Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ??????


RUBELA

Recommended Posts

:(:(:(:(:(

ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΤΙΚΕΡΑΚΙ ΜΕ ΤΙΠΟΤΑ....ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΡΙΝ ΠΑΝΕ ΕΣΒΗΣΑΝ :(:(:(:(:(

ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ??? ΕΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ??? :unsure::huh::huh::unsure::huh:

ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ ΒΓΑΖΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΤΙΚΕΡΑΚΙ... :huh::huh::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΡΟΥΜΠΗ ΜΟΥ,ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΑΥΤΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ....ΑΠΟ ΠΡΟΧΘΕΣ ΠΟΥ ΕΓΙΝΑΝ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΕΦΥΓΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ Κ ΚΑΠΟΙΕΣ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΤΟ ΠΡΟΦΙΛ...

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΑΛΛΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΒΟΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΔΩ.... :laugh:

ΟΧΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΒΑΛΩ ΑΛΛΟ ΓΙΑΤΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΜΥΝΗΜΑΤΟΣ ΒΓΑΖΕΙ ΕΝΑ ΣΗΜΑΤΑΚΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΞΗΓΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΣΤΗΝ ΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΠΡΟΦΙΛ ΜΟΥ... :(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕ,ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ...

ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ,ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ,ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΤΕ ΔΗΛ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ,ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΛΛΑ ΠΕΔΙΑ..ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΕΜΦΑΝΙΣΗ:ΥΠΟΓΡΑΦΗ:" ΘΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΤΟΠΗΣΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελικά δεν ήμουν η μόνη που είχα πρόβλημα.

Εμένα εξαφανίστηκε το καινούριο μου τικεράκι και εμφανίστηκε το παλιό (της εγκυμοσύνης μου), ενώ το είχα διαγράψει...

Όσο και να προσπαθώ, δεν μπορώ να το αλλάξω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

όπως είπε η Αλκοστ, πάτε κανονικά προφίλ, επεξεργασία προφίλ και μετα επιλέγεταιφόρουμ. Θα δείτε εκείπου λέει υπογαφή και εκεί θα βάλετε τις υπογραφεςσας!!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όπως είπε και ηΑλκοστ. Πήγαινε προφιλ, εεξεργασία προφίλ και μετα φόρουμ. Εκεί λέειυπογραφή. Εκείθα βάλετε την υπογραφή σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΥΚΛΙΤΣΕ,ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ ΕΓΩ ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ...

ΠΗΓΑΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΠΡΟΦΙΛ,ΕΠΕΞΕΡΓΑΣΙΑ,ΚΑΙ ΜΕΤΑ,ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΠΗΓΑΙΝΑΤΕ ΔΗΛ ΣΤΗΝ ΥΠΟΓΡΑΦΗ,ΠΑΤΗΣΤΕ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΛΕΕΙ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙ ΑΛΛΑ ΠΕΔΙΑ..ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ "ΕΜΦΑΝΙΣΗ:ΥΠΟΓΡΑΦΗ:" ΘΑ ΒΑΛΕΤΕ ΤΟΥΣ ΚΩΔΙΚΟΥΣ ΑΠΟ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ!!!

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ,ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΑΣ ΚΑΤΑΤΟΠΗΣΑ!!

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ ΤΟ ΠΕΤΥΧΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...