Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

koritsia geia sas! elpizw oles na eiste kala.. tha ithela tis apospeis sas gia to eksis provlimataki pou antimetwpizw.

O antras mou panta roxalize kai epeidh gia na koimithw thelw pliri hsuxia vazw wtoaspides kai vrika thn ygeia mou.Twra omws pou eimai egguoula kanw episkepsi sthn toualeta kathe vradu kata tis 4 -5 to prwi. Otan epistrefw loipon sto krevvataki einai toso to roxalito tou pou de mporw na sanakoimithw kai paideuomai poli, tis perissoteres fores me pairnei o ipnos kamia writsa prin ksipnisw gia douleia opote katalavenetai pws shkwnomai. Yparxei kati gia to roxalito??

Gia na eimai eilikrinis pio poli anisixw gia argotera pou tha erthei to mpempaki kai tha einai sto dwmatio mas kai fusika egw pleon de tha mporw na foraw wtoaspides opote san koukouvagia tha katanthsw apo thn aipnia.. kai fusika anisixoume mhn enoxlei kai to mwro..Apo thn alli de thelw na kathierwthei na koimatai sto saloni.. de kserw.. peite gnwmes ki an eseis to exete antimetwspisei kai pws to lisate??

Eyxaristw poli....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα, Αγγελίνα, καλή η διευκρίνιση!!!!!!!

Όντως, το ροχαλητό είναι τεράστιο πρόβλημα. Μέχρι που χωρίζουν ζευγάρια γι' αυτόν το λόγο. Και πολλοί άλλοι κοιμούνται χωριστά για χρόνια!!!!!!!

Κι εμένα ροχαλίζει ο άντρας μου αλλά πολύ λίγο, κι όταν τον σκουντάω ευτυχώς σταματά!!!

Αν πήγαινε σε ωτορινολαρυγγολόγο; Υπάρχουν ειδικά σπρέι και τέτοια, δεν ξέρω αν είναι αποτελεσματικά...

Κουράγιο, είναι πολύ μεγάλο πρόβλημα το ροχαλητό! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ax εισαι μεσα στο μυαλο μου!!!!!

Ο αγαπημενος μου ροχαλιζει!!!

Επισης....κλωτσαει! :laugh: :woohoo: :laugh:

Οποτε...εισαι τυχερη!χαχαχαχαχαχχα

Στην εγκυμοσυνη μετακομισε στο σαλονι για να μην

με χτυπησει κατα λαθος...

Τωρα...Συνεχιζει να κοιμαται εκει γτ θηλαζουμε ακαταπαυστα!

Σιγα σιγα ομως πρεπει κ θελω να ξανα κοιμηθουμε μαζι!...

Μηπως ο αντρας σου εχει προβλημα με το διαφραγμα του???

Εμενα εκανε εγχειρηση κ ειναι πολυ καλυτερα(σταματησαν κ οι απνοιες!)

Επισης κανουν δουλεια εκεινες οι ταινιες(αυτοκολλητες) για τη μυτη.

τΑ σπρευ τα θεωρω ανθυγιεινά...κατσαριδες ειναι οι αντρες μας κ θα τους...ψεκασουμε? :laugh: :laugh:

Ακομα...Προτεινω διπλο μαξιλαρι....κ 3πλο μη σου πω!!!! :P

Ελπιζω να βοηθησα λιγο!!!

καλη (μας) τυχη!!!!!και...(ισως) καλο υπνο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις κοιμομαστε χωριστα απο την αρχη της σχεσης μας..Ειχα προσπαθησει να κοιμομαστε μαζι και το αποτελεσμα ηταν να χασω 7 κιλα απο τα νευρα και την αυπνια ολο το βραδυ..Να φανταστεις το σπιτι μας εχει ενα υπνοδωματιο χωλ κουζινα μεγαλουτσικη και κοιμαται ο ενας στην κουζινα..αλλοτε αυτος αλλοτε εγω..Ειναι βεβαια το παραπονο του..αλλα αλλιως μου ηταν αδυνατο να κλεισω ματι..

Αφου ομως δε θα σου αρεσε αυτο το μοντελο θα σου προτινα να κλεισετε ενα ραντεβου σε νοσοκομειο που διαθετει ιατρεια υπνου πχ ο Ευαγγελισμος εχει..

Εκει απ οτι εχω ακουσει θα κοιμηθει μια νυχτα και θα τον παρατηρουν πού οφειλεται το ροχαλητο του και ισως αντιμετωπιστει

Θα του κανει και καλο αυτη η εξεταση γιατι το ροχαλητο δεν ειναι παντα αθωο..

Φιλια και καλο κουραγιο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοίτα, Αναστασία, μ' αυτό το "κατσαρίδες" με προβλημάτισες. Μερικές φορές είναι λίγο, χα χα χα χα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;):P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Κοίτα, Αναστασία, μ' αυτό το "κατσαρίδες" με προβλημάτισες. Μερικές φορές είναι λίγο, χα χα χα χα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ;):P

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ναι αλλα......μην μας ακουσουν!!!!!!!!!!!!(παρε παντοφλα κ ορμαααααα!!!!!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

oson afora to roxalito tou kalou mou mexri twra den eixa kanena provlima giati evaza wtoaspides! dokimaste ths oses exete provlima .. p.x. esu apis pou les oti koimaste xwria einai krima!

tp provlima dhmiourghthike apo thn stigmh pou ksipnaw gia pipi opote meta gia na ksanakoimithw thelw isixia xixi.. tha dokimasw aytes tis tainies, ki egw ta spreu de ta polisimpathw.. oso gia na paei sto giatro epeidh ton kserw de tha paei...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Aggelina μου και εγω τα ιδια ειμαι :( στην 11 εβδομαδα και τα εχω δει ολα με το θεμα υπνος,κοιμαμαι απο τις 12 το βραδυ εως τις 4 το πρωι και ολη την ημερα δεν κλεινει το ματι ,και να θελω,ο συζυγος τρενο :blink: παιδι μου αμαν και αυτοι οι ανδρες ,εχε χαρη που δεν μπορω να κοιμηθω χωρια του διαφορετικα θα ειχα παει στο παιδικο που εχει ημιδιπλο κρεβατι .Δεν κανω τιποτα αλλο, υπομονη ,μεχρι να σηκωθει και να παει για δουλεια και κοιμαμαι μεταξυ 8-11 το πρωι .Δεν εχω αλλη λυση διοτι ο δικος μου εχει και αλλεργικο ασθμα οποτε οι επιλογες για λυση ειναι περιορισμενες .Η μονη μου λυση πια ειναι να πεσω λιποθυμη απο την αυπνια οπως προχθες που ειχαν γινει τα ματια μου κατακοκκινα λες και ημουν μεθυστακας και με τσουζαν ,ε! εκεινο το βραδυ επεσα ξερη μεχρι τις 6 το πρωι κατι ειναι και αυτο οι 2 ωρες παραπανω ,μα και τη συχνοουρια που τη βαζεις 3-4 φορες πρεπει να σηκωθω .

Εχω φτασει στο σημειο να τον ΑΠΕΙΛΩ τον ανδρα μου του ειπα οτι αν γεννηθει το παιδι κ δεν μπορει να κοιμηθει θα φταις εσυ που δεν μας αφηνεις να κοιμηθουμε ,οποτε βρες και λυση τι θα κανεις και πως θα το ηρεμεις το παιδι ;) .ε!τελικα απο οτι βλεπεις ολοι οι ανδρες ειναι ιδιοι σε αυτο το πραγμα :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα ο αντρας μου ροχαλιζει καμια φορα οταν ειναι πολυ κουρασμενος...! Του δινω λοιπον μια κλωτσια, ξυπναει, αλλαζει πλευρο και ησυχαζουμε... αν το ξανακανει ξανα τα ιδια...!!! Γενικα δεν ειναι ενοχλητικος αλλα με τετοια κουραση που εχω ολη μερα με το μωρο δεν μπορω να χανω τον υπνο μου με τιποτα ουτε εχω σκοπο να μετακομησω απο το ζεστο και μαλακο κρεβατι μου...!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμείς πάλι, μια χαρά είμασταν αλλά τώρα

...ροχαλίζει ο μπεμπάκος μας!!!!!!!!! χαχαχα...

Να τον στείλω στο σαλόνι;;; χαχαχα

Το αγαπούλι μας έχει πολύ πλάκα,

είναι μόλις 54 ημερών κ κάνει διάφορους

θορύβους στον ύπνο του (αλλά ...ΔΙΆΦΟΡΟΥΣ!)

που κουνιέται ολόκληρο το λίκνο

κ εμείς ξυπνάμε κ γελάμε.......!!!

Υπομονή κορίτσια

κ εσύ Anastacaki γρήγορα με τον άντρα σου...

.....αποξενωθήκατε εντελώς! χαχαχα......

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ... ΑΝΟΙΓΕΙΣ ΠΛΗΓΕΣ!! ΕΜΕΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΑΜΕ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ!!!ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ? ΣΕ ΟΛΗ ΤΗΝ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΟΙΜΟΜΟΥΝ ΣΤΟ ΣΑΛΟΝΙ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΤΟΝ ΕΣΤΕΙΛΑ ΣΕ ΑΛΛΟ ΔΩΜΑΤΙΟ. ΕΙΝΑΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΛΑΧΙΣΤΟΣ Ο ΥΠΝΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΑΜΒΑΝΩ!! ΜΑ ΝΑ ΜΗΝ ΣΤΑΜΑΤΑΕΙ ΠΟΤΕΕΕΕΕΕ?????? ΤΙ ΚΛΩΤΣΙΕΣ ΤΙ ΜΠΟΥΝΙΕΣ... ΤΙΠΟΤΑ!!! ΟΠΟΤΕ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ ΚΙ ΑΓΑΠΗΜΕΝΟΙ... ΔΕΝ ΒΟΗΘΗΣΑ ΠΟΛΥ ΤΟ ΞΕΡΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΡΕΙ ΛΥΣΗ! ΑΝ ΒΡΕΙΣ ΠΕΣ ΜΟΥ... :lol::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια εμεις δοκιμασαμε αυτες τις αινιες για τη μυτη breath right λεγονται και καπως βρηκαμε λυση διαφορετικα θα ειχα πεσει απο το μπαλκονι...και ειναι και δευτερο οροφο......χαχαχα...πριν ανακαλυψουμε ις ταινιες τι κλοτσιες τι μπουνιες ξυπναγε και ελεγε αγαπη μου τι εγινε εγινε κατι???????και ελεγα χριστε μου δεν μπορει να συμβαινει αυτο.........χι χι χι χι...αχ αχ αχ χα χα ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...