Μετάβαση σε περιεχόμενο

Το βίντεο από τον β υπέρηχο μας! Το κοριτσάκι μας!


Recommended Posts

Γεια σας, γειας σας! :)

Είμαι η mamoli και γράφω κυρίως στο θέμα με τα μωράκια Φεβρουαρίου-Μαρτίου, μιας και τότε υπολογίζεται να καταφτάσει και το δικό μας αγγελούδι! 'Ομως, σας παρακαλουθώ όλες σε όλα τα θέματα :)

Πριν λίγες ώρες κάναμε τον υπέρηχο β' επιπέδου και επιβεβαιώσαμε ότι το μωράκι μας είναι υγιές και... γένους θηλυκού! Η χαρά μας είναι τεράστια και ανυπομονούμε να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας το κοριτσάκι μας!

Επειδή καταγράφουμε τα πάντα από τη μέρα που έκανα το τεστ εγκυμοσύνης, έχουμε τραβήξει σε βίντεο όλους τους υπέρηχους μέχρι τώρα.

Με χαρά σας παρουσιάζω τον υπέρηχο β' επιπέδου... Το βίντεο διαρκεί 10 λεπτά και περιέχει τα highlights του 30λεπτου υπερήχου. Λίγο μετά τα μισά, θα δείτε και το τρισδιάστατο προσωπάκι της μικρής μας!

Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα! Οι εγκυούλες να έχουν μια τέλεια εγκυμοσύνη, οι μανούλες να χαίρονται τα μικράκια τους και όσες θέλουν να γίνουν μανούλες να τα καταφέρουν πολύ γρήγορα! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταπληκτικο βιντεο..πρεπει να ειναι ασυλληπτο το συναισθημα αυτο...Σου ευχομαι καλη συνεχεια στην εγκυμοσυνη σου και να χαιρεσαι την μπεμπα σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΥΠΕΡ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ!!!!!!!!! :woohoo:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ Σ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ

ΑΥΤΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ..... :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλό να υποδεχτείτε και στην αγκαλίτσα σας το θαυματάκι σας!! Είναι τέλεια εμπειρία!! Θέλω να την ξαναζήσω!! Όταν πιάσεις αγκαλιά το μωράκι σου... Θα πάθεις την πλάκα σου!! Καλό υπόλοιπο... και να έχεις έναν τέλειο τοκετό!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli με το καλό η μπουμπού σου! :laugh:

Να σας χαρίζει πάντα χαρές και να την καμαρώνετε γερή και ευτυχισμένη!

Με το καλό ;)

Έχουμε κι εμείς την μανία της βιντεοσκόπισης των υπερύχων :silly: Το θεωρώ κάτι τέλειο γιατι σε λίγα χρόνια θα τους βλέπουμε με τα παιδάκια μας! :laugh:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχου... Απο που να αρχίσω και που να τελειώσω...

Καταρχήν όλα με το καλό να γίνουν. Καλό υπόλοιπο στην εγκυμοσύνη σου και να φέρεις στον κόσμο μια υγιέστατη μπεμπούλα!

Οι φωτογραφίες σου τέλειες! Είσαι τρισευτυχισμένη και το δείχνεις! Αυτό έλειπε.. Κρύβεται αυτό το συναίσθημα? Δεν κρύβεται! :woohoo:

Φοβερή ιδέα να καταγράψετε με την κάμερα το χρονικό του β' επιπέδου! Εμείς έχουμε μόνο το dvd του υπερήχου. Δε σκεφτήκαμε να πάρουμε την κάμερα να καταγράψουμε και τα σχόλια του γιατρού! Στο επόμενο θα το θυμηθώ! ;)

Χμ.. Every baby nedds a mamma needs a pappa.. Το "ντύσατε" με το καταλληλότερο τραγούδι το βιντεάκι σας!

Μπράβο! Όλα καταπληκτικά! Η μπεμπούλα είναι φατσόνι σκέτο.. Για τις πατούσες τι να πω? Ήταν η λατρεία μου στους υπερήχους, παραμένουν και τώρα! Έχω μία κορούλα 14,5 μηνών και όλο τις φιλάω! :P

Και πάλι συγχαρητήρια και όλα με το καλό! :)

Σε φιλώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Είμαι ήδη τρελομαμά και δεν το κρύβω!

Τον τρελομπαμπά μας να δείτε!! Αμέσως έτρεξε να πάρει το πρώτο μπλουζίνι της κορούλας μας! Χεχε!

Ορίστε:

:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Σας ευχαριστώ πολύ κορίτσια! Είμαι ήδη τρελομαμά και δεν το κρύβω!

Τον τρελομπαμπά μας να δείτε!! Αμέσως έτρεξε να πάρει το πρώτο μπλουζίνι της κορούλας μας! Χεχε!

Ορίστε:

mummy.jpg

:laugh: :laugh:

Mamoli,τι γλυκό :laugh: :P;)

Μπράβο στον μπαμπά σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλόοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο αχ πότε θα το δω και γω το δικό μου..είαμι μόνο 12 εβδομάδων......... κορίτσακια μου με το καλό να γενννήσετε όλες υγιή μωράκια, όσες ήδη έιστε μανούλες να τα χαίρεστε και όσες θέλετε να γίνεται μανούλες να σας συμβεί γρήγορα και εύκολα :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φοβερο το βιντεακι σου.πω πω........καλα ειστε μια τρελη οικογενεια τελικα χαχαχα.με το καλο να την υποδεχτειτε την μικρουλα σας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MAMOLI τι ωραια βιντεο ειναι αυτα πω πω καλα σιγα σιγα θα τα δουμε ολααααα ε? και ωραια βιντεο (πληθυντικος) γιατι κατα τυχη εχω δει και αλλα στο youtube χωρις να ξερω οτι ειναι δικα σου .Με το καλο κοπελα μου να αγκαλιασεις την κοριτσαρα σου

υ.γ. καλα ο συζυγος καταπληκτικος πεσ του με τα σχολια και την ευγενια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

@ngel έγραψε:

υ.γ. καλα ο συζυγος καταπληκτικος πεσ του με τα σχολια και την ευγενια

Ευτυχώς να λέω, γιατί κάθε φορά αυτός κάνει ωραίες και σοβαρές ερωτήσεις, όχι σαν εμένα που απλά κλαίω και κοιτάω αποσβολωμένη την οθόνη του υπερήχου! :P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mamoli τέλειο το βίντεο!μπράβω σας!με το καλό να δεχτείτε την κορούλα σας και να σας δίνει πάντα απίστευτη χαρά!φαντάζομαι είναι το πρώτο σου...καλώς να έρθει! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο!!!!!!!!!!!!!!!!!πολυ ωραιο βιντεο.αναμνηση μιας ζωης.και το μπλουζακι πολυ καλο!!!!!!!!!!!να ειναι η κορη σας παντα γερη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου με το καλο η μπουμπου σας....αχ τι τελειος υπερηχος αλλα το μοντελο ηταν ακομη πιο τελειο.......με το καλο....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Γεια σας, γειας σας! :)

Είμαι η mamoli και γράφω κυρίως στο θέμα με τα μωράκια Φεβρουαρίου-Μαρτίου, μιας και τότε υπολογίζεται να καταφτάσει και το δικό μας αγγελούδι! 'Ομως, σας παρακαλουθώ όλες σε όλα τα θέματα :)

Πριν λίγες ώρες κάναμε τον υπέρηχο β' επιπέδου και επιβεβαιώσαμε ότι το μωράκι μας είναι υγιές και... γένους θηλυκού! Η χαρά μας είναι τεράστια και ανυπομονούμε να κρατήσουμε στην αγκαλιά μας το κοριτσάκι μας!

Επειδή καταγράφουμε τα πάντα από τη μέρα που έκανα το τεστ εγκυμοσύνης, έχουμε τραβήξει σε βίντεο όλους τους υπέρηχους μέχρι τώρα.

Με χαρά σας παρουσιάζω τον υπέρηχο β' επιπέδου... Το βίντεο διαρκεί 10 λεπτά και περιέχει τα highlights του 30λεπτου υπερήχου. Λίγο μετά τα μισά, θα δείτε και το τρισδιάστατο προσωπάκι της μικρής μας!

Εύχομαι σε όλες τα καλύτερα! Οι εγκυούλες να έχουν μια τέλεια εγκυμοσύνη, οι μανούλες να χαίρονται τα μικράκια τους και όσες θέλουν να γίνουν μανούλες να τα καταφέρουν πολύ γρήγορα! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Φοβερο!!! :woohoo:

Ευχομαι με το καλο να παρετε στην αγκαλια σας το υγιεστατο κοριτσακι σας! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Τα υπόλοιπα κορίτσια πως είστε;;;  @Tonia.??? @Ελενη βιδ???? @Kate1992???  @lilly1984???  Εμένα μου έστειλε σήμερα η ενδοκρινολόγος εξετάσεις θυροειδή και καμπύλη ζαχάρου.. σκέφτομαι μετά την αυχενική να πάω να τα κάνω.. 😳
    • Προς το παρόν παίρνω cyclacur και από την Πέμπτη τα ουτρο. Σήμερα έκανα υπέρηχο κ το ενδομήτριο είναι 7,5 χιλ. Την επόμενη Τρίτη θα πάμε για εμβρυομεταφορα 
    • Αχχχχχ.. τώρα να σου πω ψέματα;;;; Εγώ θα έψαχνα να βρω να μου κάνουν υπέρηχο.. όχι για να σε μπριζωσω.. εγώ όμως δεν θα την πάλευα.. έχεις ήδη δύο εβδομάδες να δείς το μωράκι νομίζω;; Δεν ρωτάς την γιατρό σου καλύτερα να σου συστήσει έναν δικό της για να σε δεχτεί πιο άμεσα;; 2/7 δεν έχει νόημα..!! 
    • Αυτό πάλι τι είναι;;; Που ζωωω;;;; Babymoon;;; 🤷😂😂😂 Ούτε honeymoon δεν ζήσαμε... Sailormoon πρόλαβα μόνο..!! 😝🤣🤣🤣  P.S.Πάργα δαγκωτο!! Χαλκιδική..!! ❤️❤️ Για Babymoon δηλαδή.. αλλιώς για νησί Ίο, Σαμοθράκη.. αλλά δεν θα ήθελα στην εγκυμοσύνη νησιά.. έχω τον ίδιο φόβο.. μη γίνει κάτι και δεν μπορώ να βρω ιατρική περίθαλψη.. Σε ευχαριστώ πολύ που το μοιραστηκες γιατί και εγώ θα το έγραφα το πρωί.. πλέον είμαι σχεδόν καλά δεν θυμάμαι από πότε έχω να νοιώσω έντονη ναυτία ή ζαλάδες ή αηδία με φαγητά.. οι μυρωδιές πλέον σα να παλεύονται.. αλλά δεν βγαίνω και πολύ έξω οπότε δεν έχω τσεκαρει πολλά.. και η γεύση σχεδόν έχει επιστρέψει αλλά δεν το διακινδυνεύω να δοκιμάσω γλυκό που αηδιάζα.. ούτε με τραβάει δηλαδή.. μόνο το στήθος ένοιωσα ξανά σήμερα "τουμπανάκι" το πρωί ήταν το δεξί και το αριστερό ζελέ.. τώρα αντίστροφα.. αλλά πονάει οπότε δεν τα πολύ ζουλαω.. και πόνους περιόδου σχεδόν μόνιμα.. αυτά.. Έχασα και 2,5 κιλακια.. καλά είμαστε!! 😂😂 Μου μένουν άλλα 5 για να είμαι σε υγιές βάρος αν και ιδανικά θα ήθελα μια 10αρια για να νοιώθω εγώ καλά.. αλλά δεν προβλέπεται να προλαβαίνω!! 🤣🤣
    • @Apostolia88 είσαι καλύτερα? Πως είναι η διάθεση σου; το μωρο πως το αισθάνεσαι? 
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...