Μετάβαση σε περιεχόμενο

προβλημα με τον υπνο...


Recommended Posts

κοριτσια γεια σας.

εχω ενα αγορακι 9 μηνων και εδω και ενα μηνα εχουμε το εξης προβλημα.Μολις τον βαζω στη κουνια αρχισει και ουρλιαζει απο τα νευρα.Δεν θελει με τιποτα να πηγαινει για υπνο.Καταλαβαινετε οτι αυτο εχει καταντησει βασανο,διοτι τον βλεπω οτι νυσταζει και το μεσημερι ..αλλα ειδικα το βραδυ και σαν απο πεισμα δεν θελει να κοιμηθει.Πως το εξηγειτε αυτο?Εχω δοκιμασει διαφορους τροπους να τον κοιμηζω.Το κουνημα με το καροτσι καποιες φορες πιανει..αλλα στην αγκαλια μου οχι!Τσαντιζεται οταν παω να τον νανουρησω...

Σας ευχαριστω πολυ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου βασιλικη και εμενα ο δικος μου με εμενα τουλαχιστον εχει σταματησει εδω και μηνες να κοιμαται στην αγκαλια μου(στην μαμα μου θελει πως γινεται δεν εχω καταλαβει ακομη)

το μεσημερι τον κοιμηζω στο καροτσι και μετα τον βαζω στο κρεβατι του και το βραδυ μου νανουριζεται με το γαλα αλλα και αν δεν το κανει αυτο τον βαζω καροτσι,κουνιμα και υπομονη εχει καταλαβει πλεον ποιες ειναι οι ωρες υπνου

να σε ρωτησω κατι εχετε μια ''ρουτινα'' υπνου??? πχ μπανιο σε μια συγκεκριμενη ωρα μετα το γαλατακι μου και μετα διαδικασια υπνου?μηπως κατι τον ενοχλει στο ντυσιμο,η μηπως θελει φωτακι στο δωματιο του?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΟΥΤΕ ΑΝ ΤΟΝ ΒΑΛΕΙΣ ΟΡΘΙΟ ΣΤΟΝ ΩΜΟ ΣΟΥ ΠΙΑΝΕΙ?

ΜΗΠΩΣ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ΛΙΓΟ ΣΕ ΥΠΕΡΕΝΤΑΣΗ ΚΑΙ ΤΟΥ ΤΟ ΠΕΡΝΑΣ ΚΑΙ ΕΚΕΙΝΟΥ?

ΕΜΕΝΑ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΜΟΥ ΗΡΕΜΟΥΣΕ ΣΤΗ ΚΟΥΝΙΑ ΜΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΓΥΡΝΑΕΙ ΚΑΙΤΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΙ ΑΝ ΔΕΝ ΕΠΙΑΝΕ ΑΥΤΟ ΜΕΡΙΚΕΣ ΦΟΡΕΣ ΤΟ ΧΑΙΔΕΥΑ ΤΗ ΜΥΤΗ ΜΕ ΑΠΑΛΕΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ ΠΡΟΣ ΤΟ ΜΕΤΩΠΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΙΓΟΜΟΥΡΜΟΥΡΙΖΑ.

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΠΙΑΣΕΙ ΚΑΤΙ !!! GOOD LUCK!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΚΟΥ ΤΙ ΚΑΝΩ ΕΓΩ.ΞΑΠΛΩΝΩ ΚΑΙ ΒΑΖΩ ΕΝΑ ΜΑΞΙΛΑΡΙ ΣΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ, ΣΤΟΥΣ ΑΣΤΡΑΓΑΛΟΥΣ.ΤΟΝ ΑΚΟΥΜΠΑΩ ΕΠΑΝΩ ΚΑΙ ΚΟΥΝΑΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΠΕΡΑ ΔΩΘΕ.ΕΙΝΑΙ ΞΕΚΟΥΡΑΣΤΟ ΚΑΙ ΤΙΣ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΙΚΟ.ΜΟΥ ΤΟ ΕΔΕΙΞΕ ΜΙΑ ΘΕΙΑ ΜΟΥ.ΑΝ ΘΕΣ ΔΟΚΙΜΑΣΕ ΤΟ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

εμενα μου συνεστησαν το βιβλιο κοιμησου παιδι μου τπυ δρ.εδουαρδ εστιβιλ, εκδοσεις πατακη

το βρηκα ενδιαφερον

χθες το διαβασα

λεει οτι εχει επιτυχια στο 96 % των παιδιων

η φιλη που μου το συνεστησε εθδε θεαματικα αποτελεσματα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...