Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΩΤΟ ΤΟ ΠΛΑΙ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ?


Recommended Posts

Κοριτσια λιγη βοηθεια.Μπορει καποια να μου πει βημα-βημα πως μπορω να βαλω φωτο στο πλαι των μηνυματων μου?Εκανα την διαδικασια που νομιζα και η φωτο βγηκε στο πανω μερος της σελιδας ,διπλα απο το Γεα σου,Ρουλα.Ευχαριστω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Δεν ξέρω αν υπάρχει συγκεκριμένος χρόνος που πρέπει να φτάσουν το βάρος γεννησης. Πάντως μέχρι να το φτάσουν πρέπει να το ταΐζεις κάθε 2 ώρες το πρωί κ κάθε 3 το βράδυ. Αν τρέφεται επαρκώς το βλέπεις από τις πάνες που έχει. Θέλεις συγκεκριμένο αριθμό (που δεν θυμάμαι να σου πω τωρα) με πάνες με ουρά.
    • Εμείς κάναμε εξέταση Σπερμοδιαγραμμα καλλιέργεια και dfi όταν κλείσαμε ένα χρόνο προσπάθειες  η γνωμη μου είναι πως αν μπει σε αυτήν την διαδικασία ο σύντροφος να κάνει την εξέταση σε εξειδικευμένο κέντρο μην πάει σε μικροβιολογικά την περιοχής έχουμε δει τεράστιες αποκλίσεις στα αποτελέσματα απο κορίτσια εδώ που πήγαν σε μικροβιολογικά και το αποτέλεσμα βγήκε ένα σπερμα  μέτριο προς καλό και τελικά όταν πήγαν σε εξειδικευμένο είχαν ένα κακο αποτέλεσμα  παντως θα συμφωνήσω και εγω μπορείτε να πάτε σε έναν ουρολόγο (κάτι εμείς που δεν το κάναμε και βλακεία μας) και μετά να πάτε για εξέταση αλλά θα έλεγα άσε να περάσει το καλοκαίρι και μετά από Σεπτέμβρη Οκτώβρη να πάτε να κάνετε μερικές προσπάθειες ακόμα 
    • Εγώ είχα γεννήσει στο μαιευτήριο στην Βέροια (1 έχει μονο) γιατί μένω Νάουσα.  Διακοπες πάμε 10 - 25 Ιουλίου, οπότε όταν γυρίσουμε θα έχω χρόνο να τα ετοιμάσω, 1 μήνα σχεδόν.
    • Καλημέρα κορίτσι μου  εγω δεν βλέπω κάτι αλλά δεν βοηθάει και η φωτο που είναι ασπρόμαυρη αν μπορείς ανέβασε άλλη φωτο με χρωμα εγω από αυτήν την εταιρία δεν είμαι και πολύ ευχαριστημένη γιατί αν δεν είσαι σε καθυστέρηση δεν δείχνουν καλά βγάζουν γραμμή εξατμίσεις  εύχομαι πραγματικά να είναι όντως θετικό 🙏
    • Καλημέρα κορίτσια. Περιμένω αύριο ή Τρίτη την περίοδο μου. Είναι το τρίτο βράδυ που ξυπνάω για τουαλέτα και είπα να κάνω ένα τεστ clearblue που δείχνει 6 μέρες νωρίτερα. Και βγήκε σαν αχνος σταυρός στα 3 λεπτά ενώ είναι το τεστ με τις δυο γραμμές. Να πω την αλήθεια δεν το πολύ εμπιστεύομαι. Έβγαλα και φώτο αλλά εννοείται πως δεν φαίνεται όπως από κοντά. Τι μπέρδεμα μαυτα τα τεστ 😒. Εσείς βλέπετε κάτι η κάνουν πουλιά τα μάτια μου?
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...