Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΙΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΓΩΝΙΑ ΤΗΣ ΑΝΑΜΟΝΗΣ???


Recommended Posts

ΓΕΙΑ ΣΑΣ,ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΠΩΣ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ?ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΚΑΙΡΟ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ..ΕΙΠΑ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΛΙΓΑΚΙ..ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΥΣΤΕΡΟΣΚΟΠΗΣΗ,ΟΛΑ ΠΗΓΑΝ ΚΑΛΑ..ΚΑΝΑΜΕ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΚΑΙ ΑΓΑΠΟΥΛΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ 1 ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΑΚΑΤΑΝΟΜΑΣΤΗ ΚΑΙ ΕΥΧΟΜΑΙ ΒΕΒΑΙΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΝΕΙ!!!!!!ΕΧΩ ΛΙΓΑΚΙ ΑΓΩΝΙΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ..!ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΑΛΛΗ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΘΕΣΗ?ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ(ΙΣΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ)ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΩΣ ΛΑΧΑΝΙΑΖΩ ΚΑΙ ΚΟΥΡΑΖΟΜΑΙ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ..ΧΩΡΙΣ ΚΑΝΕΝΑ ΣΗΜΑΝΤΙΚΟ ΛΟΓΟ..ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ Η ΙΔΕΑ ΜΟΥ!!!ΠΕΡΙΜΕΝΩ!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 167
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλη τυχη ευχομαι να εισαι εγκυουλα!εγω ειμαι στην ιδια θεση με εσενα περιμενω 9 του μηνα και ημουνα χαλαρη γιατι συνηθισα να μου ερχεται η περιοδος,αλλα εδω και 3 μερες το στηθος μου εγινε πετρα.κα;ι πανω που χαρηκα,αρχισαν οι πονοι περιοδου και αυτο το αισθημα οτι κυλαει εσωτερικα και κατεβαινει!οσο για το στηθος διαβασα στο σιτε οτι μπορει να συμβαινει γιατι εχω συνδρομο πριν την περιοδο και συμβαινουν ολα αυτα τα διαφορα! :S Οποτε ξαναμπηκα στο καβουκι μου και την περιμενω απο στιγμη σε στιγμη .παντως αυτη η αυξομειωση της καλης διαθεσης με εχει τσακισει.οπως και η αναμονη.οπως και το να μην ξερω τι συμβαινει.μαλλον ειμαστε για εξετασουλες.παντως οι βολτες με φιλες και εξοδοι γενικα βοηθουν στο να κυλησουν οι 7 μερες σου συντομοτερα.εμενα και οι 4 κολλητες μου ειναι εγκυες!και να θελω να το βγαλω απο το μυαλο μου δεν μπορω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΤΥΧΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ Κ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!!ΟΛΕΣ ΜΟΥ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΕΛΗ ΜΟΥ,ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ..ΠΟΛΥ ΣΥΝΤΟΜΑ!!!ΜΗΝ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΕΣΕ!!!!ΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΣΟΥ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ?ΑΝ ΟΧΙ ΕΙΝΑΙ ΣΗΜΑΔΙ!!!ΕΓΩ ΚΑΙ ΤΙΣ 2 ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΜΕΙΝΑ ΕΓΚΥΟΣ ΕΙΧΕ ΓΕΜΙΣΕΙ ΚΑΙ ΗΤΑΝ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ!ΕΙΔΙΚΑ ΤΗ 2η ΦΟΡΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑ!!ΚΑΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΟΙ!ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠ'ΟΤΙ ΘΥΜΑΜΑΙ ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΕΣ ΕΝΟΧΛΗΣΕΙΣ!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2 ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΧΙ ΜΟΝΟ!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την κοπελα!!!!!!!!!!!!!Παντως εμενα ενα απο τα περιεργα συμπτωματα μου ηταν η κουραση,το λαχανιασμα...αφου αναρωτιομουν τι επαθα γιατι για να παει το μυαλο σε εγκυμοσυνη το ειχα ξεχασει εντελως....και οχι δεν ειναι νωρις!!!Σας στελνω ολες μου τις ευχες κοριτσακια μου να ακουσουν τα αυτακια σας τα καλυτερα νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΑ

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 10 ΤΟΥ ΜΗΝΑ ΑΛΛΑ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΧΩ ΣΤΑΘΕΡΟ ΚΥΚΛΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ

ΠΟΤΕ ΘΑ ΕΡΘΕΙ

ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΛΕΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΚΑΛΟ ΜΟΥ

ΑΛΛΑ ΑΠΟ ΕΧΘΕΣ ΕΧΩ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΩ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΣΑΣ

ΓΡΑΦΩ ΕΡΧΕΤΑΙ Κ ΦΕΥΓΕΙ ΕΝΑΣ ΠΟΝΟΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΜΟΥ Κ ΕΧΩ Κ ΜΙΑ ΑΝΑΓΟΥΛΑ

ΝΑ ΑΛΛΑΞΕ Ο ΚΥΚΛΟΣ Κ ΝΑ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΩ ΚΑΝΟΝΙΚΑ????????/

ΤΙ ΝΑ ΠΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εμένα πονάει η κοιλιά μου από το πρωί, όπως όταν περιμένω περίοδο..... και η μέση μου εδώ και πολλές μέρες, αλλά αφού έχω πλακωθεί στις δουλειές..... λογικό είναι.... δε θέλω όμως να το σκέφτομαι.... θα έρθει κανονικότατα η κυρία και το ξέρω, απλώς δε γνωρίζω πότε ακριβώς.... 15-20..... κάπου εκεί.... δε με απασχολεί προς το παρόν τουλάχιστον....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υ.Γ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΠΥΡΑΚΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ..ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ..??ΚΑΤΑ ΚΑΙΡΟΥΣ ΕΒΓΑΖΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ..ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ξερω, σας τρωει η αγωνια!!! ΠΟΛΛΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΚΑΛΛΛΛΗΗΗΗΗΗΗ ΤΥΧΗΗΗ!!!!

Μακαρι να σας ερθουν τα καλα νεα! Πρωτα σε εσας για να παιρνουμε σειρα κι οι επομενες!!! Να γεμισουμε μωρακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κι εγω την περιμενω απο αυριο κανονικα..το στηθος μου ποναει,εχω υγρα περιεργα αλλα η μεση μου με ειχε πεθανει την περασμενη εβδομαδα..εχω και κατι πονακια γενικως στην κοιλια χαμηλα..ειχαμε ελευθερες επαφες στις επικινδυνες μερες μου,αλλα δεν αγχωνομαι...ο,τι ειναι να γινει..θα γινει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΑΚΑΡΙ,ΜΑRΙΝΑΧ23 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ,ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...!!!!ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΤΥ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ!!!!!!!ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mk23 έγραψε:

ΜΑΚΑΡΙ,ΜΑRΙΝΑΧ23 ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!!!ΤΟ ΜΟΝΟ ΣΙΓΟΥΡΟ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ,ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ...!!!!ΝΑ ΠΕΡΑΣΟΥΝ ΟΙ ΜΕΡΟΥΛΕΣ ΚΑΙ ΟΠΟΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΕΓΚΥΟΥΛΕΣ ΝΑ ΚΑΝΟΥΝ ΠΑΡΤΥ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΔΥΝΑΜΕΙΣ ΓΙΑ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ!!!!!!!ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!

καλημερα mk23 και σε ευχαριστω πολυ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρα κ απο μένα! κι εγώ είχα αρκετό καιρό να σας γράψω αλλά διάβαζα τα νέα σας και χαίρομαι πάρα πολύ για όσες τα κατάφεραν αυτό το διαστημα..

σε αυτό το θέμα φυσικά δεν μπόρεσα να αντισταθώ. κ εώ δεν περιμένω την τρίτη-τετάρτη κ εννοείται οτι έχω σκάσει.. το μόνο ψιλοπερίεργο που ΄χω είναι αρκετά λευκά υγρά όπως αυτά της ωοορηξίας (λέω να το ανοίξω και θέμα..).. απο την 21-22η μέρα σε κύκλο 27 ημερών..(επαφές 11η, 14η και 18η..)προσπαθώ να θυμηθώ αν κάθε φορά έχω τόσα υγρά πριν την περίοδο, αλλά δεν νομίζω. τι να πω.. εύχομαι σε όλες πολλή καλή επιτυχία!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΙΜΑΙ ΠΑΛΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΤΟ FORUM ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΝΑ ΜΠΩ ΜΗΝΕΣ.....ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΤΕ ΕΚΓΥΟΥΛΕΣ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΕ ΟΙ ΠΙΟ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΕΣ ΜΑΜΑΔΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΚΑΙ ΣΤΕΙΛΤΕ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΤΙΚΗ ΣΑΣ ΕΝΕΡΓΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΑΣ ΤΑ ΚΑΗΜΕΝΟΥΛΙΚΑ ΠΟΥ ΑΚΟΜΗ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΒΡΕ ΠΑΙΔΙΑ.....ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΤΟ ΒΑΖΟΥΜΕ ΚΑΤΩ....ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΜΑΣ ΔΕΝΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΣΤΙΣ 10-11 ΑΛΛΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΕΧΩ ΟΛΑ ΤΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ (ΠΟΝΟΣ ΣΤΟ ΣΤΗΘΟΣ ΔΗΛΑΔΗ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ ΑΝ ΕΞΕΡΕΣΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΑΡΚΕΤΑ ΛΕΥΚΑ ΥΓΡΑ..ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΔΩΜΕΝ!!! ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΛΑΘΟΣ ΠΑΝΤΩΣ :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κι απο μενα κουκλιτσες!!!χαρικα πολυ για οσες τα καταφερανε!!!μπραβο στα κοριτσια και να πανε ολα καλα ευχομε!!αντε και οι υπολοιπες ρε κοριτσακια!!!να γεμισει μανουλες η τυχερη λιστα αυτο το μηνα!!!ποσο θα χαρωωωωωωωω :silly: :silly: :lol: :silly: ...εγω τον προηγουμενω μηνα παλι δε τα καταφερα αλλα ελπιζω για αυτον που διανιουμε :dry: ....περιμενω στις 29/11....εχω λιιιιιιιιγο ανχος αλλα το ελενχο αυτη τη φορα!καλη επιτυχια σε ολες μας...φιλακια πολλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Marinax23,έχω κάνει εμβρυομεταφορά και βρίσκομαι στην 8η μέρα.Ενώ δε βάζω τίποτα στον κόλπο μου-όλα τα φάρμακα τα παίρνω από το στόμα-παρατήρησα κι εγώ από τη 2-3η μέρα πολλά υγρά σαν γάλα που δεν έχουν σταματήσει μέχρι σήμερα...Λες???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Friday έγραψε:

Marinax23,έχω κάνει εμβρυομεταφορά και βρίσκομαι στην 8η μέρα.Ενώ δε βάζω τίποτα στον κόλπο μου-όλα τα φάρμακα τα παίρνω από το στόμα-παρατήρησα κι εγώ από τη 2-3η μέρα πολλά υγρά σαν γάλα που δεν έχουν σταματήσει μέχρι σήμερα...Λες???

στο ευχομαι ολοψυχα!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ,ΕΙΜΑΙ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΚΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΑΝΥΠΟΜΟΝΗ. ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ 3 ΜΗΝΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΣ ΝΩΡΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΕΧΩ ΑΥΤΗ ΥΗΝ ΑΝΑΜΟΝΗ ΒΛΕΠΩ ΠΑΝΤΟΥ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ,ΟΣΟ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΓΛΥΚΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΟ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ!!! ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΕΑ ΣΟΥ.... :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ :P ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΙΣ 20 ΑΝ ΚΑΙ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΤΗΝ ΔΩ ΣΙΓΟΥΡΑ :dry: ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΕΓΩ ΑΚΟΜΑ ΑΛΠΙΖΩ :lol: ΑΠΟ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΤΙΠΟΤΑ ΜΟΝΟ ΛΙΓΟ ΠΡΗΣΜΕΝΟ ΣΤΗΘΟΣ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΜΕΤΡΑΩ ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΔΕΝ ΠΡΗΖΕΤΑΙ ΕΝΩ ΠΑΛΙΑ ΠΡΙΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ.ΟΠΟΤΕ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΤΙ ΓΙΝΕΙ!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΣΑΣ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΑ ΙΔΙΑ ΣΥΠΤΩΜΑΤΑ ΕΧΩ ROSE25 ΑΛΛΑ ΝΑ ΠΩ ΤΗΝ ΑΛΗΘΕΙΑ ΔΕΝ ΠΟΛΥΕΛΠΙΖΩ ΓΙΑΤΙ ΚΑΝΑΜΕ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΕΓΩ ΚΑΙ Ο ΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΣΕ ΕΜΕΝΑ ΟΛΑ ΟΚ! ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΑΣΘΕΝΟΣΠΕΡΜΙΑΣ ΟΠΟΤΕ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ Ο ΘΕΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΓΑΛΟΣ!!!! ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΠΟΤΕ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sas koritsia!k egw (den) perimenw stis 14/11!exw prismeno sth8os-fainontai flevitses,exw leuka ugra aosma edw k 1 evdomada,ponakia xamhla k tromerous ponokefalous k zalades.8a h8ela polu na eimai egkuos alla ekana 1 test egkumosunhs ex8es-apo auta pou anixneuoune thn xoriakh 5 hmeres meta thn epafh k vghke arnhtiko :( opote prospa8w na mhn to skeftomai k perimenw kanonika thn kuria na er8ei gia akoma mia fora!filakia se oles k upomonh! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια κι από μένα!Εγω δεν περιμένω ΧΘΕΣ!Το στήθος μου ξεπρίστικε λίγο αλλα συνεχίζει να με πονάει αρκετά και λίγο η μέση μου σήμερα.Κανονηκά έχω σταθερό κύκλο 28 ημερών.Με ραντεβού την περιμένω πάντα!Δεν ελπίζω όμως γιατί 2 μέρες πριν έκανα ένα τεστ κα βγήκε αρνητικό και ακόμα λόγου του ότι είχα κάνει και 2 φορές εμετό πήγα σε γιατρο και δεν είδε τίποτα.Μαλλον θα μου έρθει με καθυστέρηση!ελπίζω τουλάχιστων να μην έρθει σε εσάς!Ο θεούλης να μας βοηθήσει όλες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...