Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ.......


Recommended Posts

ΕΙΧΑΜΕ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΑΣ ΣΟΒΑΡΟ ΑΤΥΧΗΜΑ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΙΣ ΚΟΥΤΟΥΛΙΕΣ ΜΑΣ ΑΠΟ ΄ΔΩ ΚΑΙ ΕΚΕΙ.ΜΑΣ ΒΓΗΚΕ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΜΑΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΚΩΝΑ.ΜΟΛΙΣ 20 ΜΗΝΩΝ ΚΑΙ ΖΩΗΡΟΣ ΣΑΝ ΤΟ ΑΓΡΙΟΚΑΤΣΙΚΟ ΜΑΣ ΕΤΥΧΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ :( ΑΛΛΑ Ο ΚΑΗΜΕΝΟΣ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΠΟΥ ΤΡΑΒΗΞΕ ΑΛΛΟ ΠΡΑΓΜΑ-ΕΥΤΥΧΩΣ Ο ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ ΗΤΑΝ ΓΡΗΓΟΡΟΣ ΣΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΕΤΣΙ ΑΝΑΚΟΥΦΙΣΤΗΚΕ ΓΡΗΓΟΡΑ Ο ΜΙΚΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ.ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ Ο ΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ 5 ΕΤΩΝ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΚΩΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΩΜΟ-ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΑ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΣΕ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΕΙΝΑΙ ΜΗΔΑΜΗΝΟ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ.ΤΩΡΑ ΒΕΒΑΙΑ ΘΕΛΕΙ ΠΡΟΣΟΧΗ ΓΙΑΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΟ ΕΥΑΙΣΘΗΤΟ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΤΟΥ.ΑΠΟ ΤΗΝΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΚΟΥΜΠΩΣΑΜΕ :P ΗΤΑΝ ΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΝΕΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΣΥΝΕΧΙΣΕ ΑΚΑΘΙΚΤΟΣ ΤΙΣ ΟΡΕΙΒΑΣΙΕΣ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΙΣ ΖΗΜΙΕΣ.ΤΙ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικουλια... πωπω... ένιωσα σαν να βγήκε το δικό μου χέρι...

Περαστικούλια!!! :)

Αν επιτρέπεται τι ζώδιο είναι? Αιγόκερως? Κριός? Ταύρος??? :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒEBISNIK δώσε ένα φιλάκι στο αγριοκατσικάκι σου για περαστικά από εμένα! Αυτό να είναι το μοναδικό ατύχημα στη ζωούλα του! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΥΔΡΟΧΟΟΣ ΕΙΝΑΙ.

ΑΧ ΜΩΡΕ ZAXARENIA ΠΟΣΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΛΕΜΕ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΤΙΠΟΤΑ.ΕΙΝΑΙ ΠΕΙΣΜΑΤΑΡΗΣ Ο ΑΤΙΜΟΣ ΠΟΛΥ!!!!!ΦΥΣΙΚΑ ΕΧΕΙ ΝΑ ΜΟΙΑΣΕΙ ΤΗΝ ΜΑΝΑ ΤΟΥ.ΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

ΒEBISNIK δώσε ένα φιλάκι στο αγριοκατσικάκι σου για περαστικά από εμένα! Αυτό να είναι το μοναδικό ατύχημα στη ζωούλα του! :cheer:

ΑΠΟ ΦΙΛΙΑ ΑΛΛΟ ΤΙΠΟΤΑ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΟΝ ΡΩΤΑΜΕ ΠΟΣΟ ΑΓΑΠΑΣ ΤΗΝ ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΑΙ ΣΗΚΩΝΕΙ ΤΟ ΧΕΡΑΚΙ ΜΕΕΕΕΕΕΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΨΗΛΑ ΜΑΣ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ!!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

περαστικουλια!!! και γω που ημουνα μικρουλα μου βγηκε ο ωμος!!! θυμαμαι πως πονουσα και επρεπε να κοιμαμαι ανασκελα με ανοικτα τα χερια!!! κανενα προβλημα δεν μου εμεινε!!!

αχου το καημενουλι το αγριοκατσικακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλα, φαρμακώθηκα....

Περαστικούλια , τι πλάσματα είναι αυτα...

Να είναι γερά όλα τα παιδάκια τια να πω!

Σιδερένιος ο αντράκος σου...Να μου τον φιλήσεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι ο αδελφός μου το'χε πάθει στην ίδια περίπου ηλικία, ίσως να'ταν και λίγο πιο μικρός την πρώτη φορά.. γιατί το'παθε και δεύτερη! Αλλά δεν έπαθε τίποτα, μια χαρά παίδαρος 30 χρονών σχεδόν είναι τώρα! :P :laugh:

Θέλει λίγη προσοχή για να μην το ξαναπάθει... όχι ότι παθαίνει κάτι σοβαρό, απλώς πονάει πολύ και όλη αυτή η ταλαιπωρία.. δεν είναι ό,τι καλύτερο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

BEBISNIK έγραψε:

ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ Ο ΤΙ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΕΧΡΙ 5 ΕΤΩΝ ΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΤΟΥΣ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΑΓΚΩΝΑ ΚΑΙ ΟΧΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΩΜΟ-ΟΠΩΣ ΝΟΜΙΖΑ ΕΓΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΤΟΝ ΠΑΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.

περαστικά σας.........ο συνάδελφος του άντρα μου τράβηξε τον γιο του -5 ετών- από το χέρι (τον σήκωσε γιατί ο γιος δεν ήθελε να πάει μαζί του) και του βγήκε το χέρι από τον ώμο, πήγαν στο νοσοκομείο το έβαλαν και του είπαν ότι τα παιδιά μέχρι και 7 ετών μπορούν να βγάλουν το χέρι τους από τον ώμο για αυτό προσοχή να μην τα σηκώνουμε από το χέρι!!!

Πολύ σκανταλιάρικα τα παιδιά σήμερα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανατρίχιασα!!!!!

Περαστικά στο μικρό σου κατσικάκι....

Σιδερένιο το παιδάκι σου!!!

Πολύ στεναχωρίεμαι με τα ...ατυχήματα

των παιδιών....

Νά´ναι πάντα καλά!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικούλια σας!!! Σιδερένιο το αντράκι- κατσικάκι σου! :laugh:

Η μαμά μου είχε βγάλει το χέρι του αδερφού μου, βγάζοντας του μια μπλούζα............ Φαντάζεσαι!!!! Όλα καλά όμως δεν αντιμετώπισε ποτέ πρόβλημα! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ πουλάκι μου!!!!! Περαστικά του κοπέλα μου!!!!! Είναι ζωηρούλης ο χρυσούλης μου ε????? Να είναι πάντοτε καλά!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Περαστικα στο ζουλαπακι σου! Να ειναι το πρωτο κ το τελευταιο ατυχημα του αυτο!

Και μενα που ειναι 14 μηνων εξελισσεται σε πολυ ζωηρο παιδακι....ουφ! Τωρα εχουμε ξεκινησει τις μετακομισεις στο σπιτι.....σπρωχνει τα παντα κ τους αλλαζει θεση.... φαντασου τι με περιμενει....! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπωπω ... περαστικούλια ...

όντως τα χέρια θέλουν προσοχή ... είναι λέει πολύ εύκολο να βγούν μέχρι κάποια ηλικία ...

αλλά μην στεναχωριέσε τέλος καλό όλα καλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κοριτσιαα, και εγώ σήμερα έκανα το δεύτερο μπανιο, νομίζω με παίρνει ένα ακόμα κ μετά τέλος. Κ εγώ έλεγα δεν θα μπαίνω αλλά δεν μπορώ να πω όχι στην θάλασσα 🫠
    • Επικίνδυνο δεν είναι το πολυποδακι, δεν είπα κάτι τέτοιο! Έχω αφαιρέσει 2 φορές ως τώρα! Ούτε μπορεί το έμβρυο να εμφυτευτει πάνω σε πολύποδα και αυτό είναι το θέμα.. δηλαδή οι πολύποδες στη μήτρα μειώνουν τα σημεία που θα μπορούσε να εμφυτευτει ένα έμβρυο..! Με την αφαίρεση του λέω έχουμε μεγαλύτερες πιθανότητες να προχωρήσει σε εμφύτευση ένα γονιμοποιημένο υγιές έμβρυο.  Στη φάση που είσαι τώρα δεν θα μπορέσει να αφαιρεθεί ο πολύποδας λόγο του πάχους του ενδομητρίου. Δηλαδή κανονικά για να αφαιρεθεί πρέπει να είσαι λίγες μέρες μετά την περίοδο και πριν την ωορρηξία όπου το πάχος του ενδομητρίου είναι λεπτό ακόμα και θα μπορέσει ο γιατρός να το αφαιρέσει με επιτυχία. Η αποξεση επίσης έχει καταργηθεί ως τρόπος αφαίρεσης πολύποδα γιατί ουσιαστικά αυτό που γίνεται στην αποξεση είναι να πηγαίνει ο γιατρός και να "ξύνει" ουσιαστικά το πάνω στρώμα του ενδομητρίου στα τυφλά. Αυτό είχε ως αποτέλεσμα να λεπταίνει με κάθε αποξεση το ενδομήτριο και να μην αφαιρείτε με επιτυχία ο πολύποδας. Με την υστεροσκοπηση πάει ο γιατρός με κάμερα και αφαιρεί το πολύποδα με χειρουργικό ψαλίδι οπότε έχουμε με ακρίβεια την αφαίρεση του και δεν επηρεάζει το ενδομήτριο για μελλοντική εγκυμοσύνη. Γενικότερα αν προχωρήσετε εντέλει σε αποξεση λόγο της εγκυμοσύνης που δεν προχωράει, μετά από 1-2 κύκλους που θα σου έρθει περίοδος, πήγαινε για ένα τσεκ να δείς τι γίνεται με αυτό..
    • Πολύ όμορφα άρχισε η εβδομάδα κορίτσι μου.  Χρόνια πολλά σε όλους και όλες κορίτσια μου!!! Να περάσετε όμορφα ότι κι αν κάνετε σήμερα!
    • Καλησπέρα κορίτσι μου! Θα συμφωνήσω με την @Παρασκευαιδου. Χοριακη γιατί ξανά έκανες εφόσον είδατε σάκο κτλπ ; Όσον αφορά το μικρόβιο που βρέθηκε συνήθως αν είναι στην αρχή της εγκυμοσύνης τα αντιμετωπίζουν άμεσα οι γιατροί και δεν υπάρχει κίνδυνος για το έμβρυο. Επίσης , το ουρεοπλασμα το ίδιο , πάλι το αντιμετωπίζουν αν και ξέρω γυναίκες που το είχαν και δεν είχαν κανένα πρόβλημα στην εγκυμοσύνη τους. Αυτό βέβαια εννοείται διαφέρει από γυναίκα σε γυναίκα!    Τι έγινε τελικά ;  ευχομαι να έχεις ευχάριστα νέα!! 
    • Καλημερα κορίτσια! Τι ωραία που θα ήταν να ξεκίναγε έτσι κάθε Δευτέρα 🤷‍♀️🙈 Καλά να περασετε ότι κι αν κάνετε  
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...