Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑΥΜΑ....?


liberty81

Recommended Posts

Eιναι ενα θεμα που παντα με ενδιεφερε να ακουω ιστοριες και που ακομα δεν το εχω εξηγησει...Η μητερα μου για πολλα χρονια δεν μπορουσε να μεινει εγγυος..γυρω στα 10 χρονια προσπαθουσε...Σε ενα ταξιδι της στην Τηνο και αφου μιλησε με εναν πνευματικο ειδε στον υπνο της την παναγια,η οποια της ειπε οτι θα γεννησει ενα κοριτσακι το Δεκεμβριο...Η μητερα μου εμεινε εγγυος και τον δεκεμβριο γεννησε εμενα...

Εχετε ακουσει για θρησκευτικα ονειρα?σας εχει συμβει κατι τοσο σπουδαιο?ειναι τυχαιο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 86
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Όνειρο δεν έχω δει αλλά η δική μου ιστορία έχει ως εξής:

Ο αδερφός μου και η νύφη μου είναι παντρεμένοι από το 2004 και προσπαθούν για παιδάκι περίπου τα 2 τελευταία χρόνια. Μέχρι τώρα είχαν μια αποβολή και μια παλλίνδρομη. Πήγε λοιπόν η νύφη μου στο μοναστήρι της Αγ.Ειρήνης της Χρυσοβαλάντω στη Λυκόβρυση να προσκυνήσει και να ευχηθεί για παιδάκι. Εκεί σου δίνουν ένα κομμάτι μήλο και πρέπει να νηστέψεις 3 μέρες και το λάδι και 1 ο άντρας σου και μετά...προσπάθεια! ήξερε λοιπόν η νύφη μου ότι προσπαθούσαμε κι εμείς για έξι μήνες περίπου. Και πήρε το πρώτο μήλο που της έδωσαν...και έμεινα έγκυος ΑΜΕΣΩΣ!!!!!! Δεν ξέρω βέβαια αν ήταν τυχαίο, εγώ πιστεύω πως όχι, αλλά το άσχημο της υπόθεσης είναι ότι η νύφη μου ακόμα δεν κατάφερε να μείνει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουπς πεπιτα...σου κραταει κακια???

ισως ν μην ηταν τυχαιο...απλα να εγινε σε σενα το θαυμα...και να την ωφελεισε και αυτην απο την αποψη οτι πρεπει να χαρηκε πολυ για σενα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπαθούσαμε γύρω στον 1,5 χρόνο και πρίν μείνω έγκυος είχαμε πάει στην εκκλησία της Ειρήνης Χρυσοβαλάντου και έφαγα το μήλο!!Δεν νήστεψα..

Μετά απο 4-5 μήνες έμεινα έγκυος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμενα δεν μου εχει συμβει τιποτα παρομοιο,αλλα πιστευω πως πραγματικα ειναι θαυματα!!αμα καποιος πιστευει κ προσευχεται,εισακουονται οι προσευχες του!κ ποσο μαλλον περισσοτερο απ'την παναγια μας,που ειναι κ κεινη μανουλα κ νιωθει τον πονο ,την αγωνια κ την λπιδα της καθε μανουλας!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Tο θεμα του Θεου ειναι λιγο ευαισθητο και θα τολμουσα να πω και περιεργο...η πιστευεις η οχι.δεν εχει μεση λυση...Μια ξαδελφη μου υστερα απο 3 προσπαθειες εξωσωματικης μου ελεγε οτι ειδε στον υπνο της τον αγ.Νικολαο.Ανημερα της γιορτης του εκανε και την 4 προσπαθεια εξωσωματικης....και ενω οι προηγουμενες με πολλα γονιποποιημενα ωαρια ηταν ατυχεις,αυτη με ενα μονο ωαριο και πετυχε.Γεννησε ενα αγορακι που το ονομασε νικολαο...Ποσο τυχαιο να θεωρηθει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ειναι liberty οπως το ειπες,η' πιστευεις η' δεν πιστευεις!!καποιος που δεν πιστευει βρισκει 10 αλλους λογους που μπορει να εγινε αυτο...αυτος που πιστευει ομως ουτε στην διαδικασια της αναλυσης δεν μπαινει...το νιωθει μεσα του οτι οντως εκει βρισκεται ο θεος!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν μπορώ να πω ότι θα πιστευα ότι έτσι απλά ότι μένεις αν φας μήλο κτλ κτλ, αλλά πιστεύω πως στο Δημητράκη που τον είχα τάξει στην Παναγιά όλ πήγαν καλά χάρη στη βοήθειά της..την είδα και στον ύπνο μου πάρα πολλές φορές στη διάρκεια της εγκυμοσύνης και ήμουν σίγουρη ότι αυτό το παιδί έχει για προστασία την ίδια την Παναγίτσα..επίσης δε θα ξεχάσω τγο εξής..λίγες μέρες πριν γεννήσω επι τρεις μέρες έμπαινε μέσα στο σπίτι μας ένα χελιδόνι. έκανε 2-3 σβούρες στο ταβάνι και έφευγε. Την επόμενη χρονιά στα γενέθλια του Δημητράκη συνέβη το ίδιο..εγώ το έχω για σημάδι..δεν ξέρω τι και πως..αλλά θεωρώ πως κάτι τον προστατεύει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

OTAN H ΓΙΑΓΙΑ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΕΙΧΑΝΕ ΜΙΑ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΟΥΣΕ ΑΓΟΡΙΑ Κ ΠΕΘΑΙΝΑΝΕ ΕΝΩ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΣ ΖΟΥΣΑΝ,ενα βραδυ ειδε η γιαγια μου στον υπνο της την Παναγια να παιρνει ενα νεογεννητο αγορι που γεννησε η κουμπαρα κ να το βαζει στα χερια της,η γιαγια μου μικρουλα δεν εδωσε σημασια το ειπε ομως στην ξαδερφη της που ηταν μεγαλυτερη κ εκεινη το ειπε στην κουμπαρα η οποια ηταν εγγυοσ αλλα δεν το ηξερε,οταν γεννησε κ εκανε αγορι οπως γυριζανε με το καρο απο τις Σερρες στο χωριο,ετρεξε να τους προυπαντησει η γιαγια μου κ η κουμπαρα της εβαλε το μωρο στα χερια κ της ειπε αυτο ειναι δικο σου,κ ετσι εγινε ,το μωρο το βαπτισε η γιαγια μου και ηταν το μοναδικο αγορι τους που εζησε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η πεθερα μου για χρονια δεν εκανε παιδι μεχρι που εκανε ταμα στην αγια Ειρηνη τη Χρυσοβαλαντου κ εκανε τον αντρα μου,ωστοσο δεν εδωσε το ταμα της και δεν τον ονομασε Χρυσοβαλαντη,μετα απο λιγους μηνες εμεινε παλι εγγυος και ειδε στον υπνο της οτι ηταν σε μια εκκλησια κ στον τρουλο ειχε μαυρα συννεφα και εμφανιστηκε ενα γυναικειο προσωπο που της ειπε "το ταμα σου το ξεχασεσ?",οταν γεννηθηκε η κουνιαδα μου της εδωσε σαν τδευτερο ονομα το Ειρηνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Δεν μπορώ να πω ότι θα πιστευα ότι έτσι απλά ότι μένεις αν φας μήλο κτλ κτλ, αλλά πιστεύω πως στο Δημητράκη που τον είχα τάξει στην Παναγιά όλ πήγαν καλά χάρη στη βοήθειά της..την είδα και στον ύπνο μου πάρα πολλές φορές στη διάρκεια της εγκυμοσύνης και ήμουν σίγουρη ότι αυτό το παιδί έχει για προστασία την ίδια την Παναγίτσα..επίσης δε θα ξεχάσω τγο εξής..λίγες μέρες πριν γεννήσω επι τρεις μέρες έμπαινε μέσα στο σπίτι μας ένα χελιδόνι. έκανε 2-3 σβούρες στο ταβάνι και έφευγε. Την επόμενη χρονιά στα γενέθλια του Δημητράκη συνέβη το ίδιο..εγώ το έχω για σημάδι..δεν ξέρω τι και πως..αλλά θεωρώ πως κάτι τον προστατεύει...

Συμφωνώ απόλυτα!!!!!

Ανατρίχιασα με το χελιδόνι και με τα post της savropigkouinos.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropigkouine με επιασαν τα ζουμια ρε συ...τι ιστοριες ειπες...ανατριχιασα ολοκληρη πραγματικα...α πα πα...τελικα ολα εχουν τον σκοπο τους ε?τιποτα δεν ειναι τυχαιο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγκινήθηκα και τα χέρια μου τρέμουν!

Στα 24 μου αφαίρεσα την μία μου ωοθήκη.

Έκανα λοιπόν και γω ένα τάμα στην Παναγία

και είπα το πρώτο μου παιδί, αν μ'αξιώσει

και είναι κορίτσι, θα πάρει το όνομά Της. Δέσποινα

Δέν το Θεωρώ τυχαίο ότι το 1ο μας παιδί

είναι κορίτσι.

Το 2ο, Θα πάρει το όνομα του πεθερού μου.

Εδώ να πώ ότι το 2ο παιδάκι, άργησε να έρθει

και ήρθε μετά απο πολλές προσπάθειες και θεραπείες.

Η χαρά μας ήταν φυσικά απερίγραπτη όταν το τεστ που

έκανα βγήκε +. Την επομένη, 21 Νοεμβρίου, ανήμερα των Εισοδίων

της Θεοτόκου, επιβεβαιώθηκε και με την Εξέταση Χοριακής.

Θεωρώ οτι ήταν ένα σημάδι για να μου πει "Ειμαι εδώ, δε σε ξεχασα!"

Να συμπληρώσω οτι ανέκαθεν τη γιορτή της κόρης μου τη γιορτάζαμε 21/11 κ οχι τον 15αυγουστο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΗΘΕΛΑ ΠΟΛΥ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ. ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ 2 ΤΕΣΤ ΑΡΝΗΤΙΚΑ. ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΜΕΝΗ ΠΕΡΑΣΑ ΑΠΟ ΜΙΑ ΕΚΚΛΗΣΙΑ ΝΑ ΑΝΑΨΩ ΕΝΑ ΚΕΡΑΚΙ. ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΟΝ ΤΡΟΥΛΟ ΚΑΙ ΕΙΠΑ " ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝΟΥΛΑ ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ. ΧΑΡΙΣΕ ΜΟΥ ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΚΙ ΑΣ ΠΟΝΕΣΩ ΟΣΟ ΝΑ ΝΑΙ!! ΔΕΝ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ. ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΑΡΓΗΣΕΙΣ ΝΑ ΤΟ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΤΟ ΛΑΧΤΑΡΑΩ!!" 2 ΜΕΡΕΣ ΜΕΤΑ ΤΟ ΤΕΣΤ ΗΤΑΝ ΘΕΤΙΚΟ!!!! ΣΥΝΕΛΑΒΑ ΤΟΥ ΑΓΙΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ. (ΜΟΝΟ ΤΟΤΕ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ) ΠΡΟΣΤΑΤΗ ΤΩΝ ΕΓΚΥΩΝ. ΑΡΑ ΝΑΙ!! ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΝΑ ΤΕΤΟΙΟ ΔΙΠΛΑ ΑΠΟ ΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΚΟΙΜΑΤΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το θυμάμαι γιατί την εκέινη την ημέρα έκανα μια επεμβασούλα

στο πόδι μου οταν ήμουν 1η Δημοτικού.

Είχα πατήσει μια καρφίτσα και το χειρουργησα. :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

15 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ. ΕΜΕΙΣ ΕΙΧΑΜΕ ΕΠΑΦΗ ΣΤΙΣ 14 ΑΛΛΑ ΣΤΙΣ ΜΙΑ ΤΟ ΒΡΑΔΥ. ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΝΑ ΑΛΛΑΞΕΙ Η ΜΕΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΟΥ ΤΗΝ "ΠΕΣΩ" ΚΑΙ ΗΤΑΝΕ ΠΤΩΜΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΗΘΕΛΕ... ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΚΑΤΙ ΕΓΙΝΕ ΚΑΙ ΤΣΟΥΠ!!! ΦΥΤΕΥΤΗΚΕ Ο ΣΠΟΡΟΣ!! ΧΙΧΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

θελω να γινω μαμα 15 δεκεμβριου ειναι του αγ.ελευθεριου.ειναι και η γιορτη μου τοτε...κοριτσια τι μου κανατε βραδιατικα?τι κλαμα ειναι αυτο?και δεν ειμαι και εγγυος...οταν μεινω ποσο πιο πολυ θα κλαιω?αμαν τρεμω ρε κοριτσια...το ανοιξα και εγω το θεμα...δεν περιμενα να συγκλονιστω τοσο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

liberty81 έγραψε:

θελω να γινω μαμα 15 δεκεμβριου ειναι του αγ.ελευθεριου.ειναι και η γιορτη μου τοτε...κοριτσια τι μου κανατε βραδιατικα?τι κλαμα ειναι αυτο?και δεν ειμαι και εγγυος...οταν μεινω ποσο πιο πολυ θα κλαιω?αμαν τρεμω ρε κοριτσια...το ανοιξα και εγω το θεμα...δεν περιμενα να συγκλονιστω τοσο

Εξου κ το Liberty! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΣΑΣ.ΕΠΕΙΔΗ ΠΙΣΤΕΥΩ ΠΟΛΥ ΣΤΟΝ ΘΕΟ ΝΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΚΑΙ ΘΑΥΜΑΤΑ!

ΘΑΥΜΑ ΜΕ ΘΕΜΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΝΑ ΠΕΡΙΣΤΑΤΙΚΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΥΝΕΒΗ ΠΡΙΝ ΛΙΓΑ ΧΡΟΝΙΑ.ΗΜΑΣΤΑΝ ΣΤΗΝ ΤΗΝΟ(ΠΑΜΕ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΟ)ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΣΤΗΝ ΕΚΛΗΣΣΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΟΥΜΕ.ΕΓΩ ΤΟΤΕ ΕΙΧΑ ΓΙΑ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΤΗΝ ΛΕΓΟΜΕΝΗ "ΜΠΑΝΑΝΑ"ΚΑΙ ΤΗΝ ΕΙΧΑ ΚΡΕΜΑΣΜΕΝΗ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΓΥΡΙΣΜΕΝΗ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΗ ΜΟΥ.ΣΑΝ ΧΙΑΣΤΗ ΔΗΛΑΔΗ!ΤΟΤΕ ΗΤΑΝ ΤΗΣ ΜΟΔΑΣ ΕΤΣΙ ΗΜΟΥΝ ΚΑΙ ΠΙΤΣΙΡΙΚΑ.ΠΗΓΑΜΕ ΠΡΟΣΚΥΝΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΒΓΗΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΛΗΣΣΙΑ ΚΟΙΤΑΞΑ ΤΟ ΤΣΑΝΤΑΚΙ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΟ ΦΕΡΜΟΥΑΡ ΜΠΡΟΣΤΑ ΜΠΡΟΣΤΑ,ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΕΚΕΙ,ΗΤΑΝ ΜΙΣΑΝΟΙΧΤΟ ΚΑΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΑΦΑΝΤΟ.ΕΝΩ ΘΥΜΟΜΟΥΝ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΕΒΑΛΑ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΦΕΡΜΟΥΑΡ.ΑΡΧΙΣΑ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΣΑΝ ΤΡΕΛΛΗ ΕΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΚΛΗΣΣΙΑ..ΝΑ ΜΠΑΙΝΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΞΑΝΑΒΓΑΙΝΩ ΚΑΙ ΝΑ ΨΑΧΝΩ.ΝΑ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΛ.ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΑΡΤΟΤΗΛΕΦΩΝΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗΝ ΕΚΛΗΣΣΙΑ ΝΑ ΧΤΥΠΑΕΙ ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΗΚΩΝΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΕΓΩ ΑΠΑΡΗΓΟΡΗΤΗ ΝΑ ΚΛΑΙΩ ΜΕ ΜΑΥΡΟ ΔΑΚΡΥ ΚΑΙ ΝΑ ΛΕΩ ΠΟΙΟΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΚΛΕΨΕ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΠΑΝΑΓΙΑ...ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΕΒΗΚΑΜΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΠΙΤΙ!ΟΤΑΝ ΜΠΗΚΑ ΜΕΣΑ ΤΙ ΝΑ ΔΩ..ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΚΟΜΟΔΙΝΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΕΝΑ ΠΑΚΕΤΟ ΜΕ ΚΡΑΚΕΡΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ.ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΕΙΧΕ 14 ΑΝΑΠΑΝΤΗΤΕΣ ΑΠΟ ΤΙΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΚΑΝΕΙ ΕΓΩ.ΕΝ ΤΩ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟ 14 ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟ ΜΟΥ ΝΟΥΜΕΡΟ..ΑΣΧΕΤΟ ΑΠΛΑ ΤΟ ΑΝΑΦΕΡΩ!ΜΟΛΙΣ ΤΟ ΕΙΔΕ ΚΑΙ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΜΕ ΡΩΤΟΥΣΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΜΗΠΩΣ ΞΕΧΑΣΕΣ ΝΑ ΤΟ ΒΑΛΕΙΣ ΜΕΣΑ ΠΡΙΝ ΦΥΓΟΥΜΕ?ΟΧΙ ΤΗΣ ΕΛΕΓΑ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΤΟ ΕΙΧΑ ΒΑΛΕΙ ΑΦΟΥ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΗΝ ΚΙΝΗΣΗ ΠΟΥ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΕΚΛΕΙΣΑ ΤΟ ΦΕΡΜΟΥΑΡ ΜΕ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΜΕΣΑ.ΕΤΣΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΓΙΝΕ ΘΑΥΜΑ ΚΑΙ ΒΡΕΘΗΚΕ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eσας πως σας λενε κοριτσια?ειμαι σχετικα καινουρια στην παρεα σας...Για την Τηνο εχω ακουσει πολλες ιστοριες απο ανθρωπους που θεραπευτηκαν μερες μετα την επισκεψη τους...πιστευω αλλα φοβαμαι κιολας να πιστεψω και πολυ γιατι δεν ξερω που βρισκεται η αληθεια...ετσι οπως προσπαθει να τα παρουσιασει η εκκλησια...ναι μεν η πιστη ειναι ανεξαρτητη αλλα επηρεαζουν αρκετα και αυτοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...