Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ο γιος μου σταματησε να ενεργειται! ΣΟΣ


Recommended Posts

Εδω και 2 μηνες παιδια ο γιος μου 2 ετων ζοριζεται ετσι ωστε να μην ενεργηθει. ενεργειται αλλα ανα 2 και 3 μερες κατι το οποιο δεν ειναι καλο και φοβαμαι με την γυναικα μου μηπως του δημιουργηθει στριψη εντερου! αν ξερετε κατι σας παρακαλουμε πειτε μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα απο μένα!

Δοκιμάστε να βάλετε στη διατροφή του

λαχανικά όπως πατζαρια(βρασμενα) τα οποία βοηθάνε

πάρα πολύ! Επισης βοηθάει και το σπανάκι!

Αποφύγετε το μήλο και τη μπανάνα

και δώστε πορτοκαλι, μανταρίνι

ακτινίδιο, ανανα.

Να πίνει πολυ νερακι

Οσπρια τρωει? φακες πχ που καταπίνονται πιο εύκολα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΕΙΧΑ ΚΙ ΕΓΩ ΣΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΛΙΚΙΑ.ΚΑΙ Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΑΣ ΕΔΩΣΕ BENEFIBRA ΓΕΥΣΗ ΜΗΛΟ.Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΠΗΓΑΙΝΕ ΣΠΑΝΙΑ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ ΚΑΙ ΑΙΜΑ ΑΠΟ ΤΟ ΖΟΡΙ.ΤΟ BENEFIBRA ΕΙΝΑΙ ΦΥΤΙΚΟ.ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΧΥΜΟΣ,ΚΑΝΕΙ 10 ΕΥΡΩ ΣΤΟ ΦΑΡΜΑΚΕΙΟ ΚΑΙ ΤΗΣ ΕΔΙΝΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΑΠΟΓΕΥΜΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΦΑΚΕΛΑΚΙ.ΕΚΑΝΕ ΘΑΥΜΑΤΑ ΣΤΑ 3 ΚΟΥΤΙΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΤΟ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ ΚΑΙ Η ΚΟΡΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΛΕΟΝ.ΟΤΑΝ ΚΑΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΑΠΟ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΕΝΑ ΧΥΜΟ ΜΗΛΟ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΒΓΑΛΕΤΕ ΓΙΑ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ ΤΑ ΚΑΡΟΤΑ,ΤΙΣ ΜΠΑΝΑΝΕΣ,ΤΟ ΡΥΖΙ,ΤΑ ΜΑΚΑΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΕΙΔΗ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟΥ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΟΥΛΑΕΙ ΕΝΑ ΠΕΡΙΠΤΕΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...