Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΔΥΟ ΝΟΝΟΙ HELP!!!!


elli2

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΕΧΕΤΑΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ( Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΠΟΝΗ ΛΟΓΟ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ)!!!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 01/04/2009 ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΤΟ ΠΑΣΧΑ 02/04 ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩς ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΖΙ!!!!

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΜΑΣ (ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟ???ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ PLEASE????????????????????????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει κοπελα μου. Γινεται μην ανησυχεις. Τον Σεπτεμβριο βαφτισα τον Νικο μου και ειχα και γω 2 νονους. Τα κανουν μαζι ολα...Θα διαβασουν μαζι το Πιστευω, θα του αλειψουν μαζι λαδι κλπ..Με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elli2 έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΣΑΣ ΔΙΑΒΑΖΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ ΚΑΙ ΜΕΧΕΤΑΙ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑ ΤΗ ΔΙΑΡΚΕΙΑ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΜΟΥ( Η ΟΠΟΙΑ ΗΤΑΝ ΕΠΙΠΟΝΗ ΛΟΓΟ ΑΠΟΚΟΛΛΗΣΗΣ ΣΤΟΝ ΤΡΙΤΟ ΜΗΝΑ)!!!!ΔΟΞΑ ΤΟ ΘΕΟ Ο ΜΠΟΜΠΙΡΑΣ ΜΑΣ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ 01/04/2009 ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΤΟ ΠΑΣΧΑ 02/04 ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΜΕ ΚΑΙ ΣΥΓΧΡΟΝΩς ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΤΟΥ ΓΕΝΕΘΛΙΑ ΜΑΖΙ!!!!

ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΥΟ ΚΟΥΜΠΑΡΟΙ ΜΑΣ (ΞΑΔΕΡΦΟΣ ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΞΑΔΕΡΦΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ) ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΤΑ ΠΟΣΟ ΓΙΝΕΤΕ ΚΑΤΑΡΧΗΝ ΔΙΑΔΙΚΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟ ΜΥΣΤΗΡΙΟ ΑΥΤΟ???ΒΟΗΘΗΣΤΕ ΜΕ PLEASE????????????????????????????????

Τι ανχωνεσαι?

4 νονους ειχα στην κορη μου!

Μαζι το πιστευω, μαζι κρατανε το ποτηρακι με το λαδι, ολλα μαζι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΝΑΝΑΙ ΓΕΡΟ ΔΥΝΑΤΟ ΚΑΙ ΠΑΝΤΑ ΧΑΡΟΥΜΕΝΟ....ΝΑΙ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΤΟΝ ΒΑΦΤΙΣΟΥΝ ΔΥΟ ΝΟΝΟΙ ΚΑΙ ΑΝ ΤΟ ΑΓΑΠΑΝΕ ....ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΤΡΕΛΑ ΔΕ ΘΑ ΞΕΡΕΙ ΠΟΥ ΝΑ ΠΡΩΤΟΠΑΕΙ!!!!!!!!!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζήσει το μικρό σου θαυματάκι!!!!

Όλα γίνονται!

Επειδή έκανα γάμο βάπτιση,είχα 2 κουμπάρους για το μυστήριο του γάμου και 2 άλλους για νονούς!!!Ήταν πολύ ωραία!

Αυτό που θα σε συμβούλευα είναι πρώτον και κύριον , να ρωτήσεις τον παπά που θα τελέσει το μυστήριο.Αν αυτός δεν έχει θέμα ( κάποιοι έχουν ) τότε θα ηρεμήσεις και θα ξεκινήσεις την όμορφη αυτη διαδικασία ξέγνοιαστα!Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ!!!!ΝΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ΚΙ ΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΤΑ ΖΟΥΖΟΥΝΙΑ ΣΑΣ!!!!

ΑΠΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΖΑΜΠΑ ΑΓΧΩΘΗΚΑ,ΘΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΠΠΑ ΓΙΑ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗ(ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΘΕΜΑ ΚΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ). ΠΑΡΕΠΙΠΤΟΝΤΩΣ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΚΟΥΤΗ ΕΡΩΤΗΣΗ , ΤΑ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΑ ΜΑΖΙ ΑΛΛΑ ΑΓΚΑΛΙΑ ΠΟΙΟΣ ΤΟ ΘΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ??ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX!τους ίδιους προβληματισμούς είχα και εγώ!!!!

Λοιπόν , εδώ δεν μπορούν να το κάνουν μαζί , ο ένας από τους δύο.

Θα επιλέξεις έναν και θα του το πεις.Δεν νομίζω να γίνεται διαφορετικά!

Αλλά , μην αγχώνεσαι για το αν παρεξηγηθεί κάποιος!

Είναι τιμή να γίνεσαι νονός και θα πρέπει να καταλάβουν τη θέση της μαμάς!

Να είσαι άνετη και όλα θα γίνουν. ;)

Αμα καθήσω να γράψω τι συνέβει σε μένα , θα μας κλειδώσουν το θέμα!!!!

Πάντως , τα βόλεψα και όλοι έμειναν ικανοποιημένοι!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

evipapa έγραψε:

AX!τους ίδιους προβληματισμούς είχα και εγώ!!!!

Λοιπόν , εδώ δεν μπορούν να το κάνουν μαζί , ο ένας από τους δύο.

Θα επιλέξεις έναν και θα του το πεις.Δεν νομίζω να γίνεται διαφορετικά!

Αλλά , μην αγχώνεσαι για το αν παρεξηγηθεί κάποιος!

Είναι τιμή να γίνεσαι νονός και θα πρέπει να καταλάβουν τη θέση της μαμάς!

Να είσαι άνετη και όλα θα γίνουν. ;)

Αμα καθήσω να γράψω τι συνέβει σε μένα , θα μας κλειδώσουν το θέμα!!!!

Πάντως , τα βόλεψα και όλοι έμειναν ικανοποιημένοι!!! ;)

Γιατι δεν μπορουν να το κανουν μαζι και μονο ο ενας?

Δεν ισχυει κατι τετοιο..εγω ειχα πριν 30 χρονια δυο νονους και πριν μια βδομαδα βαφτισαμε με τον αντρα μου μαζι ενα αγορακι..Ολα πηγαν μια χαρα δεν αντιμετωπισαμε κανενα προβλημα..

Να σας ζησει το μωρακι σας και με το καλο η βαπτιση του..

Φιλακια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κ μεις 2 νονους εχουμε σε εμας ο παπάς ειπε στο νονο να τον πάρει αλλα μετα επειδη ο μικρος βαρεθηκε πηγε κ στη νονα οποτε κανενα προβλημα...αλλα γενικα δεν νομιζει να παρεξηγηθουνε για το ποιος θα το πάρει αγκαλεια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 5 months later...

geia sou elli.na sou zisei to moraki.panta eftixismeno kai igies tou efxomai.ego vaftisa me ton sizigo mou prin 2 xronia to anipsaki mas kai den eixe provlima o papas.ta kaname ola mazi ektos apo to telos o papas evale to neofotisto stin agalia tou antra mou.ton Septemvri tha vaftiso tin kori mou kai tha exo 2 nonous.tha to vaftisoume se alli eklisia alla den ksero an aftos o papas afinei 2 nonous.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Με το καλο η βαφτιση σας :) !

Λοιπον,εγω οταν βαφτισα τον βαφτισιμιο μου ειμασταν συνολο 3 νονοι!!Και τα καναμε ολα απο 3 φορες!!Ειπαμε 3 φορες το Πιστευω,δλδ συνολο 9 φορες το ακουσε ο κοσμος :woohoo: !!!Βαλαμε λαδακι και οι 3 κοκ!Την αγκαλιτσα την πηγαιναμε εναλλαξ,ο καθενας στη σειρα του :P;) !!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Α ξεχασα!!Ειχαμε ενημερωσει πριν και τον παππα!Και σκεψου οτι ηταν σε νησι που καμια φορα ειναι λιγο πιο περιεργοι αλλα ο συγκεκριμενος ειχε πολυ κατανοηση και ...υπομονη :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ki egw 2 nones 8a exw alla apo oti 3erw ginetai...twra me balate se skejeis omws giati den to exw pei ston papa...kai einai kai se monasthri,ston prousso!mallon 8a prepei na ton rwthsw prin tupwsw ta prosklhthria!apla exw pollous gnwstous pou to xoun kanei 2-3 nonoi kai oute pou mou eixe perasei ap to mualo oti den ginetai....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταρχην να σου ζησει. Με τον αντρα μου βαφτισαμε

μαζι εναν παιδαρο!!!

Το μωρο στην αρχη το κρατουσε μια ο αντρας μου μια εγω κ το

Πιστευω το ειπαμε ντουετακι.

Οταν πηγαμε στην κολυμπηθρα παλι το πηγαμε μαζι,κρατουσαμε μαζι το μπουκαλακι με το λαδι κ λαδωσαμε μαζι το μωρο.Και στο σημειο που γυρνα

ο νονος-α γυρω απο την κολυμπηθρα, ο αντρας μου κρατουσε το μωρο κ εγω την λαμπαδα κ ριξαμε τις γυροβολιες μας. :P

Μην αγχωνεσαι καθολου.Ο παπας απο την αρχη ως το τελος του μυστηριου θα δινει "οδηγιες" στους νονους κ ολα θα πανε καλα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...