Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΙΑΣΩ...ΑΡΩΜΑ???


Recommended Posts

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ ! ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΟΥΝ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΝΙΝΙ.

ΑΠΟΡΙΑ :blush:

ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΖΕ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΠΟΥΔΡΑΣ ΚΑΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ

ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΜΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΒΑΖΟΥΝ ΠΡΟΙΟΝΤΑ FISSAN

ΠΗΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΩΜΑΤΑΚΙ ΑΛΛΑ... ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ... :angry:

ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ????

ΣΑΣ ΕΥΣΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΖΟΥΛΙΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ!!!ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕΣ :( !!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ZOUZOUΝITSA έγραψε:

ΤΖΟΥΛΙΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ!!!!ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ!!!ΔΕΝ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΕΣ ΕΝΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕΣ :( !!!!ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΙΑ!!!
ΑΧ ΦΙΛΕΝΑΔΙΤΣΑ ΜΟΥ , ΤΑ ΜΥΑΛΑ ΣΤΑ ΚΑΓΚΕΛΑ , ΕΙΔΕΣ ΠΟΥ ΧΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΠΡΟΚΛΗΣΗ 18.9. 5 Κ 30 ΤΟ ΠΡΩΙ ?? ΜΕ ΠΙΑΣΑΝ ΟΙ ΠΟΝΟΙ ΣΤΙς 2.00 ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΤΡΕΧΑΜΕ , ΞΕΧΑΣΑ ΑΥΓΑ Κ ΠΑΣΧΑΛΙΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΝΙΚΟ...

ΣΟΡΡΥ ΚΑΡΔΟΥΛΑ ΜΟΥ :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Juliax

πριν 40 μέρες γεννησα τον μπεμπάκο μου

στι Ιασώ

κ έκανα την ίδια ερώτηση με σένα,

με την Μονή διάφορα πως εμένα μου είπαν

ότι χρησιμοποιούν Penaten ...!

Γί´αυτο κ μαζί με τα ...δωράκια

που μας έδωσαν φεύγοντας,

μας έδωσαν κ 1 shampoo Penaten!!!

Oυτε αυτά μυρίζουν όπως στο μαιευτήριο..

Εκεί χρησιμοποιούν επαγγελματικές συσκευασίες

κ προφανώς κ διάφορα ακόμα που δεν τα ξέρω...

Να μας ζήσουν!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια μας δουλευουνε?? :angry:

Marimari ασε γιατι τα 2 Penaten τα νομιζα κ γω δωρακι και τα χρεωσανε 5 ευρω εκαστος , οπωσ επισης και τα δρειγματακια (σαμπουαν , αφρολουτρο) τελος παντων γερα να ειναι ...

Fissan παντως δεν το κοβω να ειναι , πλησιαζει το λαδακι αλλα ελαχιστα !!! ΘΑ ΣΚΑΣΩ ΑΜΑ ΔΕΝ ΜΑΘΩ !!!!

:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα!παντως εγω που ειχα γεννησει τον πρωτο μου γιο στο ιασω πριν 6 χρονια παλι penaten μου ειχαν δωσει!Πρωτα ο Θεος τωρα σε λιγο καιρο που θα φερω κ τον δευτερο γιο μου στον κοσμο παλι στο Ιασω θα ρωτησω κ εγω κ θα σας πω!να ειστε καλα κ να σας ζησουν τα μωρακια σας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vivi1979 έγραψε:

κοριτσια καλημερα!παντως εγω που ειχα γεννησει τον πρωτο μου γιο στο ιασω πριν 6 χρονια παλι penaten μου ειχαν δωσει!Πρωτα ο Θεος τωρα σε λιγο καιρο που θα φερω κ τον δευτερο γιο μου στον κοσμο παλι στο Ιασω θα ρωτησω κ εγω κ θα σας πω!να ειστε καλα κ να σας ζησουν τα μωρακια σας!

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΗ ΜΑΣ ΞΕΧΑΣΕΙΣ !!! ΡΩΤΑ (ΑΣΧΕΤΑ ΤΙ ΔΙΝΟΥΝ ΕΣΥ ΡΩΤΑ ΠΟΙΟ ΑΚΡΙΒΩΣ ΠΡΟΙΟΝ ΚΑΙ ΠΕΣ ΟΤΙ ΤΑ ΦΙΣΣΑΝ ΔΕΝ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΕΤΣΙ !!!

ΜΕ ΚΑΝΕΝΑΝ ΠΟΝΟ ΕΥΧΟΜΑΙ >! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει μια κρεμα της Fissan για σωμα και πρόσωπο.

Είναι σε σωληνάριο. Μυριζει πανέμορφα. Του βαζω

Στο λαιμουδάκι του και μοσχοβολάει! (μωρουδιλα) :silly:

Θα την βρεις σε φαρμαειο η στα Jambo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Υπάρχει μια κρεμα της Fissan για σωμα και πρόσωπο.

Είναι σε σωληνάριο. Μυριζει πανέμορφα. Του βαζω

Στο λαιμουδάκι του και μοσχοβολάει! (μωρουδιλα) :silly:

Θα την βρεις σε φαρμαειο η στα Jambo

Βellaki σε ευχαριστω πολυ κοριτσακι μουυυυ, θα την δοκιμασω και αυτη !!!

(αλλα δεν νομιζω να ειναι κρεμα , την φοραγανε ακομα και αυτεσ που μου αλλαζανε σεντονια...)

8α την παρω να δω !

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσουν κορίτσια!!!

Ειδίκα για εσένα juliax, τι φατσούλα απίστευτη έχει το μικρούλη σου?

Τρελλάθηκα....

Δυστυχώς είμαι απο Θεσσαλονίκη και δεν μπορώ να βοηθήσω.

Οντως όμως μυρίζουν πολύ υπέροχα και καμία σχέση με τα προιοντα του εμπορίου. :S

Απλά έχω μια μικρή ένσταση.Είμαι της άποψης να μην τα πολυπαστώνουμε τώρα που είναι βρΕφάκια με προιόντα που δεν είναι και τόσο αθώα...

Εγώ τα χρησιμοποιώ βέβαια αλλά βρεφάκι πολύ πιο σπάνια.

Εξάλου εχουν το δικό τους τόσο μοναδικό άρωμα...αυτο του μωρού!

Ακόμα και τώρα δεν χορταίνω να τον μυρίζω....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Την ιδια απορια ειχα κι'εγω... νομιζω πως ειναι αυτη η βαζελινη του Ιασω που μας δωσανε οσες γεννησαμε εκει... αυτη μυριζει σαν τριανταφυλλο... δεν ξερω αν εχουν και λαδακι με αυτο το αρωμα γιατι κι'εγω νομιζω πως τα μαλλακια του μου μυριζαν ετσι ομορφα... παντως εμενα οταν εφευγα μου προτειναν καποια προιοντα της frezyderm τα οποια ομως δεν χρησιμοποιησα και δεν ξερω τι αρωμα εχουν... εγω τωρα χρησιμοποιω προιοντα της penaten, της chicco, και αλλα φαρμακευτικα...!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια!και εγω στο ιασω γεννησα αλλα δεν ρωτησα τι χρησιμοποιουν.Παντως εγω του βαζω την κρεμα της frezyderm και μυρισει τελεια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ EVIPAP ΜΟΥ ,

ΕΧΟΥΝ ΟΝΤΩΣ ΤΕΛΕΙΑ ΜΥΡΩΔΙΑ ΤΑ ΒΡΕΦΑΚΙΑ ΑΛΛΑ Κ ΑΠΤΗΝ ΑΛΛΗ ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΒΑΖΑΝΕ ΣΕ ΝΕΟΓΝΑ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΚΙΝΔΥΝΕΥΜΕΝΟ...

ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΤΗς FREZEDERM ΜΥΡΙΖΕΙ ΩΡΑΙΑ Τ(ΤΟ ΧΩ ΚΑΙ ΑΥΤΟ!!!-ΠΟΥ ΝΑ ΧΑ ΚΟΡΗ... :P )

ΟΝΤΩΣ Η ΒΑΖΕΛΙΝΗ ΘΥΜΙΖΕ (ΤΗΝ ΠΗΡΑ) , ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥΣ ΒΑΖΑΝΕ ΚΑΙ ΦΟΡΑΓΑΝΕ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ...ΠΩΠΩ ΤΙ ΚΟΥΙΖ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ... :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

vivi1979 έγραψε:

ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΘΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΟΠΟΤΕ ΟΛΟ Κ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΝΟΣ ΘΑ ΜΕ ΕΠΙΣΚΕΦΘΕΙ.ΕΣΥ ΦΥΣΙΛΟΓΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΕΣ?ΟΛΑ ΕΥΚΟΛΑ?

ευκολα??? χαχαχαχαχ

vivaki ενα πραγμα θα σου πω

ειμαι ακομα με παυσιπονα !!!(τα ραμματα ειναι μεχρι τον ποπω κ αυτο γιατι παλευα να γλιτωσω την καισαρικη...χαχαχαχαχα)

Μια χαρα 8α σαι η διπλανη μου τις 2 πρωτες μερες παιδευτηκε μονο)

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ !!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΖΕ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΚΟΨΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ. ΘΑ ΠΑΡΩ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΤΕ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΔΟΚΙΜΑΣΩ.juliax ΜΟΥ ΑΚΟΜΑ ΠΟΝΑΣ Ε?? ΚΙ ΕΓΩ ΘΑ ΝΑΙ ΚΑΝΑ ΔΥΟ ΜΕΡΕ ΠΟΥ ΗΡΕΜΗΣΑ!! ΚΙ ΕΜΕΝΑ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΗΤΑΝ 3 ΣΤΡΩΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕΧΡΙ ΤΟΝ ΠΩΠΩ. ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΣΩ ΚΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΩ 3 ΜΕ ΚΡΑΤΑΓΑΝΕ!! ΟΙ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΑΠ ΤΟ ΚΡΕΒΒΑΤΙ ΜΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΑΝ ΑΜΕΣΩΣ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΟΥΔΙΑ ! ΝΑ ΤΑ ΧΑΙΡΟΜΑΣΤΕ ΤΑ ΝΙΝΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΟΥΝ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΝΙΝΙ.

ΑΠΟΡΙΑ :blush:

ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΤΟ ΝΙΝΙ ΜΟΥ ΜΟΣΧΟΜΥΡΙΖΕ ΕΝΤΟΝΑ ΚΑΤΙ ΜΕΤΑΞΥ ΠΟΥΔΡΑΣ ΚΑΙ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟ

ΟΤΑΝ ΡΩΤΗΣΑ ΜΙΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΡΙΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΒΑΖΟΥΝ ΠΡΟΙΟΝΤΑ FISSAN

ΠΗΡΑ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΚΑΙ ΤΟ ΑΡΩΜΑΤΑΚΙ ΑΛΛΑ... ΝΟΜΙΖΩ ΚΑΜΙΑ ΣΧΕΣΗ... :angry:

ΞΕΡΕΙ ΚΑΜΙΑ Η ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΛΕΠΤΟΜΕΡΕΙΕΣ ????

ΣΑΣ ΕΥΣΧΑΡΙΣΤΩ ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ ! :kiss:

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ!ΚΑΤΑΡΧΑΣ,ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ!! :)

ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΚΟΛΩΝΙΑ ΤΗΣ FREZYDERM Κ ΕΧΩ ΞΕΤΡΕΛΑΘΕΙ!!! :woohoo:

ΠΑΡΤΗΝ Κ ΘΑ ΜΕ ΘΥΜΗΘΕΙΣ!!! ;):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ GASTROULA ΜΟΥ ΜΕ ΝΙΩΘΕΙΣ Ε ???

ΝΑ ΜΑΣ ΖΗΣΟΥΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΒΑΡΙΕΣΑΙ...(ΣΕΞ ΔΕΝ ΜΑΣ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΞΑΝΑΚΑΝΟΥΜΕ... :P )

ΖΟΥΖΟΥ21 8Α ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΑΥΤΗΝ !!! ( ΚΑΛΑ ΕΧΩ ΚΑΤΑΝΤΗΣΕΙ ΓΡΑΦΙΚΗ -ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΟΡΗ ΓΙΑΤΙ ΑΜΑ ΣΥΝΕΧΙΣΩ ΕΤΣΙ...ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑ...)

ΑΛΛΑ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΙΟΛΑΣ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΛΕΜΟΝΙΖΟΥΝ 8ΕΛΩ ΝΑ ΜΥΡΙΖΕΙ ΠΟΥΔΡΙΛΑ ΑΥΤΗ ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΕΜΟΙΑΖΕ ΑΝ 8ΥΜΟΣΑΣΤΕ ΟΙ 'ΠΑΛΙΕΣ' ΣΑΝ ΤΗΝ ROSE ΤΟΥ BODY SHOP! :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια, εγω ρωτησα στο νοσοκομειο, γιατι μου αρεσε και εμενα η μυρωδια(δεν ηταν κατι σε τρυανταφυλλο), και μου ειπαν οτι χρεισημοποιουσαν αωσμα καλυντηκα!

Αυτη η μυρωδια που ειχε ηταν η δικια της!

Μηπως γι'αυτο δεν μπορειτε να πετυχετε ακριβως το αρωμα?

Επειδη εκει ηταν σε συνδιασμο με την μωρουδιλα τους?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΕΡΣΙ ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΤΕΛΕΙΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΕΙΧΑ ΑΚΟΥΣΕΙ ΜΙΑ ΜΑΜΑ ΝΑ ΛΕΕΙ ΠΩΣ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΟΡΑΖΕΙ ΠΑΙΔΙΚΑ ΓΑΛΑΚΤΩΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣΑ PARABEN ΚΑΙ ΠΑΡΑΓΩΓΑ ΤΟΥ. ΕΠΕΙΤΑ ΑΠΟ ΕΡΕΥΝΑ ΒΡΗΚΑ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΟ ΠΟΥ ΑΠΟΔΕΙΧΤΗΚΕ ΠΩΣ ΕΙΝΑΙ ΚΑΡΚΙΝΟΓΟΝΟ ΚΑΙ ΠΩΣ ΟΤΑΝ Η ΜΗΤΕΡΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙ ΠΡΟΙΝΤΑ ΜΕ PARABEN ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΑΝΙΧΝΕΥΣΙΜΟ ΣΤΟ ΜΗΤΡΙΚΟ ΓΑΛΑ :S . ΤΕΣΠΑ ΕΨΑΞΑ ΠΟΛΥ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΕΝΥΔΑΤΙΚΕΣ ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΠΩΣ ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΤΑ FISSAN, TA PRODERM KAI TA CHICCO ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΟΥΝ ΜΩΡΟΥΔΙΛΑ ΕΧΟΥΝ PARABEN. ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΕΙΝΑΙ ΤΑ PENATEN ΚΑΙ ΟΙ ΚΡΕΜΕΣ ΤHΣ FREZYDERM ΠΟΥ ΤΟ ΓΡΑΦΟΥΝ ΜΕ ΕΝΤΟΝΑ ΓΡΑΜΜΑΤΑ ΚΙΟΛΑΣ ΠΑΝΩ...ΕΓΩ ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΠΡΟΙΝΤΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΣΗΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ. ΥΓ: ΤΑ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΑ ΚΑΙ ΤΑ ΣΑΜΠΟΥΑΝ ΤΩΝ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΩΝ ΕΤΑΙΡΕΙΩΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΟΥΣΙΑ ΚΑΙ ΓΙΑΥΤΟ ΑΦΡΟΛΟΥΤΡΟ ΠΑΙΡΝΩ ΤΗΣ FISSAN B) ΠΟΥ ΜΥΡΙΖΕΙ ΩΡΑΙΑ ΥΓ2: Η ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕ ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΤΗΡΗΤΙΚΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΑΠΛΑ ΓΙΝΕΙ ΕΡΕΥΝΑ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΧΤΕΙ ΚΑΤΙ ΑΡΝΗΤΙΚΟ ΓΙ ΑΥΤΑ. ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΙΣΩΣ ΟΙ ΜΑΜΑΔΕΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΜΑΣ ΕΒΑΖΑΝ ΜΥΡΤΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΥΡΙΖΟΥΜΕ ΩΡΑΙΑ ΝΑ ΕΚΑΝΑΝ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ :side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μετά απο πολύ ψάξιμο γιατι κι΄εγώ είχα ξετρελλαθεί με τη μυρωδιά όταν μας τα φέρνανε ανακάλυψα οτι είναι η κολώνια της frezzyderm. Είναι τέλεια! Μοσχομυρίζει!

Δοκίμασέ την!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ε ΛΟΙΠΟΝ ΕΝΤΑΞΕΙ ! ΜΕ ΠΕΙΣΑΤΕ ΟΛΕΣ !!!

8Α ΤΗΝ ΠΑΡΩ THS FREZYDERM (ΝΑ ΤΗΝ ΣΕΤΑΡΩ Κ ΜΕ ΤΟ ΛΑΔΑΚΙ ΠΟΥ ΕΧΩ)

ΑΚΟΜΑ Κ ΑΝ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ , ΦΡΕΖΙΝΤΕΡΜ 8Α ΦΟΡΑΜΕ !!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΟΛΕΣ ΑΝΕΞΕΡΕΤΩΣ !!!

:kiss:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Κορίτσια καλημέρα....να ρωτήσω και εγώ κάτι;;;να μου πείτε τι πιστεύετε;;;; Λοιπόν εγώ είχα πονακια από νωρίς στο κύκλο μου σαν ωορρηξίας σχεδόν μόλις τελείωσε η περίοδος...αλλά δεν τα έδωσα σημασία γιατί είναι πολύ νωρίς για μένα...καθώς ο κύκλος μου κυμαίνεται από 26 έως 30 ημέρες....ξεκίνησα τα τεστ την 11η ημέρα...και τώρα είμαι 18η ημέρα...ακόμα δεν μου χαμογέλασε...ΑΛΛΑ μέσα η ταινία όσο πάει και φαίνεται πιο σκούρη η γραμμή... στο σχεδόν θετικό αλλά δεν χαμογελάει ακόμα!!τώρα οι μέρες φύγανε πολύ....έχω άλλα 4 τεστ... Τώρα η ερώτηση ... Λέτε να έγινε καμία σύλληψη πριν αρχίσω τα τεστ και τώρα για αυτό φαίνεται σκούρη η γραμμή στο τεστ ωορρηξίας;;;;🤔και εχθές και προχθές είχα πάλι πόνους και έλεγα να ωορρηξία αλλά δεν χαμογέλασε ποτέ.... Υπάρχει περίπτωση να έγινε ωορρηξία 7η με 10η ημέρα?🤔  
    • Ε δεν πειράζει…θα κάνετε μετά με τη Μπέμπα μια και καλή! 
    • Λεγαμε να κάνουμε κ εμεις φωτογράφιση αλλά με την αβεβαιότητα  το αφήσαμε  
    • Κορίτσια μου πήγα γιατρο το χθες το πρωι. Έπεσε από την καμπύλη στο 1% είμαστε ατα κατώτερα. Το βρήκε 1911 Παρολαυτα οι ροές ήταν αρκετά καλές φυσιολογικές, το αμνιακό μειώθηκε ομως φυσιολογικό. Μόνο το ποδι έμεινε στάσιμο στην ανάπτυξη…συνέστησε να κάνουμε CTG παρακολούθηση κ μπορούμε να το αφήσουμε μέχρι την ερχόμενη Πέμπτη ή Παρασκευή.    μετα πήγα στην γιατρο μου, έκανα μόνιτορ βγήκε καλό είχα συσπάσεις η καρδιά μια χαρά κινήσεις μια χαρά. Κ μετά μιλησαμε λίγο για τον τοκετό. Το πλάνο μας είναι να πάω ξανά την Κυριακή για μόνιτορ, μετά ξανά μόνιτορ την Τετάρτη κ μετά θα με ελέγξει κολπικά αν έχω διαστολή κ μαλακό τράχηλο θα το προσπαθήσουμε φυσιολογικά δεδομένου τον πρώτο μ τοκετό π ήταν πολύ εύκολος χωρις πολλά φάρμακα. Π κ τώρα πρόκληση θα κάνω αλλά με ελάχιστο φάρμακο για να αντέξει το μικρούλη. Σε περίπτωση π δεν έχω τίποτα ανοικτό εκεί κάτω θα πάμε καισαρικη την Πέμπτη.    μια εβδομάδα να περάσουμε οι 3 μας 💕 μετά θα γίνουμε 4
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...