Μετάβαση σε περιεχόμενο

SOS!!!! ΠΥΡΕΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΕΦΤΕΙ ΚΑΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ


Recommended Posts

Πριν από 2 ημέρες έκανα στην μικρή μου την πρώτη δόση από το εμβόλιο της κοινής γρίπης, όχι της νέας. Η μπέμπα μου είναι στον 9ο μήνα και μέχρι τώρα κανένα εμβόλιο δεν την έχει πειράξει. Από χθές ξαφνικά ανεβάζει πυρετό ο οποίος έφτασε μέχρι και 38,7 και κάνει συνέχεια διάρροια. Της δίνω αποτελ και της πέφτει μέρι 37 περίπου ο πυρετός όχι παρακάτω. Είναι από το εμβόλιο ή ίωση που μου λέει ο γιατρός. Τα δικά σας έκαναν το εμβόλιο της γρίπης της παλίας εννοώ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ναι καναμε την πρωτη δοση αρχες Οκτωμβρη και ειχαμε ακριβως τα ιδια με εσας ενω πριν κανενα αλλο εμβολιο δεν την ειχε κανει τιποτα,τωρα στις 20 θα κανουμε τη δευτερη δοση,υπομονη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτο που ξερω ειναι οτι κυκλοφορει ιωση γαστρεντεριτιδας οποτε ειναι πιθανονο να κολησε η μικρη, δεν νομιζω να ειναι απο το εμβολιο και μακαρι να μην ειναι, φιλια πολλα και περαστικα σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν ξερω να σου απαντησω αλλα θα κανουμε και εμεις τωρα το εμβολιο αυτο...οτι και να ειναι σου ευχομαι να ειναι γρηγορα περαστικα ....δεν πηρατε τηλεφωνο το γιατρο σας;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ. ΝΑΙ ΠΗΡΑ ΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΤΩΡΑ ΗΡΘΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΔΕ. ΜΑΣ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΕΜΒΟΛΙΟ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΓΕΣΤΡΕΝΤΕΡΙΤΙΔΑ ΚΑΙ ΘΑ ΑΡΧΙΣΕΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΕΙ ΑΥΡΙΟ ΣΤΟ 3ο 24ΩΡΟ. ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΑΝ ΠΕΣΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ 38 ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ 37,8 ΘΕΩΡΟΥΜΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΠΙΚΙΝΔΥΝΟ ΑΦΟΥ ΘΕΩΡΕΙΤΑΙ ΥΠΟΧΩΡΗΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΦΤΑΣΕΙ ΣΤΟ 36 ΓΙΑ ΝΕ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΠΕΦΤΕΙ Ο ΠΥΡΕΤΟΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...