Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΥΠΟΓΡΑΦΗ


bell

Recommended Posts

Ρε κοριτσια

πως γινεται και εχει αλλαξει

η υπογραφη μου χωρις εγω να την

εχω αλλαξει? την συγκεκριμενη υπογραφη

την ειχα πριν ενα μηνα και την αλλαξα

με αλλα τικερακια πως γινεται αυτο

και αλλαξε απο μονη της??????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα-θα με πειτε χαζη αλλα οταν εκανα την διαδικασια για να βαλω τικερακι δεν βρηκα πουθενα στο προφιλ που να λεει για υπογραφη η καποια λεξη κλειδι.μπορει καποια να βοηθησει εμενα την χαζη απειρη? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Ρε κοριτσια

πως γινεται και εχει αλλαξει

η υπογραφη μου χωρις εγω να την

εχω αλλαξει? την συγκεκριμενη υπογραφη

την ειχα πριν ενα μηνα και την αλλαξα

με αλλα τικερακια πως γινεται αυτο

και αλλαξε απο μονη της??????

ΘΑΥΜΑ ΘΑΥΜΑ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BEBISNIK έγραψε:

καλημερα-θα με πειτε χαζη αλλα οταν εκανα την διαδικασια για να βαλω τικερακι δεν βρηκα πουθενα στο προφιλ που να λεει για υπογραφη η καποια λεξη κλειδι.μπορει καποια να βοηθησει εμενα την χαζη απειρη? :P

Καλημερα

Θα πας προφιλ-επεξεργασια προφιλ- και οταν με το καλο σου ανοιξει θα δεις την υπογραφη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το δικό μου είναι μεγαλύτερο θαύμα!!!Ενώ τα έχω σβήσει τελείως, δηλαδή δεν γράφει κάτι στην υπογραφή αυτό συνεχίζει να μετράει και μάλιστα μου δείχνει και 5 μέρες μετά...Λένα...είχες πει για αναβάθμιση! Αυτό κι αν είναι αναβάθμιση!!χεχεχεχεχε..(χωρίς παρεξήγηση έτσι;; :) )

Bebisnik στο προφίλ κάπου λέει επεξεργασία κι εσυ επιλέγεις πεξεργασία προφίλ. Εκεί είναι η υπογραφή.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BEBISNIK έγραψε:

καλημερα-θα με πειτε χαζη αλλα οταν εκανα την διαδικασια για να βαλω τικερακι δεν βρηκα πουθενα στο προφιλ που να λεει για υπογραφη η καποια λεξη κλειδι.μπορει καποια να βοηθησει εμενα την χαζη απειρη? :P

Πας εκει που λεει επεξεργασια προφιλ

και κανεις αποκοπη - επικολληση τον

κωδικο του τικερ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BEBISNIK 8a pas sto profil sou, pano aristera 8a epilexeis thn epexergasia, epexergasia profil.

meta stis ri8mhseis forum (sth mesh peripou ths selidas, aristera) 8a deis teleutaia epilogh thn ypografh!!!ekei kaneis thn epikolhsh....

emena den mou emfanizei ypografh omos..(shmera xekinise auto)

filia

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εκανα αντιγραφη επικολληση, αποθηκευτηκαν οι αλλαγες στο προφιλ αλλα παλι τιποτα.στη σελιδα με τα τικερακια το foroum signature δεν επιλεγετε για να σας δωσει τον κωδικο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλλον δν έχεις μόνο εσυ το πρόβλημα..αλλά αρκετές εδώ μέσα. Εδω εγώ σου λέω έχω σβησει τις υπογραφές και αυτές εμφανίζονται μόνες τους!!Κάτι σαν υπογραφές-φαντάσματα!χαχαχααχαα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε τυρογαριδακι μπορεις να μου πεις ποιο κωδικο διαλεγεις απο το τικερακι και το κανεις αντιγραφη γιατι εχει τοσα να διαλεξω.πας στο foroum signature και επιλεγεις κατι απο εκει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Μάλλον δν έχεις μόνο εσυ το πρόβλημα..αλλά αρκετές εδώ μέσα. Εδω εγώ σου λέω έχω σβησει τις υπογραφές και αυτές εμφανίζονται μόνες τους!!Κάτι σαν υπογραφές-φαντάσματα!χαχαχααχαα

¨ετσι ακριβως!

Την υπογραφη που βλεπεις τωρα σε μενα

την ειχα καιρο πριν και μετα την αλλαξα

με lilypie. Aπο που εμφανιστηκε και πως...

αποτελει ενα απο τα χιλιαδες μυστηρια! :huh::ohmy:

παντως οι ηλικιες των ζουζουνακίων μου ειναι οκ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...