Μετάβαση σε περιεχόμενο

καινουργια


Recommended Posts

γεια σας κοριτσια ....μολις εγινα μελος στο όμορφο σας forum :)

Σας διαβαζα απο καιρο.....και μου αρεσει η ομορφη παρεα σας :)

Ειμαι στην προσπαθεια για να αποκτησω ενα δευτερο παιδακι και ομολογω οτι με ταλαιπωρει λιγακι.

Εχω ταραξει το internet στο διαβασμα περι διαφορων θεματων για γονιμοτητα ή και υπογινιμοτητα .....με καθε περιοδο που μου ερχεται απογοητευομαι αλλα παταω και να δω ποια θα ειναι η πιθανη ΠΗΤ μου (ετσι σας βρηκα ....).....και κανω λολα οσα δεν πρεπει να κανω για να μην αγχωνομαι αλλα δεν μπορω να με μαζεψω :blush::blush:

Σας διαβαζω ....πληροφορουμαι και ελπιζω να τα λεμε συχνα

Φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες. Μην πανικοβάλεσαι αρκετές απο εμάς δεν μαζευόμαστε :laugh: :laugh: .

Να σου ζήσει το παιδάκι σου και με το καλό να έρθει κ το δεύτερο (γιατί θα έρθει) είμαστε γουρλίδικο σάιτ.

φιλιά :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗ ΜΕΓΑΛΗ ΜΑΣ ΠΑΡΕΑ!ΜΕ ΤΟΝ ΙΔΙΟ ΤΡΟΠΟ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΚΙ ΕΓΩ ΤΟ MAMMYLAND!!!ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΛΕΩ ΝΑ ΞΕΚΟΛΛΗΣΩ!!!ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ ΣΧΕΔΟΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΜΕΝΩ ΠΙΣΤΗ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ!!ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ!!!!!

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΕ ΣΥΜΒΟΥΛΕΨΩ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ!!!

ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΤΕ ΓΙΑ 2ο ΠΑΙΔΑΚΙ?ΠΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ??ΣΕ ΡΩΤΑΩ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΙ ΕΓΩ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΓΙΑ 2ο!!!

ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ ΜΕ ΕΝΑ ΜΩΡΑΚΙ ΣΤΗ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΣΟΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΟΤΣΑΚΙ ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΣΤΗΝ ΩΡΑΙΑΑΑΑΑ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ....ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙΣ ΤΕΛΕΙΑ!!!!

ΜΕ ΛΕΝΕ ΑΦΡΟΔΙΤΗ...ΕΧΩ ΕΝΑ ΑΓΟΡΑΚΙ 4 ΧΡΟΝΩΝ ΠΕΡΙΠΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑ ΑΚΟΜΗ ΣΤΗ ΚΙΛΙΑ!!!!!

ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΠΙ 5 ΜΗΝΕΣ....ΕΙΧΑ ΠΟΛΥΠΟΔΑ ΚΑΙ ΦΛΕΓΜΟΝΗ...ΕΙΧΑ ΚΑΠΟΙΟΑ ΣΥΜΠΤΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ.....ΕΚΑΝΑ ΤΗΝ ΕΠΕΜΒΑΣΗ ΚΑΙ ΟΛΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ!!!!

,ΕΣΕΙΣ ΠΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΟΙΤΕ???

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ....

ΦΙΛΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω πολυ για το καλως ορισμα :)

λοιποοοον....το παιδακι μου , η χαρα της ζωης μου ειναι σχεδον 3,5 χρονων. :):)

Για δευτερο παιδακι προσπαθουμε περιπου 1 χρονο :(:(

Εντατικα οφειλω να πω οτι ειναι λιγο λιγοτερο (περιπου 9 μηνες- περασαν και μερικοι μηνες που δεν μπορεσαμε να βρεθουμε τις γονιμες μερες λογω ανωτερας βιας)

Με αγχωνει αρκετα όλο αυτο ....και προσπαθω (αλλοτε πιανει αλλοτε οχι ) να μην με παιρνει απο κατω.

Ειναι φορες που η αγκαλια του παιδιου μου ειναι η ψυχοθεραπεια μου και ειναι αλλοι μηνες που δεν μπορω να παρω τα ποδια μου :(

Ολο λεω οτι θα αρχισω γυμναστικη και διατροφη και θα κανω πραγματα για μενα αλλα ολο νομιζω οτι αυτος θα ειναι Ο μηνας και αναβαλω τα σχεδια μου.

Διαβαζω που σχεδον ολες που ειμαστε στην προσπαθεια εχουμε παρομοια συναισθηματα και οφειλω να ομολογησω οτι αυτο λιγο με κανει να νιωθω λιγοτερο φρικιο :blush::blush:

Ας ελπισουμε οτι συντομα θα εχω να ακουσω απο εσας εδω μεσα αλλα και να σας πω ευχαριστα....

Επισης συγχωρεστε μου την μικρη συμετοχη .....ακομα διαβαζω και εχει πολλα ενδιαφεροντα topic το forum :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλως ηρθες!!!

κοριτσια τι ειναι η ΠΗΤ???????????? :blink:

πρωτη φορα το ακουω αν και ειμαι 1 χρονο μερα νυχτα καρφωμενη sto site!!!

egw pantws den exw akoma paidaki!!!!

to mammy se kalosorizei!filakia :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς μας ήρθες!!! Εδώ περνάμε τέλεια!! Είμαι η Έλενα, 27 χρόνων κι έχω ένα αγοράκι 2 μηνών! Σου εύχομαι πολύ σύντομα να μείνεις εγκυούλα και να χαρίσεις ένα αδερφάκι στο παιδάκι σου!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΗΝ ΠΑΡΕΟΥΛΑ ΜΑΣ :););)

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ Κ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ [ΦΥΣΙΚΑ Κ ΔΕΝ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΧΟΝΕΣΑΙ Κ ΝΑ ΣΕ ΠΕΡΝΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ] ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Κ ΠΑΛΙ ΜΑΝΟΥΛΑ :kiss::kiss::kiss:

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΛΕΜΕ ΣΥΧΝΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γειά σου και καλώς ήρθες στην παρέα μας!!!

να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό σου εύχομαι να αποκτήσεις και δεύτερο!!!

εγώ είμαι η Θέη και ακόμα δεν έχω παιδάκι...

φιλάκια πολλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΗΡΘΕΣ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ, ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩΣ ΘΑ ΣΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΛΥ!!!!! ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΙΕΣ ΣΑΣ, ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΤΕΙΣ ΕΤΣΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ. ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΙΑ ΑΛΛΑ ΤΟ ΒΛΕΠΩ ΠΟΥ ΤΟ ΛΕΝΕ ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΚΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΘΑ ΞΕΡΟΥΝ. :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα και καλώς μας ήρθες στη παρέα.

εύχομαι όλα να πάνε καλά στη ζωή σου

και να μην απογοητεύσαι!!

να χαίρεσαι το παιδάκι σου, και καλή διαμονή που

είμαι σίγουρη ότι θα την έχεις

και να δεις πως θα ξετρελαθείς με το mammy :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KALHSPERA KALOS ORISES!!!

ΟΤΙ ΕΧΕΤΕ ΚΑΝΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΙ ΗΔΗ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΘΕΤΙΚΟ!!! ΑΡΑ ΣΥΜΑΙΝΕΙ ΠΩΣ ΚΑΙ ΕΣΥ ΚΑΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΣΟΥ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΤΕΚΝΟΠΟΙΗΣΕΤΕ.

ΙΣΩΣ ΕΧΕΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΕΝΑ ΜΙΚΡΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑΚΙ ΟΠΟΥ ΣΙΓΟΥΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΛΥΣΕΤΕ. ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΧΕΙΡΟΤΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΘΟΛΟΥ ΠΑΙΔΙ ΚΑΙ ΕΙΧΑΝ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΟΜΩΣ ..ΤΕΛΙΚΑ ΕΜΕΙΝΑΝ ΕΓΚΥΟΣ.

ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΕΠΙΣΚΕΦΤΕΙΣ ΤΟ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΣΟΥ ΩΣΤΕ ΝΑ ΣΟΥ ΛΥΘΟΥΝ ΟΛΕΣ ΟΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΣΟΥ.

ΙΣΩΣ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΑΝΧΟΣ. ΞΕΡΩ ΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΙΑΣ ΓΝΩΣΤΗΣ ΜΟΥ ΟΠΟΥ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΙ ΕΜΕΙΝΕ ΕΓΚΥΟΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 4 ΧΡΟΝΙΑ, ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΟΡΙΣΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ.ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΑΣ!ΕΙΜΑΙ Η ΛΙΤΣΑ 25 ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΓΙΑ ΜΠΕΜΠΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλωσόρισες στην παρεούλα μας κοπέλα μου! Να χαίρεσαι το παιδάκι σου και με το καλό να γίνεις για 2η φορά μανούλα! Είμαι η Πηνελόπη και προσπαθώ..... να στριμώξω τον Κύριο Πελαργούλη..... που όλο μου τη σκάει ο άτιμος!!!!! Θα χαρώ να τα λέμε!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΩΣ ΜΑΣ ΗΡΘΕΣ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ...KINDER ΕΚΠΛΗΞΗ! :P ΑΛΛΑ ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΣΥ ΕΧΕΙΣ ΗΔΗ ΕΝΑ ΑΓΓΕΛΟΥΔΑΚΙ ΕΜΕΙΣ ΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΠΟΥ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΕ ΑΔΕΙΑ ΑΓΚΑΛΙΑ;;;;;;;ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΟΤΙ ΗΔΗ ΣΕ ΕΧΕΙ ΕΥΛΟΓΗΣΕΙ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειστε όλες πολυ καλες :)

ευχομαι να πιασουν τοπο οι ευχες σας :)

και ευχομαι και εγω με την σειρα μου ολες οι κοπελες να μπορεσουν να παρουν αγκαλιτσα το ή τα μωρακια που επιθυμουν :)

Η αληθεια μου ειναι πως το πρώτο θετικο τεστακι εκανα 10 μηνες προσπαθειων για να το δω και τοτε ημουν 33 :(

τωρα που ειμαι μεγαλυτερη απλα ελπιζω να μην το ξεπερασω κατα παρα πολυ εκεινο το διαστημα :unsure: (με αγχωνει το ηλικιακό )

Η αληθεια ειναι οτι αμα εχεις ηδη ενα παιδακι νιωθεις 'καπως' καλυτερα αλλα δεν απαλυνει ο πονος που νιωθεις καθε φορα που ερχεται εκεινη η ρημαδα η περιοδος να σε ισοπεδωσει :((

Οταν το θελεις τοσο πολυ ο πονος ειναι πονος :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ..ΚΑΛΩΣΩΡΙΣΕΣ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΗ ΤΟ ΑΓΓΕΛΟΥΔΙ ΣΟΥ!!!!!!!ΕΙΜΑΙ Η ΔΩΡΑ ΕΧΩ ΕΝΑ ΓΙΟ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΝΕΑ ΣΟΥ[ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ]..ΦΙΛΑΚΙΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Ναι ναι...έχω κάτι μικρές ενοχλήσεις πολύ χαμηλά από το κεφαλάκι θεωρώ και πιο πάνω γίνεται πάρτυ με τα ποδαράκια να χτυπάνε όπου βρουν 😁😁🧿🧿
    • Μακάρι μακάρι μακάρι...αν κ δύσκολο!! Είχαμε δύο επαφές μόνο 😭 που να φανταστώ ότι αποφάσισε να κάνει στην ώρα του ωορρηξία 🤣🤣🤣 ήταν κ λίγο άκυρες!! Δλδ  φαντάσου 8η και 11η ημέρα κύκλου...πφφφφ
    • Ναι μακάρι γτ όντως είναι πολύ δύσκολο... Χμμμμμ δεν ξέρω κατά πόσο ήταν καλές οι επαφές γτ λόγω δουλειάς καταφέραμε μόνο δύο και ίσως άκυρες μέρες!! Με λίγη βοήθεια όμως 🙏🏼 και ελπίδα....αυτή πεθαίνει τελευταία δεν λένε;; Χαχα  Μου είπε η γυναικολόγος πως λογικά σε 10 με 12 ημέρες θα πρέπει να έρθω περίοδο αν όντως έγινε η ωορρηξία!!   Για να δούμε;;!!!!
    • Αγαπη μου καλη επιτυχια ευχομαι κ το μικρακι σας να φωλιασει στην κοιλιτσα σου για 9 μηνες!!! 🙏🙏 Εγω δν ειχα καθολου συμπτωματα... ισως μια καποια συχνοουρια αλλα δν ξερω αν ηταν απ την εμφυτευση ή λογω του νερου π επινα... λιγο τα φατμακα, λιγο υο οτι πινω αρκετο νερο κ με τοση ζεστη επινα τλχ 2-3 λιτρα νερο τη μερα. Κ νομιζω καπου ειχα διαβασει οτι συστηνεται μετα την ετ αρκετο νερο γ να ενυδατωνεται η μητρα... Αλλα ουτε στηθος, ουτε κτ αλλο... α! Κι 1-2 βραδια ειχα εξαψεις.. εκει κοντα στη χοριακη... αλλα ισως φταινε κ τα φαρμακα.. μ τοση προγεστερονη.. Κι εγω προτεινω ν μεινεις σπιτι ν ξεκουραστεις!! Κι εγω πηρα την αδεια ειδικου σκοπου κ ξρκουραστηκα!! Βεβαια ολο ξυπνητηρια ειχα το πρωι γ τα φαρμακα αλλα τλχ ημουν ηρεμη...
    • Κοίτα η μπανάνα μυρίζει και "περίεργα". Η δικιά μου τους πρώτους μήνες της σιχαινόταν 😅 Νομίζω το ψωμί και τα μπισκότα τα λατρεύουν. Τουλάχιστον η δικιά μου τρελένεται. Οπότε αν θες άσε της ένα κομμάτι ψωμί κόρα ή ένα μπισκότο και άσε να δεις αν θα το φάει. Επίσης φροντίσε να πεινάει λίγο όταν θα της τα δώσεις. Να δεις αν θες δείξει περισσότερο ενδιαφέρον ετσι.  Μπράβο για την υπομονή και την ψυχραιμία 💪💪💪 Έτσι θέλει! Το χεις μανούλα!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...