA .O XOROS MARESEI GIATI EINAI OPOS TO EIXA FANTASTEI ENALAKTIKOS KAI OXI KATI TOSO STIMENO OPOS SE ENA MAGAZI .LETE OTI EINAI POLA? TO THEMA DEN INAI NA XAROUME EMEIS ?

ATHHNA THN PETHERA SOU THN THELW!!!! MOU THN DINEIS???? SKOPEUEI NA TO PLIROSEI AUTHN? AN NAI NA MOU PAREI KAI EMENA ENA OXI POLA 1300 NA DOSEI :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου την χαριζω στις καλές και στις άσχημες στιγμες!!!!!

Αν ειναι οπως τα ειχες φανταστει και το οικονομικο δεν ειναι προβλημα τότε εισαι μια χαρα. Εμενα 36 Ευρω για πρωι μου φαινεται φυσιολογικη τιμη με όλα μέσα. Τυχερη! Θα εχεις μονο 80 άτομα. Εγω θα ειμαι αγνωστη μεταξυ αγνωστων απο ότι κατάλαβα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

EUXARISTW KATRINA .

EXW TRELATHEI LIGAKI GIATI THA TA ORGANOSW OLA SXEDON MONH MOU .

MEXRI TORA EXW KATALIKSEI MONO SE PROSKLITIRIA APO POU THA TA KANOUME .

NA RWTHSW POSO KAIRO PRIN TA STELNOUME ?

KAI THA TOUS PW NA ME IDOPOIHSOUN AN THA ERTHOUN APO POSO KAIRO PREPEI NA MOU TO POUNE GIA NA EIMAI KALIMENH ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφροδιτακι παντρολογιεσαι? Η ωρα η καλη!!!!και βαφτιση μαζι? με το καλο και αυτη!!

Πολυ ωραιος χωρος αυτος στις φωτο που εβαλες!

Και πολυ καλη σκεψη να ναι κοντα μαγαζι κ εκκλησια,αφου θα κατεβουν και οι βουνισιοι να μην τους τρεχεις :laugh: κ 17 ευρω ειναι σουπερ τιμη!!

Αθηνα η ωρα η καλη και σε σενα! 10000 εεε? ο χριστος!!! αλλα αν στο πληρωσει η πεθερα εσυ γιατι σκας? η εκκλησια που παντρευεσαι ειναι σε λοφο?αν ειναι αυτη,εχω παει σε γαμο φιλου και ηταν πολυ ωραια εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΦΡΟΔΙΤΗ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!

ΩΡΑΙΟΣ ΧΩΡΟΣ!!!!!!!!!

Η ΤΙΜΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΗ.ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΒΕΒΑΙΑ ΤΙ ΤΙΜΕΣ ΕΧΕΙ ΣΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΜΑΓΑΖΙΑ ΕΚΕΙ....

ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΤΑ ΣΤΕΛΝΟΥΝ 1 ΜΗΝΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

EUXARISTW KATRINA .

EXW TRELATHEI LIGAKI GIATI THA TA ORGANOSW OLA SXEDON MONH MOU .

MEXRI TORA EXW KATALIKSEI MONO SE PROSKLITIRIA APO POU THA TA KANOUME .

NA RWTHSW POSO KAIRO PRIN TA STELNOUME ?

KAI THA TOUS PW NA ME IDOPOIHSOUN AN THA ERTHOUN APO POSO KAIRO PREPEI NA MOU TO POUNE GIA NA EIMAI KALIMENH ?

στους μακρυνους τουλαχιστον 1 μηνα πριν. για να προλαβουν να σου απαντησουν συντομα να κανεις το κουμαντο σου.Μην ξεχασετε να το δηλωσετε αυτο στα προσκλητηρια,την εγκαιρη απαντηση εννοω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΥ ΕΝΝΟΕΙΣ .ΕΙΧΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΠΙΣΤΟΥΛΑ ?

ΑΦΟΥ ΞΕΡΕΙΣ ΤΗΝ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΣΙΛΙΠΟΝ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ .ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΕΚΕΙ ΓΙΑ ΚΕΤΕΡΙΝ ΚΑΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΥΠΑΙΘΡΟ ΚΑΙ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΑΛΛΑ Η ΤΙΜΗ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ...ΤΣΙΜΠΗΜΕΝΗ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΗ :blink: ΑΥΤΟ ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΩΣ ΣΥΝΔΥΑΖΕΤΕ :laugh:

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΔΩ ΠΟΣΟ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΙΜΗ ΣΕ ΜΑΓΑΖΙ ΚΑΙ ΤΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΘΑ ΕΙΧΕ ΓΙΑΤΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΗ Η ΔΙΑΦΟΡΑ ΔΕΝ ΧΑΝΩ ΤΗΝ ΥΠΑΙΘΡΟ ;)

Θα μπορούσες να μου πεις την τσιμπιμένη τιμή ... με ενδιαφέρει και εμένα γιατι εμείς μένουμε Νεάπολη και ... θα βαφτίσουμε την μικρή μας 25/4. Σκεφτόμουν τον χώρο αυτό ... μπορείς να μου πεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bebadomama έγραψε:

Αφροδιτακι παντρολογιεσαι? Η ωρα η καλη!!!!και βαφτιση μαζι? με το καλο και αυτη!!

Πολυ ωραιος χωρος αυτος στις φωτο που εβαλες!

Και πολυ καλη σκεψη να ναι κοντα μαγαζι κ εκκλησια,αφου θα κατεβουν και οι βουνισιοι να μην τους τρεχεις :laugh: κ 17 ευρω ειναι σουπερ τιμη!!

Αθηνα η ωρα η καλη και σε σενα! 10000 εεε? ο χριστος!!! αλλα αν στο πληρωσει η πεθερα εσυ γιατι σκας? η εκκλησια που παντρευεσαι ειναι σε λοφο?αν ειναι αυτη,εχω παει σε γαμο φιλου και ηταν πολυ ωραια εκει!

Δεν το εχω δει για να πω αν θα ηθελα με αυτο το φορεμα να παω στον γαμο μου. Απο την αλλη όποιος και να πληρωνει αυτα τα χρηματα δεν παυουν να ειναι παρα πολλα. Δεν θα ειναι νυφικο, θα ειναι φορεμα. Το νυφικο που εχω βρει ειναι γυρω στα 1500€.

Χτες πηγε και πηρε πουλοβερ για τον γιο της 520€. Φυσικα και δεν θα του πω την τιμη γιατι θα γινει εξαλλος. Εναν γιο εχει, θελει να του κανει δωρα. Δεν θα της χαλασω εγω την χαρα. Εγω απο την αλλη τα σκεφτομαι και τα ξανασκεφτομαι τοσα χρηματα!

Η εκκλησια ειναι πανω σε λόφο με θεα τη θαλασσα. Ειναι μεγαλη και δεχεται να κανει γαμο και βαφτιση. Δεν εχω παει, απο φωτογραφιες την ειδα μονο. Θα την επισκεφτουμε τα Χριστουγεννα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ωραια τα δωρακια δε θα λεγα οχι :)

οπως και να χει ειναι ωραια περιοδος αυτη,απ την αλλη αν παρεις νυφικο ισως μπορουν εκει που θα το αγορασεις αν σου φτιαξουν φορεματακια κ για τις μικρες,και αν στε μαμα+κορες σχετικες μεταξυ σας,ωραιο μου ακουγεται :)

οι τιμες που λετε καλες ακουγονται,παντρευτηκε προσφατα η κουμπαρα μου (παρασκευη που χει τιμες ιδιες με Κυριακη) και της ζητουσαν 65-70 ευρω το ατομο σε κτηματα (κορωπι,παλληνη απο κει μερια).Οποτε 35 ευρω μια χαρα ειναι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

csig έγραψε:

AFRODITH έγραψε:

Θα μπορούσες να μου πεις την τσιμπιμένη τιμή ... με ενδιαφέρει και εμένα γιατι εμείς μένουμε Νεάπολη και ... θα βαφτίσουμε την μικρή μας 25/4. Σκεφτόμουν τον χώρο αυτό ... μπορείς να μου πεις?[/quote:3n4rt4we]

TORA EIDA TO MINIMA ....DES PIO PANW ALLA THA TO KSANAGRAPSW .

36 MOU KANANE PROSFORA ,OXI MESA STO MAGAZI STON XORO POU EXOUNE PANW ME TO SKEPASTRO .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITI ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΓΑΜΟΣ ΚΑΙ ΒΑΦΤΙΣΗ!Ο ΧΩΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΑΙ ΙΔΑΝΙΚΟΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΕΤΣΙ ΟΠΩΣ ΦΑΙΝΕΤΑΙ, ΜΕ ΤΟ ΓΚΑΖΟΝ. ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ Η ΤΙΜΗ ΓΙΑ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΧΩΡΟ ΜΑΖΙ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΕΛΚΟΜΕΝΑ(ΣΤΟΛΙΣΜΟ,CATERING, ΣΕΡΒΙΤΟΡΟΙ ΚΛΠ) ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ.ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΚΑΙ ΕΜΕΝΑ ΑΦΟΥ ΜΕΝΩ ΠΕΙΡΑΙΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑ Ο ΘΕΟΣ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΝΑ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΗ ΜΑΣ ΓΥΡΩ ΣΤΟ ΜΑΙΟ.ΜΗΠΩΣ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΠΟΥ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΙΝΑΙ Ή ΝΑ ΜΟΥΣ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΜΕ ΠΜ ΤΗΛ.ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΠΟΣ? ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΠΑΛΙ!ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΟΛΑ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΥΠΕΡΟΧΑ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο Αφροδιτη κ Αθηνα!!

Και οσες ακομα γαμο-βαφτιζεστε!!!!

Τις καλυτερες ευχες μου! :)

Επισης....

Δεν ερχεστε κατα τα μερη μας βρε κοριτσια καλυτερα???

Τι τρελλες τιμες ειναι αυτες????Αντε..Το 17 τρωγεται!!!Αλλα σε ταβερνα....Τα υπολοιπα...?Τελικα ειναι πιασιμοκ*λικο να ζεις στην Αθηνα!!!!! :laugh: :P

Αφροδιτη σε ενα αλλο θεμα ειχες πει πως θα ερθεις Κουφαλια(μενω διπλα!) για εναν γαμο!!!Ρωτησες αυτον τον φιλο σου τιμες κ που θα το κανει?!

Παντως πολυ ωραιος ο χωρος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

POU MNEIS ESU TSAPERDONA MOU ?

OXI DEN RWTISA GIATI KAI AYTOS AYTES TIS MERES EKLISE HMEROMHNIA ....ALLA PISTEUW OTI DEN THA LOGARIASEI TIPOTA .

ME THN PRWTH EUKERIA PANTOS THA TON RWTHSW .

TON MAIO PANTOS META TON GAMO MOU THA ERTHW EKEI PANW (GIA TON DIKO TOU GAMO) KAI THA SAS DW APO KONTA .

FILAKIA .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...