Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αντίο και Συγγνώμη σε κάποιες κοπέλες!


katrina

Recommended Posts

Λοιπόν...B)

Καταρχάς η αποχώρησή μου δεν συνδυάζεται με το θέμα...

Αλλά πρέπει...

Δυστυχώς έχω πολλές εκρεμμότητες, ο σύζυγος διαφωνεί και επίσης δυστυχώς και εγώ αναλώθηκα θεωρώ...:(

Προτιμώ να διαβάσω ένα βιβλίο...:)

Χωρίς παρεξήγηση...;)

Ίσως επανέλθω...;)

Τί αποκόμισα...

Πολλές και ενδιαφέρουσες απόψεις...Διάλογοι έντονοι, διπλωματίες,εμμονές, κακίες, ζήλιες, μία κοινωνία διαδικτυακή!

Προσωπικά έχω το θάρρος να ζητήσω Συγγνώμη από την Αφροδίτη ονομαστικά!

Όχι ως απολογία, δεν είναι του ποιού μου αλλά θεωρώ ότι λάθος μου...:(

Δεν επεκτείνομαι...Αλλά παραγματικά χαίρομαι τους ειλικρινείς;) και όσους δεν προσπαθούν και δεν αγωνιούν να είναι αρεστοί στο φόρουμ...:laugh:

Εγώ εκφράστηκα ελεύθερα χωρίς σκοπιμότητες...:)

Αν προσέβαλλα στο λόγο συγγνώμη και πάλι!:)

Καντινού μου θα μου λείψεις...:);)

Άσπονδη αρχικά φίλη αλλά αλήθεια σε συμπάθησα όπως και την Αφροδίτη και Τιρογαριδάκι!

Τελικά πρέπει να είμαστε μετριοπαθείς...

Οι πρώτες εντυπώσεις δυστυχώς είναι λάθος και θέλει προσοχή!

Αποκόμισα αυτό το ουσιώδες!!!Αυτά...

Ίσως βράδυ επεκτείνω...;)

Τώρα πείνασα!:silly:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 90
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

KATRINA?????????????????????????????????????????????????????????????????ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ?ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΘΛΙΒΟΜΑΙ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΩ ΤΕΤΟΙΑ ΕΙΔΙΚΑ ΑΠΟ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΧΑΜΕ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙ ΜΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΣΧΕΣΗ(ΘΥΜΑΣΑΙ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΟΥΜΕ ΤΑ ΜΠΕΜΠΑΚΙΑ ΜΑΣ ΠΟΣΟ ΩΡΑΙΑ ΤΑ ΛΕΓΑΜΕ ΚΑΙ ΜΕΣΩ ΠΜ)?ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΕΧΕΙ ΠΡΟΚΥΨΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΜΠΩ ΣΤΑ ΕΝΔΟΤΕΡΑ , ΣΕΒΟΜΑΙ ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΗ ΘΕΣΗ ΠΟΥ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΑΛΛΑ ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΑΝΑΘΕΩΡΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΠΑΝΕΛΘΕΙΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΜΗΝ ΕΙΜΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΙΤΙΕΣ ΤΗΣ ΠΡΟΣΩΡΙΝΗΣ ΣΟΥ ΕΛΠΙΖΩ ΑΠΟΧΩΡΗΣΗΣ.Ο,ΤΙ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙΣ, ΜΗ ΔΙΣΤΑΣΕΙΣ-ΦΙΛΙΚΑ, ΚΑΛΛΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτη η συζητηση αρχισε με το αν θηλαζουμε γενικα δημοσια τα μωρα μας και αργοτερα επεκταθηκε στο θεμα της εκκλησιας δεν θεωρο οτι πρεπει να φυγεις γιατι διαφωνεις με το αν θα θηλασουμε η οχι τα μωρα μας μεσα στην εκκλησια την ωρα της θειας λειτουργειας αυτο το θεμα ειχε ανδιαφερων γιατι καμοια δεν προσεβαλε την αλλη τουλαχιστον δεν ειδα κατι τετοιο εδω και εχει ενδιαφερων να ακουγονται ολες οι σκεψεις μας πανω σε ενα θεμα

Κανεις δεν χρειαζεται να ταιριαζει με κανενα για να μεινει

η καθε μια εχει την δικη της προσωπικοτητα αξιες και ειναι μεγαλωμενη αλλιως και αυτο ειναι το ωραιο εδω μεσα

Οπου και να πας οποιον και να ρωτησεις πανω σε οτι θεμα θελεις ολοι εχουν διαφορετικη αποψη και απλα καποιες τυχαινει να συμβαδιζουν.

Παντως δεν θεωρο σωστο να φυγεις επειδη διαφωνουμε πανω στο θεμα θηλασμος την ωρα της θειας κοινωνιας

η καθε εκφραση του λογου μας εχει διαφορετικη " υφη και αρωμα" και αυτο ειναι που μας κραταει το ενδιαφερων:silly:

Φιλια!!! :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατρίνα γιατί καλέ?

αν θεωρείς ότι αναλώθηκες όμως....τι να πώ....να σου ευχηθώ καλή ανάγνωση στα βιβλία σου και σε διαλειμματάκι από αυτά μπορείς να μπαίνεις και στην μαμαδοχώρα να μας λες τα νέα σου, τις απόψεις σου και τις εμπειρίες σου!!! :)

φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Κατρινα τι εγινε;;;Ρε κοριτσια τι εχουμε παθει;;;;Κι εγω ειχα αποχωρησει για πολυ καιρο λογω του οτι ειχα εκνευριστει με καποιες αλλα τελικα εκανα λαθος!!!Ειναι ενας χωρος με πααααρα πολλα ατομα που δεν ειναι δυνατον να συμππτουν οι αποψεις,αλλοστε ετσι θα ηταν και βαρετα νομιζω..;) Φυσικα και πρεπει να ειμαστε ειλικρινεις και να εκφραζομαστε οπως νιωθουμε(ενταξει χωρις να προσβαλουμε τον αλλο αν γινεται..) αλλιως δεν εχει νοημα αυτο το σαιτ ε;.. Αν τωρα εκνευριστουμε με κατι η καποια ας μην απανταμε στα ποστ της,ας την αγνοησουμε ή ας το συζητησουμε να λυνεται η παρεξηγηση...ΜΗΝ ΞΑΝΑΦΥΓΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ!!!!!:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Ίσως βράδυ επεκτείνω...;)

Τώρα πείνασα!:silly:

:kiss:

δεν πρόλαβα να φάω και ....

εγώ μένω σαυτο και θα σε περιμένω το βράδυ (σιγά μην φύγεις εντελώς :P )

και έλα να σου πω μην μας ακούσει ο σύζυγος ...μπες όταν δεν σε βλέπει ;)

εγώ θα περιμένω με αγονία να τα λέμε.;)

φιλακια ,κάνε ένα διάλειμμα και εσύ (αποτοξίνωση το λέω εγώ) και έλα (σιγά στην πόρτα μια μια):silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΠΑΛΙ ΑΛΛΑ ΔΕ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΓΙΑ ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΑΠΟΨΕΩΝ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΜΑΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΟΤΙ ΘΑ ΘΕΛΟΥΜΕ ΝΑ ΡΩΤΗΣΟΥΜΕ ΚΑΤΙ Η ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕ ΞΕΡΟΥΜΕ Η ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΑΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΦΙΓΓΟΜΑΣΤΕ???Ο ΧΡΟΝΟΣ ΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟΣ ΠΙΑ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΩΡΕΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΜΕ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥΤΙΜΕΣ.ΜΗ ΤΙΣ ΔΗΛΗΤΗΡΙΑΖΟΥΜΕ ΜΕ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΔΙΟΡΘΩΝΟΝΤΑΙ.ΑΛΛΩΣΤΕ ΕΠΕΙΔΗ Η ΜΙΑ ΔΕ ΒΛΕΠΕΙ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ.ΔΙΟΤΙ ΟΤΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΟΠΤΙΚΗ ΕΠΑΦΗ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΤΟ ΕΝΝΟΕΙ Ο ΑΛΛΟΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΕΙ.ΓΙΑΥΤΟ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΤΕ.ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΒΡΕΘΕΙ ΛΥΣΗ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΧΑΝΟΥΜΕ ΦΙΛΕΣ ΕΤΣΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Argi έγραψε:

tonia28 έγραψε:

όχι κυρία δεν θα το ξανακάνω!!!! :laugh: :laugh: :laugh: μου θύμισες δασκάλα!!!... :laugh:[/quote:3pcuwcp1]

Περασε εξω σε παρακαλω κι αυριο με το κηδεμονα σου!:laugh: :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καταλαβαινω τους λογους για τους οποιους αποχωρεις.

Οπως ειχε πει καποια στιγμη μια κοπελα στο φορουμ "Ειμαστε λεξεις εδω μεσα και οχι προσωπα"

Πολλες φορες παρεξηγουμαστε με λογο αλλα και χωρις λογο.

Η αληθεια ειναι οτι και γω καποιες φορες ειχα τους ενδοιασμους μου ομως απ'οσο γνωριζω ειμαι σιγουρη οτι οι προθεσεις παντα παραμενουν αγνες.

Να μου φιλησεις την Αλεξανδρα σου!

Θα τα λεμε πιστευω οχι μονο διαδικτυακα!

Πολλα φιλια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αrgi και Κάλη ευχαριστώ ιδιαίτερα!:) Και όλες τις υπόλοιπες...:)

Θα αποχωρούσα, οι ''φίλες'' μου το γνώριζαν...

Απλά η αφορμή εδόθη!!!

(άλλη είναι, υποβόσκει, όχι η επιφανειακή)

Αυτοπροσδιορίζομαι και έχω και μία πολυκατοικία εκρεμμότητες...

Αφροδίτη μάλλον έχεις δίκιο...:laugh: ;)

΄Ίδωμεν...:laugh:

Χαίρομαι πάντως που η κρίση μου αποδείχτηκε λαθεμένη!;)

Μέχρι το βράδυ ό,τι προλάβω...:laugh:

Έπειτα η αυλαία πέφτει!!!:woohoo:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Katrina μου ... σε καταλαβαίνω όταν μιλάς για πολυκατοικία με εκρεμμότητες !!!

εγώ να δεις τι έχω ...

δεν χρειάζεται όμως να χαθείς εντελώς ... κάντο όπως εγώ ... μπαίνε όποτε μπορείς και όποτε θέλεις ...

μην αισθάνεσαι ότι αναλώθηκες άδικα ... καλά είναι τα βιβλία αλλά οι εμπειρίες που μοιραστήκαμε και μοιραζόμαστε εδώ δεν μπορούν να καλυφθούν από ένα βιβλίο.

και εμένα ο άντρας μου καμιά φορά μου λέει πάλι στο mammy είσαι ... αλλά δεν με επιρεάζει καθόλου είναι ο δικός μου προσωπικός χρόνος ... τον οποιο θα σπαταλάω όπου θέλω :P

να ξέρεις ότι εμείς θα είμαστε εδώ και θα περιμένουμε νέα σου ... έστω και αν αυτά είναι 1 φορά την εβδομάδα

φιλιά πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:(:(:(

Μην φύγετε...μην πάτε αλλού!

Να μπαίνεις όμως ποτε ποτε να μας λες τα νέα σου!Και φυσικά τα κατορθώματα της μικρής Αλεξάνδρας!:)

Χάρηκα πολύ που σε γνώρισα!Είσαι ένα πραγματικά αξιόλογο άτομο.Μπορεί στο τελευταίο ποστ να μην συμφωνήσαμε αλλά δεν πειράζει...Τι είναι ένα πόστ;!

Φιλάκια πολλά!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ, ΒΡΕ ΚΑΤΡΙΝΑ!!! ΣΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ, ΑΦΟΥ ΕΓΩ ΗΜΟΥΝ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΑΝΤΙΟ. ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΟΜΩΣ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΦΥΓΕΙ!!! ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΗ ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΔΙΑΦΟΡΕΤΙΚΟ ΤΡΟΠΟ ΣΚΕΨΗΣ! ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΟΥΜΕ ΣΕ ΟΛΛΑ!!! ΑΚΟΜΗ ΚΑΙ Η ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΚΑΙ Η ΕΝΤΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟΝ ΔΙΑΛΟΓΟ! ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΑΦΟΥ ΑΥΤΟ ΖΗΤΑΣ ΚΑΙ ΕΛΑ ΠΙΣΩ ΑΝΑΝΕΩΜΕΝΗ! ΣΕ ΦΙΛΩ, ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΤΟ ΒΡΑΔΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν νοιθεις καλλιτερα με αυτη σου τη αποφαση κοπελα μου σιγουρα θα εχεις τους λογους σου.Το σιγουρο ειναι πως ενα διαλλειμμα απο κατι που σε ¨φορτωσε¨ θα σου κανει καλο.Παντως ενα φορουμ ειναι απολυτα λογικο να ειναι σε μικρογραφια ενας πολυχρωμος κοσμος και η δικη σου "παλετα" "φιλων" ειναι επιλεγμενη με πολυ υποκειμενικο τροπο ,και κριτηρια που ισως αργοτερα αλλαξουν, ωστε να προκυψει το δικο σου "δημιουργημα"...Τιποτα δεν ειναι απολυτο ουτε εδω ουτε εκει εξω .Οι αποψεις πολλες και ευμεταβλητες ...

Σου ευχομαι τα καλλιτερα και οταν αποφασισεις να ξαναγυρισεις μη διστασεις.Mια μεγαλη πολυχρωμη παρεα θα σε περιμενει!!Φιλακια!!

Τονια:"Κυρια κυρια μπορω να παω τουαλετα?"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina πραγματικα λυπαμαι που αποχωρεις.....Το οτι μπορει να εχουμε διαφορετικη αποψη με καποιους ανθρωπους δεν παει να πει οτι δεν υπαρχει χωρος για εμας και πρεπει να αποχωρισουμε.

Εγω προσωπικα αποφευγω να εκφερω αποψη για να μην ερθω σε αντιπαραθεση με καμια.Ο καθενας εχει την αποψη του και δεν προσπαθω να την αλλαξω ειδικα πισω απο ενα pc που δεν ξερω ποιος ειναι και πως θα παρει τα λεγομενα μου.

***Χαιρομαι να διαβαζω τις ενδιαφερουσες απαντησεις σου σε καποια post.....

Καλη συνεχεια σε οτι και αν αποφασισεις....:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειμαι μελος εδω και περιπου εναν χρονο.

Διαβαζω καθημερινα και απανταω ελαχιστες φορες.

(Για να αποφυγω διαπληκτισμους)..

Τρομερες οι αποψεις σου και ο τροπος γραφης σου..!!

Βγαζω το καπελο μου. :ohmy: :silly:

Μην αποχωρεις.

Χρειαζομαστε καποιον να μας ΤΑΡΑΚΟΥΝΑΕΙ..!!

Τα σεβη μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina δεν σε γνωρίζω προσωπικά και δεν πιστεύω πως μας συνδέουν και πολλά. Αλλά αυτό που μου άρεσε στον τρόπο γραφής σου ήταν η ψυχραιμία σου και η επιχειρηματολογία σου. Ξέρω πως τώρα μπορεί να έχεις φορτώσει άσχημα. Όταν με το καλό αιστανθείς έτοιμη, επέστρεψε στην παρέα μας. Πιστεύω πως είσαι από τα άτομα εκείνα που θα συμβουλέψεις σωστά και λογικά, χωρίς κορόνες και φανφάρες. Καλή τύχη και εις το επανιδείν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μom3 οχι να τα κανεις πανω σου και μετα να σφουγκαρισεις!!Αντε γιατι πολυ αερα εχετε παρει!!:laugh: :laugh: (Βγαζω τα αποθημενα μου..:whistle:)

Κατρινα κι εσυ με το κηδεμονα σου αυριο που θα φυγεις χωρις να μας ρωτησεις!:laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλε τι γινεται;;;:woohoo: :woohoo:

Ελειψα λιγες μερες απο το φορουμ...μπαινω και βλεπω και αλλη αποχωρηση;;;

Ελεος βρε Κατρινα...μπορεις να διαβασεις κανα βιβλιο χωρις να βγεις ντε και καλα...!

Ελα ρε παιδια...και σιδερωνω και ετοιμαζω βαλιτσες για διακοπες...!:woohoo:

Μπορουμε να κανουμε και αλλα πραγματα παραλληλα δεν μας δεσμευει κανενας στο φορουμ...ελααααα!

ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ ΝΑ ΑΠΟΧΩΡΕΙς ΜΕ 32 ΚΑΡΜΑΑΑΑ!!!:woohoo: ΑΥΤΑ ΔΕΝ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marinaki27 έγραψε:

Ειμαι μελος εδω και περιπου εναν χρονο.

Διαβαζω καθημερινα και απανταω ελαχιστες φορες.

(Για να αποφυγω διαπληκτισμους)..

Τρομερες οι αποψεις σου και ο τροπος γραφης σου..!!

Βγαζω το καπελο μου. :ohmy: :silly:

Μην αποχωρεις.

Χρειαζομαστε καποιον να μας ΤΑΡΑΚΟΥΝΑΕΙ..!!

Τα σεβη μου.

Απλώς.. συμφωνώ και επαυξάνω ._

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ....ΝΑ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕ ΚΙΟΛΑΣ...ΕΓΩ ΜΑΛΛΟΝ ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΠΑΑΑΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ...ΑΛΛΑ ΜΕ ΣΤΕΝΑΧΩΡΟΥΝ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΑΠΟΧΩΡΗΣΕΙΣ...ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕΣ ΚΑΛΑ ΜΕ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΣΑΣ...

ΝΑ ΤΟΝΙΣΩ ΟΜΩΣ ΠΟΣΟ ΣΗΜΑΝΤΙΚΕΣ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΓΝΩΜΕΣ ΚΑΙ ΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΕΣ ΟΛΩΝ ΣΑΣ!!!!! ΜΑΣ ΕΧΕΤΕ ΜΑΘΕΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΓΙΑΤΡΟΙ ΚΑΙ ΒΙΒΛΙΑ ΔΕ ΜΑΘΑΙΝΟΥΝ...

ΕΥΧΟΜΑΙ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...