Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αναφορά

  • Απαντήσεις

    • @Kiddo σε καμια δεν ειχα τρελες χοριακες. Καπου 3 χοριακες βέβαια εκανα σε ολες, αλλα παντα υπήρχε ένας διπλασιασμός συν λίγο παραπάνω. Και απ οσο έχω καταλάβει, οσο πιο μικρό το νούμερο τοσο βλεπεις στις 48ωρες κάτι παραπάνω απο διπλασιασμό και τριπλασιαμο κ μετα διπλασιάζεται απλά. Στον Σκρουτζ εχει 3 - 4 ντομπλερακια, αν ολα πανε καλα, ενα απο αυτα θα παρω. Γυρω στα 50€ εχουν ολα. Του home test  μπορεί να ειναι και λίγο φθηνότερο. Στο ρεα πάντως που έχω γεννήσει ολα τα παιδια και εχω κανει νοσηλειες, οι μαίες που ερχόντουσαν με ντομπλερακια, ήταν σαν αυτα του σκρουτζ. Εμενα πάλι σήμερα υποχώρησαν τα συμπτώματα... Ειμαι μες τα νεύρα απο το πρωί. Χθες δεν μπορούσα να παρω τα ποδια μου και ειχα αναγουλες. Με αηδιαζαν φαγητά. Σήμερα τιποτα παλι!!! Μπηκα στην 6η. Τι να πω... Να έρθει η Δευτέρα και να είναι ολα καλα. Επεσα ψυχολογικά παλι.
    • Εμένα πάντως για το κινέζικο δε μου ζητάει ημερομηνία σύλληψης - μόνο μήνα σύλληψης (Απρίλιος) και την ηλικία μου. Μήπως δε κάνω κάτι σωστά;; Πχ μπήκα εδώ:https://www.paidorama.com/provlepsi-fyloy-moroy Μαθάινουμε χρήσιμα πράγματα πάνω απ όλα η μία απ' την άλλη  😝🤣🤣🤣🤣  Μετά τη θεωρία Ραμζι (6-9εβδ) έχουμε και το nub theory όταν θα φτάσουμε στην αυχενική με το καλό 🤣🤣🤣 τλχ περνάει έτσι η ώρα και το α τρίμηνο βρε κορίτσια  🤣
    • Ε τι τώρα;; Παίζουν με αυτά;;; 😝🤣🤣🤣🤣 Σε καταλαβαίνω απόλυτα!!! 🤣🤣🤣 Η καρδιακή λειτουργία ούτως ή άλλως στην αρχή είναι ακόμα χαμηλή.. δεν χρειάζεται να την ακούσεις αλλά ρώτα την επόμενη φορά πόσους χτύπους έχει το μωρό.. και σε εμένα 6+4 ήταν 134 χτύπους.. 8+3 ήταν 176!!! Χοριακες είχα από 324 -> 975!! Πραγματικά παρακαλαγα για δίδυμα αλλά δεν μου έκανε τη χάρη!! Οπότε πιθανολογω κοριτσάκι.. εκτός αν μου βγει γκέι το παιδί!! 😝😂😂😂😂 Μπιμπικια έχω πετάξει και εγώ εντωμεταξυ στο πρόσωπο κυρίως κούτελο.. δεν ξέρω μόνο αν είναι τίποτα από τη ζέστη.. το κινέζικο δεν το υπολογίζω γιατί δεν ξέρω τι ημερομηνία σύλληψης βάζω.. με βάση την ημερομηνία ετ βγάζει κοριτσάκι, με βάση τις ημερομηνίες γονιμοποίησης ωαρίων, αγόρι.. εκτός από το Φλεβάρη που μου βγάζει πάλι κορίτσι.. το άλλο που λες δεν το ήξερα!!! Πως μου ξέφυγε;;;;!!! 😳😯😯😅😅😅
    • Καλησπέρα κοριτσάκι μου! Όντως είναι ένα μικρόβιο που ανεβρισκεται στο ουροποιητικό.. παρόλα αυτά μπορεί να μεταφερθεί με σεξουαλική επαφή από ότι ξέρω.. δεν ρωτάς το γιατρό σου καλύτερα;! Η zinadol πάντως είναι ασφαλής αντιβίωση στην εγκυμοσύνη, το έψαξα πριν την πάρω και εγώ γιατί βρέθηκαν 4 διαφορετικά μικρόβια στην καλλιέργεια.. τώρα περιμένω τα αποτελέσματα της επανάληψης να δούμε αν έφυγαν.. Σε περιμένουμε στα μωράκια Ιανουαρίου να ξέρεις όποτε θελήσεις.. 🤗😘😘
    • Ααααα εσύ είσαι πολύ ενημερωμένη φίλη μου!!! Χαχαχαχα  Λοιπόν, τα δικά μου: - θεωρία Ραμζι (παρεπιπτόντως δεν έχω καποιο λινκ, μπορείς να το γκουγκλαρεις ή στο τικτοκ και να δεις σχετικά) - κορίτσι  - Χοριακή: ? (Έκανα μόνο μία) - παλμοί: αγόρι (125 αλλα ήταν την πρώτη φορά που την ακούσαμε στις 6+5, και τις τελευταίες φορές που πήγα την άκουσα αλλά δε μου είπαν παλμούς. Τη βάλαμε για δευτερόλεπτα γιατί μου είπαν δε κάνει) - πρόσωπο: αν κρίνω απ ο,τι έχω βγάλει σπυράκια και ξηρότητα στο αριστερό βλέφαρο, κορίτσι! Με λες και Κουασιμόδο 🥴 - κινεζικό ημερολόγιο: αγόρι  50/50 με βλέπω, δε βγάζω άκρη 🤣🤣🤣
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...