Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΧΩ ΜΙΑ ΑΠΟΡΙΑ!!!


Χρυσάνθη_

Recommended Posts

βρε κοριτσάκια εχω μια μικρή απορία....

τωρα τελευταια έχω ζαλάδες και πολυ πρόβλημα με στομάχι,για να καταλάβεται μου έρχετε να κάνω συνέχεια εμετό.Βασικά εχω αγχωθει γιατι μετα απο αυτο που εγινε (που χασαμε το μωράκι μας), μου ειπε ο γιατρος να αρχισω προσπάθεις απο τον Ιουνιο και μετά κ να πέρνω το φολικο.

Εμεις γενικά ειμαστε πολυ προσεκτικοί κ ο άντρας μου ειναι σιγουρος ότι δεν υπάρχει περίπτωση,αλλά επειδη έχω αγχωθει, υπάρχει ενδεχόμενο να ειμαι έγκυος?Εχει μεινει καμιά σας έγκυος ΄΄με τον κρίνο ας πούμε΄΄.

Μιλαμε άλλαξα τον μπέμπη που ειχε κάνει κακά και πέταξα το μπιμπιλίνο χωρις να το κοιτάξω...(τα κοιτάζω γιατι λογω αλλεργιας πρεπει να βλεπω μην έχει αίμα).Δεν μου έχει ξανατυχει κάτι τέτοιο...

Υπαρχει περίπτωση να ειναι ορμονικό...?ελπίζω δηλαδη γιατι αλλίως θα ξεφτιλιστω στο γιατρο που μου ειπε να περιμένω...αλλά δεν νομιζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Χρυσάνθη μου, λες;; :unsure:

Καμιά φορά γίνονται κι "ατυχήματα"...

Έχεις καθυστέρηση;; Μήπως να'κανες κανά τεστάκι ή καμιά χοριακή;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όχι περιμένω στις 5 του μηνα, απλά εχω 3 μερες το στομάχι μου....και αγχώθηκα.τωρα το άγχος ειναι?τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ραφαελ μου δεν θελω να σε απογοητευσω αλλα και εγω μια φορα ετσι ημουνα και χειροτερα και εκει που περιμενα τα ευχαριστα μου ειπε ο γιατρος γαστρεντεριτιδα και ειχα και φουσκωμα στην κοιλια τοσο σιγουρη που εκανα και χοριακη!μηδενικη φυσικα.Σου ευχομαι να εισαι παντως!εγω μετα το 2μηνο προσπαθειες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

νταλια μου δεν κανει ακομα γιαυτο μαλλον εχω πολυ αγχος και με χτυπαέι στο στομάχι...εγω μετα τον ιουνιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...