Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • Το πλάνο είναι να ψωνίσω αφού βάψουμε το δωμάτιο αλλά ίσως δεν το σκέφτηκα καλά γιατί τώρα έχουν πιάσει για τα καλά οι ζέστες και το να πηγαίνω για ψώνια θα μου φαίνεται άθλος 🤣🤣 Αλλά πιστεύω θα χαίρομαι που θα παίρνω σιγά σιγά τα πράγματα για το μωρό! Ναι μαξιλάρι θηλασμού κι εγώ πιστεύω θα βόλεψει πολύ. Τώρα αν δω ότι δεν την παλεύω θα πάρω εγκυμοσύνης που γίνεται και θηλασμού (αν και λόγω μεγέθους δεν ξέρω αν είναι τόσο βολικά για θηλασμό όσο αυτά που είναι μόνο γι αυτό)
    • Αφου πίνεις κεφίρ, σούπερ! Εγώ δεν το μπορώ καθολου 😜 Και το ξινολάχανο/τουρσί έχουν προβιοτικά και πρόβειο γιαούρτι!  Εγώ σωματικά κάπως καλύτερα αν και σήμερα είπα να κάνω λίγη άσκηση και έβγαλα αίμα πάλι αλλά οκ λογικό ακόμα καθαρίζω. Ψυχολογικά πότε έτσι πότε αλλιώς. Είμαι σε φάση που θέλω να βγουν αποτελέσματα να δούμε τι γίνεται. Θυμώνω κι απ’ την μία που μπορεί να είναι κάτι που δεν βρήκαν, απ’ την άλλη απλά το αποδέχομαι. Θα φανεί το επόμενο διάστημα!  
    • Μια απόφαση είναι και τα ψώνια! Ίσως τα κάνεις και μαζεμένα! Εμείς τα κάναμε λίγα λίγα για να μη μας φανούνε 😀 Εγώ έχω παραγγείλει ένα μαξιλάρι θηλασμού της kika b.. αλλά δε μου έχει έρθει ακόμη..για εγκυμοσύνης προς το παρόν λέω μήπως το γλιτώσω χρησιμοποιώντας άλλα μαξιλάρια..
    • Κορίτσια έχω χάσει επεισόδια! Αυτή η βδομάδα ζοριστηκα κι εγώ πολύ με τη ζέστη. Είμαι σε σχολείο χωρίς καθόλου κλιματισμό στον πάνω όροφο και είμαι σε μια τάξη με 26 παιδιά. Σήμερα πρωί πρωί ζαλίστηκα και άφησα μια συνάδελφο στην τάξη και κάθισα λίγο στο γραφείο των δασκάλων να συνέλθω.. @Demy93 @Katiana1987 με την το καλό να κάνετε το Doppler!! @nanouko αυτό με τη βοήθεια ειδικά από τα πεθερικά είναι ένα θέμα! Κι εγώ πιο πολύ στον άντρα μου βασιζομαι που όντως και λόγω δουλειάς του έχουν πέσει και θα του πέσουν πολλά!! Μπράβο που έκανες τα ψώνια σου. Εγώ δεν θέλω να σκεφτεί τι έχω να ψωνίσω  @Χρύσακιποιο μαξιλάρι εγκυμοσύνης έχεις εσύ; Σκέφτομαι να πάρω τώρα γιατί άρχισα να δυσκολεύομαι ακόμα και όταν κάθομαι στον καναπέ   
    • Εγώ πήρα πάνες-υποσέντονα και αν χρειαστεί φορητή αλλαξιέρα θα το δούμε στην πορεία!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...