Μετάβαση σε περιεχόμενο

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 147
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tselinkas έγραψε:

εμενα τα γεμιστα δεν μου πετυχαινουν ποτε. :(

Γιατι καλη μου?

Δοκιμασες να τα ψησεις στη γαστρα?

Γινονται τελεια! Χρησιμοποιω ρυζι καρολινα !

Βαζεις μπολικο νερακι στη γεμιση ωστε να καλοψηθουν?

Για περισσοτερες αποριες ρωτα με οτι θες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βασικα εχω γαστρα αλλα δεν την εχω χρησιμοποιησει ποτε.αν εχεις ορεξη και δεν βαριεσαι γραψε μου την συνταγη γιατι ειναι και απο τα αγαπημενα μου φαγητα. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οπως χρησιμοποιεισ και το ταψι,απλα την καπακωνεις,κραταει κ τα ζουμια μεσα και γινονται νοστιμοτατα τα φαγητα,κ στο τελος αμα θες να τα ροδισεις λιγο ακομα την ανοιγεις αν κ συνηθως δεν χρειαζεται

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπριζολεσ με πατατες στο φουρνο(τι πρωτοτυπο) με τυρακι (φετα)κ ψωμακι και μετα ενα κοματι κορμο που εφτιαξα εχθες το βραδυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Γεννήθηκε 2500 κ φύγαμε από την κλινικη 2200 γέννησα φυσιολογικά πολύ εύκολα, έκανα πρόκληση λόγο πίεσης στις 37&5 εβ   Χαχαχα στον γιο μου το είδα στην αυχενική, σε αυτό δεν είδα τίποτα στην αυχενική γιατί ήταν μόνιμα με κλειστά πόδια κάποια στιγμή η γιατρος είδε αλλά ήταν με επιφύλαξη το εγραψε σε φάκελο κ το επιβεβαίωσε η γιατρος μου όταν είχαμε ραντεβού κ αποφασίσαμε να μην τον ανοίξουμε! Πάμε στην β επιπέδου της είπαμε ότι ακόμη δε ξέρουμε φύλο κ όταν ήταν να δει κάτι στα πόδια κ φαινόταν το φύλο μας είπε να κλείσουμε τα μάτια όποτε δε ξέρω 😂  
    • Όχι τα βράζω! Θα αρχίσω σιγά σιγά να χρησιμοποιώ τον ατμό. Δίνω δεκατιανό φρούτο κ μεσημέρι τα λαχανικά. Κρέας δεν έχουμε βάλει..σε 2 βδομαδες κοτόπουλο. Γενικά λόγω του ότι η μικρή μας έχει αλλεργίες, τρώει πολύ περιορισμένα μέχρι στιγμής 2 φρούτα κ 3 λαχανικά μόνο. Μοσχάρι δε θα φάει λόγω αλλεργίας…προς το έτος θα δοκιμάσουμε. Έχω ακούσει καλά λόγια για τα προϊόντα της hipp. Ίσως δοκιμάσω κ εγώ στο μέλλον! 
    • Τα κάνεις στον ατμό δηλαδή;; Και το κρέας σε κομμάτια το δίνεις;; Επίσης απόγευμα το δίνετε εσείς κορίτσια;; Εμάς μας είπε κρέμα της hipp ή κατσικίσιο γιαούρτι..
    • Είδες μωρέ πώς μεγαλώνουν..🤗εμας έχει κόψει το παμπερς τελείως και μου φαίνεται τόσο παράξενο σαν απότομα να μεγάλωσε το μικρό μου..χθες το βράδυ ξύπνησε ζήτησε τουαλέτα και ξαναξοιμηθηκε με τον άντρα μου σοκ πάθαμε χαχα🤪
    • Όχι.. γενικότερα παίρνω πολλααααά!! Αλλά μη συγκρίνεις γιατί έρχομαι και από εξωσωματική με διάφορα θέματα.. Filicine παίρνω χρόνια και λόγω στίγματος αλλά όχι ολόκληρο το χάπι γιατί είναι υπερβολική δόση.. πριν την εγκυμοσύνη έπαιρνα 1/2 χάπι μέρα παρά μέρα και έλεγχα πάντα τα αποθέματα με εξετάσεις.. στην εγκυμοσύνη τώρα παίρνω 1/2 χάπι κάθε μέρα και ότι λίγο έχουν οι πολυβιταμινες μέσα.. τα 5mg συστήνονται σε γυναίκες με ιστορικό ελαττωμάτων του νευρικού σωλήνα σε προηγούμενη κύηση.. αν και ξέρω ότι πολλοί γιατροί τα δίνουν επικουρικά σε όλες χωρίς να χρειάζεται συνήθως.. και ο δικός μου δηλαδή το ίδιο αλλά μετά από συζήτηση κατέληξα να παίρνω μισό που πάλι το θεωρώ πολύ προσωπικά και σύμφωνα με τις εξετάσεις μου.. Από συμπληρώματα το ίδιο.. παίρνω διάφορα.. αλλά σίδηρο μου είπαν όχι..! 🤷 Αλήθεια και τα υπόλοιπα κορίτσια... Τι σας έχουν πει εσάς ότι μπορείτε να παίρνετε από συμπληρώματα;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...