Μετάβαση σε περιεχόμενο

θα σας αφησω για λιγο καιρο!!!


ΜΠΕΜΠΟΥΛΗΣ

Recommended Posts

κοριτσακια μου γλυκα θα σας αφησω για λιγο δεν ειμαι καλα μα καθολου καλα εδω και κατι μηνες λιγο πριν την γεννηση του μπεμπη μου συμβαινει κατι στην οικογενεια μας που προσπαθουμε να το αντιμετωπισουμε....αλλα δυστυχως το θεμα δεν λυνεται ευκολα και σημερα ηρθε σε κορυφωση δεν μπορω να σας εξηγησω τι ακριβως εχει συμβει αλλα αυτην την στιγμη η οικογενεια μας ειναι σε παρα πολυ δυσκολη θεση και η ψυχολογια μου στο μηδεν.....θελω λιγο χρονο να ηρεμισω να συνελθω μπορει να ειναι κανα δυο μερες μπορει και αυριο να το εχω καταφερει

σας ευχαριστω ολες σας για το ενδιαφερον που εχετε διξει για μενα και το αγορακι μου ολον αυτον τον καιρο αλλα δεν εχω κουραγιο,δεν εχω δυναμη νιωθω μουδιασμενη και απελπισμενη θελω μονο λιγο χρονο ειδα και καποια θεματα που θελω να απαντησω αλλα δεν εχω κουραγιο(καντινου συγνωμη ε??)

αυτα ειχα να σας πω ελπιζω να μπορεσω να ηραμισω οσο το δυνατον γρηγοροτερα και να επιστρεψω στην παρεα μας

σας φιλω ολες σας και με το καλο οσες ειναι να γεννησουν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασακιιιιι...τι εχω πει εγω???????????????????????? χαμογελα!!!! πολλα χαμογελα!!!!!!!! :):):):):):):):):):) μονο ετσι τα λυνουμε ολα.... να κοιτας τι ομορφια σου εστειλε ο θεουλης με την γεννηση του κουκλου σου και να χαμογελας!!! και ΟΛΑ ΘΑ ΛΥΘΟΥΝ!!!! εγω ειμαι σιγουρη!!!! ;) και εγω σε μια τετοια φαση ειμαι ακομη, γιαυτο και απεχω λιγο απο το μαμυ, αν και μπαινω και βλεπω και χαιρομαι με τις χαρες και λυπαμαμι με τις στενοχωριες ολων των κοριτσινω, αλλα μερικες φορες δεν εχουμε δυναμη....δεν ειναι κακο... σε λατγρευουμε και περιμενουμε να ερθεις με τα πολλα χαμογελα!!! ;) και οτι μα οτι θελεις εδω ημαστε.... μη τα ξαναλεμε!!!! χιχιιχχιχιχιι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΜΟΥ, ΓΙΑΤΙ ΖΗΤΑΣ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΣΥΓΝΩΜΗ? ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΝΙΩΣΕΙΣ ΚΑΛΑ ΚΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΛΑΪ ΣΑΣ! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΟΥΛΗ ΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΛΑ ΘΑ ΤΑ ΞΕΠΕΡΑΣΕΤΕ! Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΒΟΗΘΑΕΙ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια μου δεν ξερω τι σε βασανιζει αλλα ελπιζω μεσα απο την καρδια μου να λυθει οσο πιο γρηγορα και ανωδυνα γινεται...

εχεις ολη την θετικη μας ενεργεια και την αγαπη μας και σε περιμενουμε συντομα στο mammy αλλα και στο πρωινο καφενειο μας οπως λεει και η ευη..

ξερεις πως μπορεις να με βρεις αν χρειαστεις κατι..

φιλακια και σε περιμενουμε!!!:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ χωρις εσας τι θα εκανα!!!!

λιγες ωρες μονο περασα μονη μου και ηταν σαν να με πλακωνε το σπιτι λυση για το προβλημα μας δεν μπορω να βρω!!!! αλλα καποια στιγμη ενιωσα εκει που καθομουν μονη μου(ο μπεμπης κοιμοταν ευτυχως)να μουδιαζει ολο μου το σωμα σαν να παραλυεις τι ηταν αυτο δεν ξερω παντως ειναι απο το αγχος και την στεναχωρια εκλεισα τα ματια και λεω παει αυτο ηταν θα παθω τιποτα στο τελος και τοτε σκευτικα τον μπεμπη μου

τοτε ανοιξα τα ματια μου και λεω ΟΧΙ!!! δεν θα παθω εγω τιποτα θα σταθω και παλι ορθια και θα ανεξω προσπαθω πολυ κοριτσια σας το λεω μεσα απο την καρδια μου να στεκομαι ορθια μου ειναι πολυ δυσκολο αλλα τι αλλο να κανω ειπα να μεινω μονη και εγινα χειροτερα......θα προσπαθησω να ξαναβρω τον εαυτο μου σιγα σιγα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ, ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΥΓΕΙΑς ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΟ!!

ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΘΑ ΛΥΘΕΙ!!

ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΜΑς ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΟΛΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ!

ΣΕ ΦΙΛΩ ΓΛΥΚΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε Αναστασια εσυ περασες απο ταδυσκολοτερα σε αυτη τη φαση και τωρα τι εγεινε και σε εχει κανιε να λυγιζεις ; Σκεψου οτι πανω αποολα σημασια εχει αν εισια καλα γιατι ο μπεμπουλης σε σενα βασιζετε . Κοιτα λοιπον φορτωσε τις μπαταριες καια σε το θα μεινω μονη και άλλα τετοια .ΟΧΙ ΔΕΝ ΣΕ ΑΦΗΝΟΥΜΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙς ΜΟΝΗ δηλαδη τι στα καλα καισ το χαβαλε εμαστε ολες αμζι και τωρα ενταξει σε αφηνουμε να τη κανεις ; οχι εγω προσωπικα καθε μερα θα σου στελνω μηνυμα δεν με νοιαζει εγω θελω να δω την Αναστασια με το μεγαλο χαμογελο καινα παμε και για μποουλιγκ καιγια καφε ξανα .Με το να φευγεις και να κρυβεσε το προβλημα μενει δεν λυνετε παλεψε το

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αναστασια μου ευχομαι ολα τα προβληματα σου να λυθουν δια μαγειας....ξερω ειναι δυσκολο αυτο που περνας αλλα ολα συνεχιζονται και καποια στιγμη ξεπερνιουνται...

να περνατε καλα εσυ και ο μπεμπουλης σου αυτο να θυμασαι:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασία μου, δεν μπορεί να βάλει το μυαλό μου τί είναι αυτό που τόσο σε ταλαιπωρεί αλλά θα συμφωνήσω με τις άλλες κοπέλες ότι χρειάζεσαι υποστήριξη..και μόνο αν κρίνει κανείς από την ανταπόκριση των κοριτσιών νομίζω ότι την έχεις και με το παραπάνω. Γι'αυτό μην απομακρύνεσαι γλυκειά μου και σκέψου ότι καμιά φορά η λύση έρχεται από εκεί που δεν τη περιμένεις..ίσως κι από μας εδώ μέσα..εύχομαι σύντομα να βρεθεί κι η δικιά σου λύση!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω κοριτσια λυγισα τι να κανω ανθρωπος ειμαι δεν αντεξα αλλο!!!

αλλα τελικα ειδα οτι μονη μου γινομαι χειροτερα

ειστε αψογες μωρε με εχετε συγκινησει ολες ξερω οτι δεν ειμαστε εδω μονο για τις χαρες αλλα και για τα δυσκολα

βανια σε ευχαριστω κουκλα μου και για την κρεμα θα παω να δω τωρα στο φαρμακειο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

×
×
  • Προσθήκη...