Μετάβαση σε περιεχόμενο

ημικρανιες!!!!!!!!!!!


ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

Recommended Posts

κοριτσια καλησπερα σημερα επισκευτικα νευρολογο για τις ημικρανιες μου οι οποιες τον τελευταιο καιρο ειχαν χειροτερεψει και σε σε συνοτητα και σε ενταση

ημουν με πονοκεφαλο απο την κυριακη εως σημερα ε...δεν αντεξα αλλο ειχα κανει παυσιπονη ενεση την κυριακη το μεσημερι στις πρωτες βοηθειες αλλα δεν μου εκανε και πολλα πραγματα παρολο που μου εκαναν 2πλη δοση!!!!

ειχα φρικαρει δεν αντεχα αλλο ναυτια,πονος,ελλειψη συντονισμου και ζαλαδες επι 24ωρου βασεως αφου τον σπυρακο τον εχω στην μαμα μου (αυριο πρωτα ο θεος αν καλυτερεψω με την αγωγη θα παω να τον παρω μου ελλειψε το αντρακι μου)

ο νευρολογος μου εδωσε φαρμακα για την ημικρανια και ειναι αρκετα δυνατα αφου τα πρωινα που ηπια ημουν μουδιασμενη σε ολο το κεφαλι ειχα μια περιεργη αισθηση και μετα υπνοοοοοοοοςςςςςς

μολις ξυπνησα ημουν μια χαρα χωρις πονο για πρωτη φορα μετα απο τοσες μερες

εδω ηθελα να ρωτησω αν εχει παρει καμια σας θεραπεια για ημικρανια γιατι μου φαινονται πολυ δυνατα(αλλα καλα)τα φαρμακα που μου εδωσε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΟΥΤΡΟ'''ΓΛΥΚΟ ΒΑΣΑΝΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΕΡΘΕΙ΄΄΄΄΄ΧΙ ΧΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΝΑ ΤΟΣΟ ΔΑ΄΄΄ΣΑ ΓΑΠΩ΄΄΄΄ΠΟΛΥ'''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

απο ημικρανιες υποφερω κι εγω..ειναι δυο χρονια που με παιδευουν κι αν ξεκινανε απο το πρωι...αστα να πανε...εγω πιστευω οτι το αγχος φταιει σε ενα βαθμο,αλλα και το αυχενικο που πιθανον εχω..ειχα παει σε νευρολογο αλλα δεν ειχε δωσει χαπια..κοιτα μηπως σε πειραξουν στο στομαχι κι εχεις αλλα μετα....

εχεις ψαξει απο που προερχονται;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά μου εγώ δεν έχω τέτοια εμπειρία, αλλά ξέρω την κουμπάρα μου που υποφέρει τρομερά από πονοκεφάλους και σε αυτήν το πρόβλημα νομίζω ήταν ορμονικό. Μήπως να το κοιτάξεις κι αυτό;:unsure: Ευχομαι κουράγιο και γρήγορη ανάρωση. :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ΄΄΄ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΜΟΥΤΡΟ''ΓΛΥΚΟ ΒΑΣΑΝΑΚΙ ΠΩΣ ΕΙΣΑΙ;ΠΙΣΤΕΥΩ ΝΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΤΟ ΣΤΕΙΛΩ'''ΧΙ ΧΙ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ;ΝΑ ΤΟΣΟ ΔΑ;ΣΑΓΑΠΩ'''ΠΟΛΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

το εχω ψαξει κοριτσια απο 17 χρονων ειμαι σε αυτην την κατασταση και μαλλον ειναι κληρονομικο μιας και το ειχε και η γιαγια μου και 2 θειες μου προσπαθησα χρονια να το αποφυγω (τα φαρμακα)αλλα δεν αντεξα

δωρα!!!!! τσα!!!!! ωραια η φωτο σου ειμαι λιγο καλυτερα με τα φαρμακα ισως ηταν επειδη πρωτη φορα πηρα τετοιου ειδους αγωγη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ'''''Εεε΄΄ΕΙΔΕΣΣ ΚΑΤΙ ΜΑΘΑΙΝΩ'''ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΜΟΛΙΣ ΗΡΕΜΗΣΕΙΣ

ΤΕΡΜΑ ΤΑ ΧΑΠΙΑ ΟΧΙ ΑΛΛΑ'''ΟΧΙ''ΕΙΣΑΙ ΜΙΚΡΗ ΚΑΙ ΕΧΕΙΣ ΔΡΟΜΟ ΜΠΕΜΠΟΥΛΗ'''

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι ετσι να μαθαινεις εσυ και να μην μπορει να μπαινει στο ιντερνετ ο γιωργος μπουαχαχαχαχαχα

ο γιατρος ειπε οτι θα παρω αυτα μεχρι να βελτιωθει η ημικρανια και μετα θα μου δωσει θεραπεια θα δουμε αντε παω για υπνο τωρα γιατι περασε η ωρα φιλακια!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...