Μετάβαση σε περιεχόμενο

Its a princess!!! 90%


Recommended Posts

Κοριτσια!!!Σημερα ειχα ραντεβου για την αυχενική διαφάνεια!!!Το σημαντικό ...το μπεμπακι μου ειναι καλά...πολύ καλά...ετσι είπε ο γιατρός.Πηγα στο Μαλιγιάννη στο Εμβρυο που απο παντού ακούω εξαιρετικά λόγια ..Μακαρι...Και εκει που ειμασταν και βλέπαμε το μπεμπάκι να κάνει κωλοτούμπες...Ο μεχρι πριν λίγες ώρες "Ο" κωλοτούμπας μας(ετσι τον(!) είχε ονομάσει ο αντρας μου!!!)εγινε ...."Η" κωλοτούμπα μας!!!Κοριτσάκι!!!

Φυσικά γυρισα να δω τον αντρα μου ο οποίος είπε απλά εχουμε ακόμα ενα 10 % να ε΄λπίζουμε.. :P Πάλι ο γιατρός είπε 90% αλλα αν δεν κάνω λάθος πάντα ετσι δεν λένε????

Ο αντρούλης μου τελικά απλά χαμογελάει διπλά τώρα και μάλλον του αρέσει η ιδέα...

Αυτά!!

Εγω απλά λέω καλά να είναι και οτι θέλει ας είναι για μένα είναι το θαύμα μου!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς μετά την αυχενική και μέχρι τη Β'επιπέδου κοιτάζαμε στις βιτρίνες τα μπλε τα ρουχαλάκια, η νονά μας είχε πάρει και το πρώτο του σετάκι κι ο παππούς είχε ξετρελαθεί που επιτέλους θα ακουγόταν το όνομά του!

Μετά τη Β'επιπέδου τα ψωνίσαμε όλα σε ροζ, η νονά άλλαξε το σετάκι κι ο παππούς κάνει υπομονή για το επόμενο εγκονάκι που ελπίζει να είναι αγόρι :silly: :laugh:

Όπως λες όμως κι εσύ, καλά να είναι το θαυματάκι σου κι ας είναι ότο θέλει! Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gai έγραψε:

yolle me to kalo na erthei to koritsaki sou!geia na parigorithei o antras sou pes tou oti ta koritsakia exoun adynamia ston patera sinithos!xixixi

Αχ σε ευχαριστώ πολύ και εσυ με το καλό ....του εχω πεί πολλά επιχειρηματα αλλά νομίζω οτι το παίζει δύσκολος λογω γοήτρου!!!Εσύ πότε εμαθες για το κοριτσάκι σου???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοριτσακι μου ευχαριστα νεα :laugh: ειστε δυο ;) τωρα αφηστε το μπαμπα θα συνηθισει στην ιδεα ειναι που του ηρθε καπως :blink: και αυτουνου του καημενου η ελπιδα πεθαινει παντα τελευταια ετσι δεν λενε ,να δεις που οταν γεννηθει με το καλο θα κανει σαν τρελος :silly: για την ΚΟΡΑΚΛΑ :lol: ΤΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΚΑΜΑΡΩΝΕΙ .

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΣΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΣΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλό κορίτσια να έχουμε όλες μια καλή εγκυμοσύνη και γερά μωράκια, σήμερα διάβαζα πολλές ιστορίες στο ΄΄απώλεια και υποστήριξη''και πραγματίκα η ανάσα μου ακόμα είναι κομμένη απο το φόβο.Μέχρι σήμερα δεν είχε περασει τίποτα κακό απο το μυαλό μου και τώρα δεν μπορώ να ηρεμήσω..Στις 15 νοεμβρίου έχω κι έγω ραντεβού για αυχενική διαφάνεια , εύχομαι να έιναι όλα καλά και να μου κάνουν και μια προβλεψη για το φύλλο..(κορίτσι θα ήθελα!)όλα να πάνε καλά για όλες στην εγκυμοσύνη και στα μωράκια μας και σύντομα να εγκυμονύσουν και όσα κορίτσια το προσπαθούν.. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΟΟΟΛΑ!ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!! :)

ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ

ΤΟ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΓΟΡΙ,ΑΛΛΑ Η ΜΟΙΡΑ ΘΕΛΕΙ

ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΑΣ,

ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΟΤΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΟΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΩΣ ΣΤΕΝΟΧΩΡΗΘΗΚΕ ΛΙΓΑΚΙ

ΑΛΛΑΤΟ ΕΠΑΙΖΕ ΑΝΕΤΟΣ.ΤΩΡΑ ΠΙΑ ΟΜΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΠΩΣ

ΤΗΝ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΑΝ ΚΡΙΝΩ ΑΠΟ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΡΙΤΣΟΧΑΖΟΜΠΑΜΠΑΔΕΣ

ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΣΟΥ ΘΑ ΠΑΘΟΥΝ ΤΡΕΛΟ

ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥΣ!!!!!!!!! :lol::lol:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ...ΚΑΙ ΠΕΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ

ΟΤΙ ΤΑ ΡΟΖ ΔΩΜΑΤΙΑΚΙΑ..ΕΙΝΑΙ ΜΟΥΡΛΙΑ!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χε χε! Καλέ, άμα γεννηθεί η πριγκηπέσσα σας θα ξετρελλαθεί! Πίστεψέ με, δεν υπάρχει τίποτα που να τρελλαίνει τους άντρες από ένα γλυκούλικο κοριτσάκι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε το καλοοοοοοοοο.......!!!!

Μπαβο κοριτσι μου που ολα ειναι καλα...!

Ο καιρος θα περασει στο αψε σβησε.

Σε λιγους μηνες θα κρατατε αγκαλια το αγγελουδακι σας.

Καλη συνεχεια στην εγκυμσυνη σου.

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

hopa έγραψε:

με το καλό κορίτσια να έχουμε όλες μια καλή εγκυμοσύνη και γερά μωράκια, σήμερα διάβαζα πολλές ιστορίες στο ΄΄απώλεια και υποστήριξη''και πραγματίκα η ανάσα μου ακόμα είναι κομμένη απο το φόβο.Μέχρι σήμερα δεν είχε περασει τίποτα κακό απο το μυαλό μου και τώρα δεν μπορώ να ηρεμησω

Hopa τα ιδια και εγω κοπελα μου, να ξερεις ομως οτι το μονο που μπορουμε εμεις να κανουμε ειναι να προσεχουμε λιγακι και να μην εξαντλουμε τον εαυτο μας απο εκει και περα η φυση εχει τον πρωτο λογο .

Κοιτα να δεις ομως συμπτωση καλα μαζι τα διαβαζαμε? εγω να σου πω τα διαβαζα γιατι μου ειχε κανει λαχταρα ο γιατρος μου πηγαμε να δουμε το μπεμπακι και δεν το βρισκαμε ,ε! απο εκεινη τη στιγμη μ εχει πιασει μια ανησυχια που δεν εχει προηγουμενο ,ισως γιατι δεν ειχε περασει καν απο το μυαλο μου τετοιο πραγμα .

προσεχε μονο τον εαυτο σου και θα ειναι καλα και το ζουζουνι σου .

φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ!!!!αυτοι οι μπαμπαδες....αλλο θελουν και αλλο ερχεται...εμενα ηθελε κοριτσακι και αν δεις τα τικερακια και τα δυο αγορακια ειναι...με το καλο το κοριτσακι σας και παντα γερο και δυνατο...και ασε το μπαμπα να λεει οτι θελει..μετα δεν θα ξεκολλαει απο την κορουλα του :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Yolle μου,με το καλό η πριγκιπισσούλα σας! :laugh:

Το σημαντικό είναι να είναι υγιή τα παιδάκια μας,και το φύλλο δεν έχει καμία απολύτως σημασία!

Καλό υπόλοιπο! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...