Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ!!!


Sakoulina

Recommended Posts

Και εμείς ξυπνήσαμε απο τα "αγρια" χαράματα. Ούτε όταν έδινα πανελλήνιες ξυπνούσα Κυριακή τόσο πρωί :laugh: :P :woohoo: δεν πειράζει όμως έχουμε κέφια σήμερα και ακούμε απο το πρωί την κατσίκα,γλυκειά μου πιτσιρίκα.

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ σε όλες μας και ΟΛΕΣ οι κοπέλες του ΜΑΜΜΥ να γίνουν συντομότατα ΜΑΝΟΥΛΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΣ!Ευχομαι ο μήνας να είναι γεμάτος +++

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο ΣΑΚΟΥΛΙΝΑ!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ σε σένα λοιπόν!!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ και ΘΕΤΙΚΟ σε όλα τα κορίτσια του mammy που προσπαθούν!!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ σε όλες τις ήδη μανούλες!!!

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ σε όλες τις εγκυμονούσες!!!!

και κυρίως ΚΑΛΟ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΚΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΜΗΝΑ σε όλες τις κοπέλες από το θέμα "Εξωσωματική ποιες ξεκινήσαμε παρεούλα;" αλλά και σε όλες τις κοπέλες που ξεκίνησαν και θα πάρουν τα αποτελέσματά τους αυτό το μήνα.....ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΟΛΕΣ ΕΓΓΥΟΥΛΕΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μηνα κοριτσακιααααααααααααααα........ευχομαι εναν μηνα γεματο θετικα τεστακια σε ολα τα κοριτσια που (δεν )περιμενουν......και με το καλο οσες περιμενετε τα μωρακια σας να τα αντικρυσετε αυτο το μηνα......φιλακια σε ολες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλο μας μηνα κοριτσια μακαρι αυτος ο μηνας να φερει καλα νεα σε ολες μας

μακαρι και μενα να μου φερει καλα αποτελεσματα για τον μικρουλη μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΟ ΜΗΝΑ. ΝΑ ΕΧΕΙ ΓΕΡΟ ΤΟΝ ΣΠΥΡΑΚΟ ΜΑΣ, ΤΗΣ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΑΡΙΣΕΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΗΣ ΡΑΦΑΕΛ. ΟΛΕΣ ΝΑ ΠΑΘΟΥΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΙΘΥΜΟΥΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΜΗΝΑ!!! ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...