Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΟΝΟΙ ΛΟΧΕΙΑΣ


juliax

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ...

ΕΧΩ ΠΟΛΛΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΑΠΟ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΤΟΚΕΤΟ , ΓΕΝΝΗΣΑ 18.9 ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΜΕ ΥΠΟ8ΕΤΑ VOLTAREN ( Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΠΕΤΡΕΠΕ 1 ΤΗΝ ΜΕΡΑ, ΟΠΟΤΕ ΚΡΑΤΑΕΙ 5 ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΟΝΑΩ)

ΩΣ ΠΟΤΕ 8Α ΠΟΝΑΩ????????? ΑΤΕΛΕΙΩΤΟ ΦΑΙΝΕΤΑΙ...

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΤΕ ΠΟΥ ΝΑ ΑΝΑΚΟΥΦΙΖΕΙ ???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΕ ΜΟΥ ΟΤΙ ΓΕΝΝΗΣΕΣ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ!!!!!ΜΠΡΑΒΟ ΡΕ ΘΗΡΙΟ........

ΝΑ ΤΟ ΧΑΙΡΕΣΑΙ !!!ΚΑΛΟ ΣΑΡΑΝΤΗΣΜΑ....

ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΠΡΟΛΑΒΑΙΝΩ ΤΩΡΑ ΘΑ ΜΠΩ ΝΑ ΔΩ ΛΕΠΟΤΜΕΡΕΙΕΣ -ΕΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΕΙ!-

ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ.'ΜΕ ΤΑ vOLTAREN ΕΓΩ ΕΝΙΩΘΑ ΘΕΑ!!!

ΚΑΝΟΥΝ ΦΟΒΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΑ ΑΤΙΜΑ.ΠΑΝΤΩΣ ΔΟΣΕ ΧΡΟΝΟ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ ΣΟΥ .

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΥΧΑΙΟ ΤΟ 40ΝΤΙΣΜΑ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΣΕ ΣΕΝΑ.ΕΓΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΕΡΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑ ΝΑ ΚΑΘΟΜΑΙ,ΛΕΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΡΑΒΟΥΣΑΝ ΜΕ ΔΥΝΑΜΗ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.ΜΕ ΒΟΛΤΑΡΕΝ ΜΟΝΟ ΠΕΡΝΟΥΣΕ Ο ΠΟΝΟΣ,ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΣΥΧΝΕΣ ΠΛΥΣΕΙΣ ΜΕ ΝΕΡΑΚΙ ΒΟΗΘΑΝΕ.ΕΜΕΝΑ ΠΕΙΡΕ 2 ΒΔΟΜΑΔΕΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑΣΕΙ Ο ΠΟΝΟΣ,Η ΦΙΛΗ ΜΟΥ ΠΑΛΙ ΜΕ ΡΑΜΜΑΤΑ ΔΕΝ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΤΙΠΟΤΑ.ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΜΗΝ ΣΟΥ ΠΑΡΕΙ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΡΕΣ,ΝΑ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΠΟΝΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AX KORITSAKIA ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ :) , ΕΙΝΑΙ Κ 8ΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕ ΛΕΩ (ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ 800 ΡΑΜΜΑΤΑ ΕΩΣ ΤΟΝ ΠΟΠΩ!)

ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ 1 ΒΟΛΤΑΡΕΝ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΑ

XEFORAPID (2 ΤΗ ΜΕΡα) Κ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΕΙΝΑΙ SUPER XAΠΙΑ.

ΑΝΤΕ Κ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε εκοψαν ή σχίστηκε από μόνο του;

Την πρώτη φορά σχίστηκα κοντά στον "ποπο" και πονούσα για πολλές μέρες. Ούτε να καθήσω ούτε τίποτα. Αλλά δεν είχα πολλά ράμματα. Ήταν απλά το σημείο άσχημο. Άσε που η ώρα της τουαλέτας ήταν εφιαλτης.

Τη δεύτερη φορα ήταν μικρότερο το μωρό και σχίστηκα λίγο και σε άνετο σημείο. Με το που γέννησα σηκώθηκα για να με ράψει και μετά έκοβα βόλτες στο δωμάτιο.

Γενικά προσπάθησε να μη κουράζεσαι και που θα πάει, θα περάσει.

Να σου ζήσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΒΡΕ JULIAX! ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ! ΔΕΝ ΕΧΩ ΝΑ ΣΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΣΟΥ, ΑΛΛΑ ΜΠΗΚΑ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΩ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΙΣΩΣ ΝΑ ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ! ΔΗΛ ΤΗΝ ΤΑΛΑΙΠΩΡΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΠΟΝΟ ΤΩΝ ΡΑΜΜΑΤΩΝ ΜΕΤΑ ΤΗ ΓΕΝΝΑ ΔΕΝ ΤΗ ΓΛΥΤΩΝΕΙΣ Ή ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Ή ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ!!! ΚΑΙ Μ' ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΣΚΕΦΤΕΤΑΙ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΣΤΑ ΔΙΔΥΜΑ ΜΟΥ! Μ' ΑΡΕΖΕ Κ ΕΜΕΝΑ Η ΙΔΕΑ ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΣΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΜΗΠΩΣ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΣΚΕΦΤΩ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

AX KORITSAKIA ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ :) , ΕΙΝΑΙ Κ 8ΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕ ΛΕΩ (ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ 800 ΡΑΜΜΑΤΑ ΕΩΣ ΤΟΝ ΠΟΠΩ!)

ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ 1 ΒΟΛΤΑΡΕΝ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΑ

XEFORAPID (2 ΤΗ ΜΕΡα) Κ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΕΙΝΑΙ SUPER XAΠΙΑ.

ΑΝΤΕ Κ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... :dry:

Πρώτα απ'όλα να σου ζήσει το μωράκι σου!! Πάντα γερό και καλότυχο!! Καλή λοχεία και σε σένα!! Εγώ, γέννησα Παρασκευή μεσημέρι και άρχισα να έχω ενόχληση αρχικά στον πωπώ Παρασκεή απόγευμα λόγω αιμοροίδας που έκανα στην γέννα! Δεν μπορούσα να κάτσω! Την 2η μέρα με τράβαγε από κάτω αρκετά! Αυτό που με ανακούφιζε πολύ ήταν οι πλύσεις που έκανα με νεράκι και το σαπούνι Intim Area extra mild foam ης Frezyderm που μου έδωσαν από το Ιασώ ! Επίσης μην κάνεις το λάθος και βάλεις σερβιέτες always! Εγώ συνέχισα να παίρνω της Tena που μας έδωσαν στο μιευτήριο γιατί και τις 40 μέρες ήμουν με αίμα και καφέ υγρά σαν τελιώματα περιόδου!

Τα Xeforapid δεν το συζητώ... είναι τα καλύτερα !! Αλλά αυστηρά μέχρι 2 την ημέρα! Ούτε στον θηλασμό με επηρέασαν ούτε τίποτα! Εγώ τα έπαιρνα γιατί είχα τρελούς πόνους στην μήτρα! Φαντάσου ότι Τετάρτη βγήκα από το νοσοκομείο , Παρασκευή βράδυ 2 η ώρα με ξαναπήγαν! Αλλά ήταν συσπάσεις που έκανε η μήτρα μου κι έτσι έπαιρνα ένα χάπι το πρωί κι ένα το βράδυ πριν τους πόνους προληπτικά! Γιατί αν μ'έπιαναν κρατούσαν 1 ώρα μέχρι να δράσει το χάπι και μιλάμε 1000 φορές πόνοι τοκετού παρά αυτοί οι έντονοι κι επίμονοι πόνοι! :blink:

Τα δυσάρεστα συμπτώματα εμένα μετά τις 20 μέρες υποχώρησαν εντελώς!! Κάνε λίγο υπομονή! Είναι τρομερή η φύση! Τώρα που έκανα κι τρελίτσες με τον άντρα μου.. όλα καλά! Όπως πριν γεννήσω!! Σαν να μη συνέβη τίποτα εκεί κάτω!! Καλή συνέχεια.. κι ότι χρειαστείς να μη διστάσεις!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropinguinos ΕΙΣΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙΣ ΚΟΥΡΑΓΙΟ !!! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ

ΑΤΗΙΝΑ ΜΟΥΥΥ DEN ΤΟΛΜΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΚΟΙΤΑΞΩ ΠΩΣ ΣΚΙΣΤΗΚΑ! ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΕΙΔΑ ΤΑ ΡΑΜΜΑΤΑ ΣΤΟΝ ΠΩΠΟ ( ΝΟΜΙΖΑ ΟΤΙ ΕΙΧΑ ΣΥΓΚΑΕΙ Κ ΠΗΓΑ ΝΑ ΒΑΛΩ ΚΡΕΜΑ :P , Κ ΜΕΤΑ ΜΟΥ ΡΘΕ ΜΙΑ ΛΙΠΟΘΥΜΙΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ...)

DALLIA ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥΥΥΥ ΠΟΛΥΥΥΥ ΟΣΟ ΚΑΙ ΑΝ ΓΚΡΙΝΙΑΖΩ ΑΞΙΖΕ !!!

ΤΟΝ ΑΦΡΟ ΤΟΝ ΠΗΡΑ Κ ΓΩ ΑΠΟ ΙΑΣΩ Κ ΤΙΣ ΤΕΝΑ.

VAGMAN ΑΣΕ ΤΙΣ ΑΝΟΗΣΙΕΣ , ΠΑΛΕΨΕ ΓΙΑ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ , ΕΓΩ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΘΕΤΑ ΕΚΟΒΑ ΤΙΣ ΒΟΛΤΕΣ ΜΟΥ Κ Η ΔΙΠΛΑΝΗ ΜΟΥ ΥΠΕΦΕΡΕ ΞΑΠΛΩΤΗ.

ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ ΣΕ ΑΝΤΑΜΟΙΒΕΙ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ... ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ...

DALLIA ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ(ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ) ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΟΝΟ 10% ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟ ??? :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

AX KORITSAKIA ΜΟΥ ΚΑΛΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ :) , ΕΙΝΑΙ Κ 8ΕΜΑ ΧΡΟΝΟΥ ΔΕ ΛΕΩ (ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑ 800 ΡΑΜΜΑΤΑ ΕΩΣ ΤΟΝ ΠΟΠΩ!)

ΠΗΡΑ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΤΟΥ ΕΙΠΑ ΠΩΣ 1 ΒΟΛΤΑΡΕΝ ΔΕΝ ΕΦΤΑΝΕ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΤΑ

XEFORAPID (2 ΤΗ ΜΕΡα) Κ ΟΠΩΣ ΤΟ ΕΨΑΞΑ ΕΙΝΑΙ SUPER XAΠΙΑ.

ΑΝΤΕ Κ ΝΑ ΔΟΥΜΕ... :dry:

ΒΡΕ ΚΟΠΕΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΑΚΟΥΩ ΓΥΝΑΙΚΑ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΓΕΝΝΗΣΕΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙ ΤΟΣΑ ΡΑΜΜΑΤΑ :ohmy: ΠΩ ΠΩ ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΤΟ ΜΑΡΤΥΡΙΟ ΣΟΥ :blink: ΜΑ ΚΑΛΑ ΔΕΝ ΣΕ ΕΚΟΨΑΝ ΑΥΤΟΙ ΟΤΑΝ ΗΡΘΕ Η ΩΡΑ?.ΒΑΣΙΚΑ ΓΕΝΝΗΣΑ ΜΕ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ ΚΑΙ Η ΕΠΑΦΗ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΜΑΚΡΙΑ :lol: !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliax έγραψε:

DALLIA ΣΤΟ ΙΑΣΩ ΜΟΥ ΚΑΛΥΠΤΕΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΑ ΤΟ ΠΑΙΔΙ(ΣΤΗΝ ΠΑΙΔΙΑΤΡΙΚΗ) ΓΙΑ 1 ΧΡΟΝΟ ΜΕ ΣΥΜΜΕΤΟΧΗ ΜΟΝΟ 10% ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΤΟ ΕΙΧΕ ΑΥΤΟ ??? :ohmy:

Ναι το κάναμε κι εμείς! Τον πρώτο χρόνο εντελώς δωρεάν, ήρθε ένας από την ΕΘνική Ασφαλιστική και μετά είναι λίγα τα λεφτά το χρόνο! Εμείς του κάναμε κι ένα άλλο πρόγραμμα, αχρείαστο να'ναι βέβαια, για εξετάσεις του μωρού και κάλυψη! Είναι 160 ευρώ το χρόνο! Είναι πολύ λίγα τα λεφτά αν σκεφτείς ότι δεν θα ταλαιπωρείς το μωρό με ΙΚΑ και μαλακίες τέτοιες!! Και καλύπτει και γιατρούς αν χρειαστείς! Αν πας εσύ πληρώνεις 20 ευρώ κι αν χρειαστεί να έρθει σπίτι 35 ευρώ μόνο! Θα σας τα πει κι ο ασφαλιστής που θα έρθει για να κάνετε τα συμβόλαια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



×
×
  • Προσθήκη...