Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΓΙΑΤΙ..


ΒΑΣΟΥΛΑ1988

Recommended Posts

ΘΕΛΩ ΝΑ ΒΡΩ ΔΟΥΛΕΙΑ ΣΤΑΘΕΡΗ ΓΙΑΤΙ..

5ΘΗΜΕΡΗ ΚΑΙ ΓΡΑΦΕΙΟΥ.. ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧ. ΚΑΙ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟ ΣΤΕΛΕΧΟΣ.. ΨΑΧΝΩ ΔΟΥΛΙΤΣΑ ΓΙΑΤΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΚΑΝΩ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΔΥΣΚΟΛΟ ΣΤΑ JUMBO ΜΕ ΤΑ ΒΑΡΟΙ.. ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΕΑΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΥΠΟΨΗ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ.. ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΕΓΑΛΩΣΩ ΣΩΣΤΑ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ!! ΕΨΑΞΑ ΔΟΥΛΕΙΑ ΑΛΛΑ ΟΤΑΝ ΜΕ ΠΑΡΟΥΝ ΓΙΑ ΠΑΡΑΔΕΙΓΜΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΩ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ( ΠΟΥ ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΚΟΜΗ) ΛΟΓΙΚΑ ΘΑ ΜΕ ΔΙΩΞΟΥΝ ΣΩΣΤΑ? ΕΧΕΤΕ ΚΑΤΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΤΕ? ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΡΑΚΑ ΚΑΙ ΓΥΡΩ ΠΕΡΙΟΧΕΣ.. ΠΑΛΛΗΝΗ ΑΓΙΑ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΠΑΙΑΝΙΑ ΚΟΡΩΠΙ ΧΑΛΑΝΔΡΙ ΒΡΙΛΛΗΣΙΑ ΜΕΛΛΗΣΙΑ ΚΑΙ ΕΔΩ ΓΥΡΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera koritsaki mu!

kat arxin na xereis..oti den eisai upoxreomeni mexri ton 2 mina kuisis na peis oti eisai egkios..opote den to les kai tous to xfournizeis meta...den eisai ypoxreomeni omos na xereis..meta oson afora gia douleies tora einai ligo provlima..logo eklogon..alla kai krisis..kai go politria eimai kai eimai 19 evdomadon..se katalavaino apoluta oson afora ta varoi kai ta oraria..alla na xereis oti otan tous anakoinoseis tin egkimosini sou einai ypoxreomenoi na sou meiosoun to orario alla kai na prosarmosoun tin douleia me vasi tis dunatotites sou..oli mera na kathesai..den exei kaneis diakaioma na sou pei tipota..alla oute kai na se apolusei...gia kanena logo..oute meta me to meiomeno..min akous pou lene ginetai.se prostateuei o nomos..mi anisixeis gia to meta..kathrsai arketa..2 mines apo to ika meta kai 2 prin..alla kai 6 mines tou oaed..prosthese kai 1 mina adeias kalokairinis...

opote den einai toso duskola ta pragmata!

elpizo na voithisa

se filo..

maria

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.. ΤΑ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΜΟΛΙΣ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ 90% ΜΕ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙ ΜΙΑ ΣΤΕΘΕΡΗ ΔΟΥΛΕΙΑ (ΘΑ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΛΟΓΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΟΥ) ΣΕ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΗΡΙΑ!! ΧΑΧΑ.. ΤΕΛΕΙΑ!ΟΠΟΤΕ ΜΕΝΩ ΣΕ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ..ΑΠΟ ΑΔΕΙΑ ΣΕ ΑΔΕΙΑ.. ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΜΕ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΔΙΑΚΟΠΗ ΤΗΣ ΕΚΓΥΜΟΣΥΝΗΣ..ΑΝ ΚΑΙ 21 ΧΡΟΝΝ!!ΦΙΛΑΚΙΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...