Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΟΙ ΣΤΑ ΓΕΝΝΗΤΙΚΑ ΟΡΓΑΝΑ


Recommended Posts

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ 20 ΠΕΡΙΠΟΥ ΜΕΡΕΣ ΠΟΝΑΩ ΣΤΟ ΠΙΠΙ ΣΤΗΝ ΔΕΞΙΑ ΠΛΕΥΡΑ ΚΑΙ ΣΤΟΥΣ ΠΡΟΣΑΓΩΓΟΥΣ.ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ?ΚΑΙ ΑΝ ΝΑΙ ΓΙΑ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑΕΙ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 87
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tselinkas καλημερα! μηπως να ρωταγες το γιατρο σου. Αυτος ο πονος που λες μπορει να ειναι οτιδήποτε. Μπορει να κουραστηκες και να τσιτώθηκε ο προσαγωγός σου, μπορει να ανοιγει η λεκανη σου κτλ. Πολλα μπορει να ειναι! Δεν θυμαμαι να ειχα κατι αναλογο. Μπορει να κουραστηκες και απλα να σε ποναει ο προσαγωγος σου! καλυτερα να ρωτησεις το γιατρο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΚΙ ΕΓΩ ΠΟΝΑΓΑ ΕΚΕΙ. ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΓΙΑΤΙ ΟΜΩΣ. ΔΕΝ ΡΩΤΗΣΑ ΠΟΤΕ. :blush: ΡΩΤΑ ΚΑΛΟΥ ΚΑΚΟΥ ΜΗΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΜΙΑ ΟΥΡΟΛΟΙΜΩΞΗ. ΑΝ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΛΕΚΑ;ΝΗ ΓΙΑΤΙ ΕΓΩ ΕΤΣΙ ΕΝΟΙΩΘΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

gia ouroloimoxi den paizei giati twra pira ta apotelesmata genikis ourwn kai kalliergeias kai deneixa kati.ki alles kopeles ponousan ekei alla emena parapaei.polles oi meres kai exw agxwthei polu.kai einai kati pou den to eixa stin prwti egumosini

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

στο κοκαλο πονουσα και εγω στην εγκυμοσυνη ειδικα οταν το ακουμπουσα, και η dallia θυμαμαι ελεγε οτι ενιωθε σαν να ειχε φαι ξυλο εκει χαχα οποτε δεν νομιζω να μην ειναι κατι φυσιολογικο :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ουτε εγω το ειχα στην πρωτη εγκυμοσυνη καθε εγκυμοσυνη δεν ειναι ιδια στο λεω εκ πειρας μπορει να ειναι τελειως διαφορετικη, ρωτα το γιατρο σου αλλα δεν πρεπει να ειναι κατι ανησυχητικο οποτε ηρεμησε και αυριο καντου ενα τηλ να του το πεις για να ηρεμησεις πληρως

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

στο κοκαλο πονουσα και εγω στην εγκυμοσυνη ειδικα οταν το ακουμπουσα, και η dallia θυμαμαι ελεγε οτι ενιωθε σαν να ειχε φαι ξυλο εκει χαχα οποτε δεν νομιζω να μην ειναι κατι φυσιολογικο :)

:laugh: Τι μου θύμησες!!! Έτσι ένιωθα κάπως προς το τέλος της εγκυμοσύνης μάλλον από το βάρος! Ωστώσο παίζει ρόλο και το μωρό αν έχει σφηνωθεί κάπου και πιέζει! Αλλά καλύτερα πάρε και τον γιατρό σου για να σου πει με σιγουριά! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ...

ΑΥΤΟ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΟΝ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΕΡΙΠΟΥ

ΟΧΙ ΒΕΒΑΙΑ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ,ΑΛΛΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΦΟΡΕΣ ΕΙΔΙΚΑ ΤΟ ΠΡΩΙ

ΟΤΑΝ ΞΥΠΝΑΩ ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ,ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΑ ΦΩΤΑ.

ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΚΑΚΟ ΜΑΛΛΟΝ ΑΝΟΙΓΟΥΝ ΤΑ ΚΟΚΚΑΛΑ

ΣΕ ΚΕΙΝΟ ΤΟ ΣΗΜΕΙΟ ΚΑΙ ΑΣΕ ΠΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙΡΟ ΕΓΩ ΓΕΝΝΑΩ ΟΠΟΤΕ

ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΕΙ ΒΑΡΥΝΕΙ ΤΟ ΟΛΟ ΣΥΣΤΗΜΑ!!

ΑΥΡΙΟ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΟΠΟΤΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΟΝ

ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ!

ΥΠΟΜΟΝΗ....ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΧΑ ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou auto ton pono ton eixa k ego apo otan eixa mpei ston 5o mina. Den paizei rolo to varos, o ginaikologos mou mou eixe pei pos einai apo ton traxilo. Ton idio pono eixa kai gia 2 mines afou gennisa. Oso imoun egkios ponousa toso poli merikes fores pou de mporousa na perpatiso.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε ποτε το επαθες αυτο??? το επαθες εκτος απο το αιμα στις αχρηστες ουσιες? τι σου ειπε ο γιατρος σου???

περαστικα και ελπιζω να μην ειναι κατι το σοβαρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ τον έχω αυτό τον πόνο τώρα τελευταία (όχι κάθε μέρα όμως) αλλά δεν έχω πάρει πολλά κιλά ώστε να ρίξω εκεί το φταίξιμο. είμαι στον 9ο και πίστευα ότι θα συμβαίνει επειδή έχω μπει στο μήνα μου και το μωράκι ίσως πιέζει έτσι και δεν ρώτησα το γιατρό.

ελπίζω να μην είναι ανησυχητικό!

Lena_thess τι εννοείς είναι από τον τράχηλο? σου εξήγησε τι ακριβώς συμβαίνει και υπάρχει αυτός ο πόνος?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vayia o giatros me eixe eksetasei, me eixe dei k apo kato otan eixa mpei ston 8o mina (giati tote tou to eipa) kai mou eixe pei pos piezetai o traxilos, asxeto me ton mina pou eisai k to varos pou exeis parei, apla ton piezei kapos i mitra kai niotheis auto ton pono. Otan eixa gennisei opos eixe vgei to moro me piese poli ekei k ponousa gia kanadio mines akoma. Polles polles leptomeries de rotisa na sou po tin alitheia, de mou eixe fanei oute emena anisixitiko kai otan eixa rotisei to giatro eixa kathisixastei para poli. A episis me ponouse k otan erxomastan se epafi me ton antra mou kai otan imoun egkios kai meta.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρα μου πανω απο 20 μερες ποναω.στην αρχη δεν εδινα σημασια αλλα πλεον δεν αντεχω.ειμαι και φοβητσιαρα να μην παθω κατι και γι αυτο το ανεφερα.να δω τι εχουν πει οι γιατροι στα κοριτσια που το χουν παθει.να δω και γω τι θα μου πει ο γιατρος αυριο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΡΩΤΗΣΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ

ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ

ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΠΟΝΟ ΑΦΟΥ

ΑΝΟΙΓΕΙ Η ΛΕΚΑΝΗ ΚΑΙ ΓΕΝΙΚΑ

ΤΑ ΟΣΤΑ ΧΑΛΑΡΩΝΟΥΝ ΕΝ ΟΨΗ ΤΗΣ

ΓΕΝΝΑΣ.

ΒΕΒΑΙΑ ΔΕΝ ΤΟΝ ΡΩΤΗΣΑ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ

ΠΟΥ ΝΙΩΘΕΙ ΦΟΒΕΡΟ ΠΟΝΟ!ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΣΤΑ ΟΡΙΑ

ΤΟΥ ΑΝΕΚΤΟΥ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΗΣΑ...ΦΙΛΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω τωρα που γυρισα απο το γιατρο το ιδιο μου ειπε.οτι χαλαρωνουν οι χονδροι και πονανε και ανοιγουν.ακομα και στα χερια μπορουν να πονουν οι αρθρωσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σημερα παλι αλλος γιατρος που με ειδε ειπε οτι δεν εχει σχεση με την εγκυμοσυνη ο πονος.και εγω πλεον ποναω συνεχεια και θα σκασω απο το αγχος.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Ναι γιατί όχι! Δεν απαγορευτεί κάτι!!! Κάνει θαύματα σου λεωωω!!! Βασικά οδεύει με σωστά βήματα κ καθοδηγεί! Γιάννης Κουτουλακης ! Σε μια εβδομάδα!
    • Ναι θα ήθελα το όνομα του αν είναι εφικτό 🤗...Να είσαι επιφυλακτική αν αυτό δε βοηθάει 🤗 πότε θα ξανά πας ?
    • Κορίτσια χωρίς να σας ξέρω μου δίνετε δύναμη Κ κουράγιο!!! Σας ευχαριστώ πάρα πολύ!!!!! Δεν ξέρω η καθεμία από εσάς σε τι φάση είστε αλλά εύχομαι να έχετε όλες αυτό που ποθειτε! Θα δείξει. .είμαι λίγο πιεσμένος αυτή τη περίοδο με τη δουλειά κάνω κ κοσμήματα Κ έχω Κ κάποια φεστιβάλ.αν θελετε να τα δείτε mariemma Art είναι σε ινστα και φβ!!!! Αυτό μου δίνει δύναμη Κ ξεχνιέμαι πάντα όταν δε είμαι καλά...κάθομαι Κ δημιουργω....
    • Τέλεια!! Τι να σου πω κορίτσι μου; Όντως δεν έχει λογική!! Αλλά γι αυτό ακριβώς δεν χρειάζεται να κοιτάξεις άλλο τη χοριακη από τη στιγμή που είδατε έμβρυο που αναπτύσσεται και ακούσατε και καρδιά ❤️ ❤️!! Λογικό να είσαι επιφυλακτική με το τι θα γίνει στη συνέχεια αλλά πιστεύω αυτό το σπορακι φαίνεται να είναι αποφασισμένο να μείνει!! Να έχεις μια καλή τελειομηνη εγκυμοσύνη χωρίς άλλα απρόοπτα εύχομαι! Αν θελήσεις μας λες τα νέα σου από τον υπέρηχο την επόμενη εβδομάδα! Οτιδήποτε θελήσεις είμαστε εδώ!!!
    • Σε μια βδομάδα πάλι!!!! Και ότι γίνει!!! Μακάρι βρε κορίτσια δεν ξέρω τι να πω!! Πως γίνεται να έπεσε χτες η χοριακη στα 2.500 και να φάνηκε σήμερα ένα μωρό μεγάλο κ καρδιά? Ενώ ο σακος ήταν κενός με 3.500...τώρα τι έγινε???
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...