Μετάβαση σε περιεχόμενο

πολυ αιμα....γιατι???


asterias

Recommended Posts

γεια σας κοριτσια.. ειμαι λιγο εως πολυ ανησυχη.. αν θυμαστε πριν ενα μηνα ακριβως εκανα λαπαροσκοπιση υστεροσκοπιση κ μου αφαιρεσαν ενα μεγαλο διαφραγμμα. προχθες αδιαθετισα κανονικα στις μερες μου αλλα συμβαινει το εξης..δεν πονω σχεδον καθολου αλλα εχω τρομερο αιμα..ειναι κονονικο σε χρωμα οπως της περιοδου αλλα σε ποσοτητα ως τωρα σαν να εχω 4 περιοδους μαζι κ βαλε..απο την μια λεω οκ ισως ειναι ακαθαρσιες αυτο κ ξεμπλοκαρε το συστημα γιατι ειχα πολλες συμφησεις κ με καθαρισαν αλλα απο την αλλη φοβαμαι...σας εχει τυχει η εχετε ακουσει κατι παρομοιο???την ανοιξη ειχα κανει υστεροσκοπιση παλι επεμβατικη ομως αλλα δεν ειχα τετοια συμπτωματα μετα..τον γιατρο δεν θελω να τον ενοχλησω κυριακη σημερα, αυριο εχει κ την γιορτη του.. απο τριτη τωρα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λαμπρινούλα μου δεν ξέρω τι μπορεί να είναι, εύχομαι τίποτα!! Γιατί δεν ενημερώνεις τον γιατρό σου να είναι κι εσύ πιο σίγουρη; Να περάσει γρήγορα και με το καλό .. να έρθει και ένα μπεμπέ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΕΓΩ ΔΕΝ ΞΕΡΩ....ΑΛΛΑ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙΜΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΛΟ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΡΕΙΣ ΕΝΑ ΤΗΛ.....ΓΙΑΤΡΟΣ ΕΙΝΑΙ....ΔΕΝ ΠΑΡΕΞΗΓΟΥΝ....

ΠΑΡΕ ΤΟΝ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗΝΑΝΥΣΥΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ ΚΙΟΛΑΣ!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ

http://

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λινακι μου λογικα δεν ειναι τιποτα ειναι μαζεμενα λογω του χειρουργειου..αλλα αρμοδιος ειναι ο γιατρος σου!!!Να τον παρεις τωρα κιολας ..τι παει να πει Κυριακη αγαπη μου?Οι γιατροι ειναι για 365 μερες 24 ωρες!!!!!

Εμενα πλεον ο δικος μου οταν μου απαντα δεν λεει ναι λεει Ελα Κατερινα τι κανεις???

Οτι και να χω τον παιρνω τηλ!!

Ευχομαι ολα να ναι καλα και συντομα να ρθει το μπεμπε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia sou.ine fisiologikotato kai na min anxonese.

vevea i kathe periptosi ine diaforetiki.

kai mono o giatros pou se parakolouthi kseri.

poli kakos den pernis to giatro sou.eksalou aftes tis stigmes ton xriazomaste pragmatika.min to kathisteris parton amesos.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου δεν ξερω να σου πω αλλα ενταξει για σημερα το καταλαβαινω λογω κυριακης και εγω θα ντρεπομουνα(πολυ κακως βεβαια γιατι τον γιατρο τον παιρνεις οποτε τον εχεις αναγκη κυριακη αργια οποτεδηποτε)

αλλα αυριο παρτον...την γιορτη του ο συγκεκριμενος γιατρος δεν την κανει ποτε σπιτι του

θα τον βρεις σιγουρα στο ιατρειο του μην διαστασεις παρε εκει και ρωτα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σας ευχαριστω ολες για τις απαντησεις σας.. τελικα νομιζω σημερα ειναι λιγο καλυτερα τα πραγματα..τρομοκρατηθηκα πολυ γιατι μεχρι κ τα σεντονια εκανα χαλια τα βραδυ..μιτσι μου ουτε αυριο θα παει στην δουλεια επειδη εκρεμουν κατι χαρτια για την ασφαλιση μου ετσι μου ειπε η βοηθος του..μου ειπε να τους τηλ την τριτη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΡΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ ΟΤΙ ΜΕΡΑ

Κ ΟΤΙ ΩΡΑ Κ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΤΙ

ΚΑΤΙ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΚΑΛΑ ΑΚΟΜΑ Κ ΤΙΠΟΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ

ΕΧΕΙ ΥΠΟΧΡΕΩΣΗ ΝΑ ΣΕ ΔΕΙ

ΜΗΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΕ ΤΗΛ ΑΜΕΣΩΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

έλα κοριτσάκι, πάρε αμέσως τηλ τον γιατρό σου. εγώ όταν απέβαλα ήταν κυριακή, τι λες να το άφηνα και να μην τον έπαιρνα τηλ επειδή ήταν τέτοια η μέρα? άσε που αν τον πάρεις ή θα σου πει κάτι να κάνεις ή θα σε καθυσηχάσει και αν μη τι άλλο θα ηρεμήσεις ψυχολογικά. έτσι να αιωρείσαι είναι χειρότερα. πάρτον τηλ αμέσως.... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.

ΝΑ ΤΗΛ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΣΟΥ.

ΟΛΕΣ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΚΑΝΟΥΜΕ (ΔΕΝ ΘΕΜΕ ΝΑ ΕΝΟΧΛΗΣΟΥΜΕ)ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΚΑΚΟΜΑΘΑΙΝΟΥΜΕ :angry::angry:

ΑΠΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΠΡΩΤΟΓΝΩΡΩ ΓΙΑ ΣΕΝΑ,ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΑΝΑΣΦΑΛΕΙΑ...

ΕΚΕΙΝΟΣ ΞΕΡΕΙ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΣΕ ΕΝΗΜΕΡΩΣΕΙ ΚΑΤΑΛΛΗΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...