Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΝΕΑ ΜΑΙΕΥΤΙΚΗ ΜΟΝΑΔΑ ΣΤΟ ΕΡΡΙΚΟΣ ΝΤΥΝΑΝ


Recommended Posts

Στο νοσοκομείο Ερρίκος Ντυνάν έχουν γίνει ήδη εργασίες για να λειτουργήσει καινουργια μαιευτική μονάδα.

Κανονικά θα λειτουργούσε αρχές Σεπτεμβρίου. Μέχρι τώρα υπάρχει καθυστέρηση στην έναρξη της μονάδας.

Εχει κάποια από εσάς γυναικολόγο που την έχει ενημερώσει ότι θέλει να συνεργαστεί με το νέο μαιευτήριο ή που έχει ακούσει τί γίνεται με την έναρξη λειτουργίας του? ευχαριστώ! :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KOYKLA MOY!EMENA O GYNAIKOLOGOS MOU THA EINAI O DIEUTHINTIS TIS KLINIKIS EAN ANOIKSEI TELIKA.KATHISTERISI POLU I PROSLIPSI NEOU PROSWPIKOU ALLA TO VASIKO EIANI OTI MITERA KAI IASW ESTEILAN EKSODIKO GIA NA APAGOREYTEI I LEITOURGIA TOY NEOY TMIMATOS.AN ANOIKSEI DEN ANAMENETAI NA GINEI PRIN TA XRISTOUGENNA

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστώ για την απάντηση σου. στο ντυνάν λένε ότι μέχρι τέλος μήνα θα λειτουργήσουν, αλλά μάλλον δεν το βλέπω πιθανό, ειδικά τώρα με τις πληροφορίες που μου έδωσες!

ο γιατρός μου είναι στο ιασώ και θέλει να πάει στο ντυνάν, αλλά επειδή έχω πήτ 5/12, δεν βλέπω να προλαβαίνω

πάντως κατι είχα ακούσει και εγώ για "ενδο-μαιευτηριακό πόλεμο"!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Προσθήκη...