Μετάβαση σε περιεχόμενο

πυρετος!


K.T.K.

Recommended Posts

σημερα η μικρη μου σηκωθηκε με δεκατα και μετα εκανε πυρετο ετσι ξαφνικα βρε κοριτσια κι επειδη ειμαι πολυ φοβιτσιαρα κατευθειαν πηγε το μυαλο μου στη νεα γριπη και φυσικα φοβαμαι!θα την παω στον γιατρο παρασκευη πρωι!δεν εχει προς το παρων κανενα αλλο συμπτωμα αλλα απο που καταλαβαινουμε αν ειναι κατι "κακο"?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπορει να ειναι απλα μια ιωση εμενα ο δικος μου μονο πυρετο κανει και μεταααααα ξεκιναει το βηχαλακι και οι μυξουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ bebisnik μου δεν ειναι τοσο μικρη.ειναι 4 ετων!παντα με επιανε πανικος με τον πυρετο και τωρα με ολα αυτα...καταλαβαινετε σε τι κατασταση βρισκομαι!εκτακτης αναγκης!αχ μπεμπουλη μακαρι να ειναι απλα μια ιωσουλα γιατι παει παιδικο και δεν ξερω τι γινετε εκει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τον πυρετο να ανυσηχεις οταν δεν θα κατεβαινει και οταν θα συνεχιζει να κανει πανω απο 2 24ωρα.αφου παει παιδικο ειναι λογικο να εχει κολλησει καποια ιωσουλα απο αλλο παιδακι.περαστικα σας ευχομαι :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γιατι μου εκλεισαν για παρασκευη ραντεβου.αχ ρε κοριτσακια γιατι να φοβαμαι τους παντες και τα παντα?ποτε θα ηρεμησω επιτελους?

σας ευχαριστω παρα πολυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα δεις που θα είναι μια απλή ιωσούλα! Άσε που μέχρι την Παρασκευή το ζουζουνάκι σου πιστεύω ότι θα είναι μια χαρά.

Να φοβάσαι τον υψηλό πυρετό που δεν πέφτει και επιμένει. Επίσης έχει πολύ δυνατό βήχα..

Μη βάζεις τέτοια στο μυαλό σου γιατί δεν είναι απολύτως τίποτα. Και κακώς σου γράφω κι εγώ τα συμπτώματα...επειδή ρώτησες και επειδή είσαι μανούλα και φοβάσαι τα έγραψα..

Περαστικά στο λουλουδάκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ milina μου!ευτυχως δεν εχει καθολου βηχα.το μονο που εχει ειναι λιγος πονος στο λαιμο το πρωι οταν ξυπναει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...