Μετάβαση σε περιεχόμενο

τελικα τι γινεται με αυτα τα τεστ???


ioanna32

Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα! τελικα ειναι αξιοπιστα αυτα τα τεστ εγκυμοσυνης της hometest η οχι.εχω μπερδευτη τελειος.σημερα εκανα ενα τελευταιο που ειχα και μου βγηκε εντονο θετικο με δυο καθετες καραμπινατες γραμμες ροζ.το κακο ειναι οτι μου ηρθε περιοδος και καθαρισα εδω και αρκετες μερες και δεν ξερω τι να πιστεψω.βοηθηστεμε σας παρακαλω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιωαννα μου ειμαι και εγω στην ιδια κατασκαση εχω δυο θετικα τεστ της ιδιας εταιριας την 20η μερη του κυκλου με κυκλο 25 ημερων αυριο δεν περιμενω περιοδο αλλα ειμαι ανησυχη....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκι μου μακάρι να μπορούσα να σε βοηθησω...Δυστυχώς όμως δεν μπορώ! Εύχομαι μόνο να είσαι όντως έγκυος και να λένε αλήθεια τα τεστ. Γιατί δεν κάνεις και του φαρμακείου κανένα? Αντο αίμα δεν ήταν περίοδος με τόσες μέρες καθυστέρηση σίγουρα θα δείξει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσάκι, ίσως θα πρέπει να πας για υπέρηχο να δεις τι έχεις στην κοιλίτσα σου. πάντως όταν τα τεστ βγαίνουν θετικά (είτε του ίντερνετ είτε του φαρμακείου) δεν μπορεί να κάνουν λάθος. υπάρχει η ορμόνη στον οργανισμό μας.

μήπως η "περίοδος" ήταν παλιά υπολείματα και υπάρχει πραγματικά εγκυμοσύνη?

Μακάρι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...