Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΑΛΤΕ ΑΛΤΕΡ ΤΩΡΑ


tselinkas

Recommended Posts

Θα μου πει κι εμένα κάποια τι λένε, γιατί δεν πιάνω ελληνικά κανάλια.

Αν είναι Χαρδαβέλλας, αφήστε το, το έχει ξεφτιλίσει!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πω ρε κορίτσια, θυμάμαι το 1999 που λέγανε ότι θα είναι το τέλος του κόσμου ή ότι θα γίνουν τεράστιες καταστροφές! Ήμουν 19 χρονών τότε και επηρεαζόμουν πάρα πολύ από αυτά. Έδειχνε ο Χαρδαβέλλας συνέχεια κάτι τέτοιες εκπομπές, με προφητείες του Νοστράδαμου, και ένα σωρό αστρολόγους να λένε ότι ζούμε τις τελευταίες μέρες της γης. Είχα αρρωστήσει, δεν μπροούσα να βλέπω τέτοια... Θυμάμαι είχε πάει ένας ηθοποιός, ο Γιώργος Πάντζας ήταν, δεν είμαι σίγουρη, και λέει "κι άμα έρθει το καλοκαίρι, κάνουμε τα μπάνια μας, τελειώσει, κι έρθει το φθινόπωρο, και δε γίνει τίποτα, τι θα λέτε;" (επειδή λέγανε ότι η καταστροφή/ες θα γίνουν το καλοκαίρι, σε συνδυασμό με την έκλειψη ηλίου). Μούγγα οι αστρολόγοι. Το φθινόπωρο δε βγήκε κανένας απ' αυτούς τους ηλίθιους να ζητήσει συγγνώμη που τρομοκράτησε τον κόσμο. Και ο Χαρδαβέλλας συνεχίζει να κάνει αυτές τις ηλίθιες εκπομπές, και κανείς δεν του λέει τίποτα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ έγραψε:

μπουουουουουοου το 2012 μπουουουουουου θα τελειωσουν ολααααααααααααα οπως το 2000 θυμαστε????

Ναι καλε! το 2000 πηρα πτυχιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell εισαι θεα! τελος!

και να ερθει το τελος του κοσμου αν πεταξεις καμμια απο τις ατακες σου θα πεθανω απτα γελια κ οχι απο την καταστροφη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

bell εισαι θεα! τελος!

και να ερθει το τελος του κοσμου αν πεταξεις καμμια απο τις ατακες σου θα πεθανω απτα γελια κ οχι απο την καταστροφη!

ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Τον Ιούλιο, γιατί δε θα υπήρχαμε;
ΕΠΕΙΔΗ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΤΑΠΑΝΩ ΜΑΣ ΚΟΜΗΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΣΩΣΕ Ο ΔΙΑΣ!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μα σε οοοολες!

χαχαχαχα

σε παω με χιλια! τελος!

υγ διαβαστε τα ανεκδοτα για τις πεθερες...αχ μακαρι να ετρωγα και εγω μακαρονια σημερα...αν και με κοβω να τρωω την πεθερα!χιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

ΕΠΕΙΔΗ ΕΡΧΟΤΑΝ ΚΑΤΑΠΑΝΩ ΜΑΣ ΚΟΜΗΤΗΣ ΑΛΛΑ ΜΑΣ ΕΣΩΣΕ Ο ΔΙΑΣ!![/quote:15kqpvo3]

Πραγματικά ελπίζω να αναφέρεσαι (δηλαδή ο Χαρδαβέλλας να εννοούσε) τον πλανήτη Δία και όχι το θεό Δία...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπως και τα αλλα. κανε κλικ πανω στο δικο μου

να σε βγαλει στο σαιτ με τα glitter πηγαινε blinkies διαλεγεις

αυτο που θες και σου βγαζει κωδικο. Τον κωδικο τον κανεις αντιγραφη επικοληση στην υπογραφη σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

οπως και τα αλλα. κανε κλικ πανω στο δικο μου

να σε βγαλει στο σαιτ με τα glitter πηγαινε blinkies διαλεγεις

αυτο που θες και σου βγαζει κωδικο. Τον κωδικο τον κανεις αντιγραφη επικοληση στην υπογραφη σου

ΑΑΑα! εσυ θελεις να κάνεις τη φωτο σου με γλιτερ!

δεν ξερω πως γινεται γιατι δεν το εψαξα! ρωτα καποια

που εχει φωτο-glitter

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...