Μετάβαση σε περιεχόμενο

Gennao!!


Recommended Posts

Με το καλό και με έναν πόνο να πάρεις στην αγκαλιά σου το μωράκι σου. Σου εύχομαι να είναι πάνω απο όλα υγιές, το ίδιο και εσύ. Ετοίμασε τα πράγματά σου και κάνε συνέχεια βολτούλες στα μαγαζιά για να σταματήσεις να το σκέφτεσαι. Εγώ την προηγούμενη μέρα επειδή μπήκα με προγραμματισμένο τοκετό πήγα σινεμά και χαλάρωσα αρκετά. Περιμένουμε σύντομα νέα σου :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ άντε με το καλό!!!!!!!!!!!!

πολύ χαίρομαι που πλησιάζει σε όλες η ώρα μας!!!!!

Να σκέφτεσαι θετικά και οτι θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλίτσα!!!!

Αλλωστε δεν θα πονέσεις!!!!!!!!!!!!!!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλόοοοο..έχω ακούσει ότι για να σου φύγει το άγχος περιποιήσου τον εαυτό σου-ξέρεις λίγο νύχι, λίγο μαλλί διάβασε κανένα βιβλίο και γενικά κλείσε τα μάτια σου και σκέψου παιδικά χαμογελάκια!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή λευτεριά Στέφη μου!

Να φέρεις στον κόσμο ένα υγιέστατο και γλυκό μπεμπάκι!

Μη φοβάσαι την καισαρική... Εφόσον είναι επιβεβλημένη, να λες πάλι καλά που υπάρχει και αυτή η μέθοδος! Έκανα καισαρική λόγω μη εξέλιξης τοκετού, ανάρρωσα πολύ γρήγορα και χαιρόμουν την κόρη μου από την πρώτη στιγμή!

Η Παναγιά μαζί σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν λες Πεμπτη εννοεις αυριο;;;;; :woohoo: ε δε προλαβαινεις να αγχωθεις αλλο...σε λιγες ωρες θα κρατας το θαυματακι σου αγκαλια! :P

Ολα θα πανε τελεια και θα γινουν τοσο γρηγορα που δε θα το πιστευεις! ;)

Με το καλο γλυκια μου! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε το καλό κούκλα μου, αχ δεν ξέρω τι να σου πρωτοευχηθώ...κάθε φορά που γεννάει μια κοπέλα από το mammy συγκινούμαι πολύ!

Τις καλύτερες καλύτερες καλύτερες ευχές μου!!!!!!!!!!!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο καλη λευτερια και μην αγχωνεσαι δεν ειναι τιποτα η καισαρικη να φοβασαι

ολα καλα θα πανε και αυριο θα εχεις μια γεματη αγκαλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΓΙΚΑ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΘΑ ΕΧΕΙΣ ΓΕΝΗΣΕΙ ΣΤΕΦΗ ΜΟΥ...ΤΙ ΝΑ ΠΩΩΩΩΩΩ?ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΑΣ ΓΕΡΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΤΡΟΦΗ :laugh: ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ? ΠΗΓΑΝ ΟΛΑ ΚΑΛΑ?ΠΟΣΑ ΚΙΛΑ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ?ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΙΣΜΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!! ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΤΥΧΗ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ,ΝΑ ΓΙΝΟΥΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαντέψω πως αυτή τη στιγμή θα είσαι αγκαλιά με το ομορφότερο πλάσμα του κόσμου!! Το μωράκι σου!! Εύχομαι να έχουν πάει όλα τέλεια, να ζεις ανεπανάληπτες στιγμές απόλυτης ευτυχίας... και σύντομα να μας περιγράψεις την εμπειρία σου!!

Ειρηνάκι εύχομαι πολύ σύντομα να γίνεις μανούλα κι εσύ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ dallia ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΥΧΗ ΣΟΥ....ΕΙΜΑΙ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΩΝ ΚΑΙ ΟΠΩΣ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΕΙΜΑΙ ΣΕ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΠΑΝΙΚΟΥ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ Η ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ....ΕΛΠΙΖΩ Ο ΑΓΙΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΦΕΤΟΣ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΟ....ΜΙΑ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΜΕΣΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΕΠΟΜΕΝΟΥΣ 9 ΜΗΝΕΣ!!! ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΟΥΚΛΑΚΙ ΜΕ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΟ ΧΑΜΟΓΕΛΟΟΟΟΟΟΟ :laugh: :laugh: :laugh: ΕΙΝΑΙ ΣΚΕΤΗ ΓΛΥΚΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Απαντήσεις

  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...