Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας ηξερα παλι τι γινεται.....βοηθεια κοριτσια!


valiaa

Recommended Posts

κατ'αρχην γεια σας...ειμαι καινουργια στο forum κ γι'αυτο sorry αν κανω κατι λαθος,θα ηθελα την γνωμη σας για κατι γιατι δεν ξερω τι να υποθεσω....λοιπον εγς σταθερο κυκλο δεν εχω συνηθως αδιαθετω γυρω στις 30με 33 μερες...τον προηγουμενο μηνα "αδιαθετησα" στις 06.07.09 αλλα μονο για 2ημερες λεω οκ τωρα παλι αδιαθετησα υποτιθεται προχθες στις 11.08.09 κ απο χθες δεν εχω καθολου αιμα παλι δλδ για μια μερα στην ουσια...ειχαμε με τον συντροφο μου ελευθερη επαφη την ημερα που αδιαθετησα τον προηγουμενο μηνα δλδ στισ 06.07.09......λετε να υπαρχει κανενα μωρακι?δεν το σχεδιαζουμε αλλα αν προκρυψει καλοδεχουμενο....:unsure: :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ισως λογω του Καλοκαιριου ο κυκλος σου "τα παιξε " λιγακι

Ομως καλο ειναι να κανεις ενα τεστακι καλου κακου μετα απο 3,4 μερες ..γιατι ποτε δεν ξερεις Ευχομαι να ειναι αυτο που θες!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

valiaa καλησπέρα. Επειδή έχεις πρόβλημα με την περίοδο σου καλό θα ήτανε να πάρεις ενα τηλ. τον γυναικολόγο σου να τον ρωτήσεις εκείνος θα σου πει τι να κάνεις. Πάντως αυτο το είχα πάθει και εγώ στο παρελθόν με περιοδο 2 ημερών και μόνο καφε υγρα και τελικά το πρόβλημα ήταν ορμονικό.

Σου εύχομαι να μην ανήκεις στην δική μου περίπτωση και να έχεις στην κοιλίτσα σου μπεμπέ.

Καλά αποτελέσματα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχαριστω πολυ για την βοηθεια!!!μακαρι να ηξερα κ εγω ομως τι θελω...παντως θα περιμενω λιγο ακομα κ μετα θα το ψαξω το θεματακι κ θα σας ενημερωσω!περιμενετε νεα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΛΙΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΕ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΙΣ ΚΑΠΟΙΑ ΔΙΑΤΑΡΑΧΗ ΣΤΟΝ ΚΥΚΛΟ ΛΟΓΩ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΟΥ.ΚΑΝΕ ΕΝΑ ΤΕΣΤΑΚΙ ΣΕ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ.

ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε παιδια να ρωτησω το καλοκαιρι υπαρχουν περισσοτερες διαταραχες στον κυκλο ;Γιατι εγκυος δεν ειμαι κυστες δεν εχω και δυο φορες το καλοκαιρι -οχι συνεχομενες- μου ηρθε μεσα σε 15 μερες με κυκλο 24.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ ΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΛΙΓΟ Ο ΚΥΚΛΟΣ filaki ΜΟΥ. ΜΗΝ ΑΝΗΣΥΧΕΙΣ. ΑΝ ΘΕΣ ΟΜΩΣ ΠΑΡΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΣΟΥ ΝΑ ΣΕ ΗΣΥΧΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ok...to ezisa kai auto....koritsia???ta nea pou sas elega...molis xthes mou anakoinwse o giatros oti eimai stin 5 evdomada....prospathw na to xwnepsw siga siga.afou den to matha k tin imera tis gennas pali kala na lew....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΑΛΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΕ ΣΥΓΧΑΡΩ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΕΥΧΟΜΑΙ!

ΑΝ ΘΥΜΑΣΑΙ ΔΕ ΤΟ ΑΠΕΚΛΕΙΣΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΟΜΩΣ ΚΑΘΑΡΑ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΑ,ΕΙΧΕΣ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΡΟΗ;;ΔΗΛΑΔΗ ΚΟΚΚΙΝΟ ΑΙΜΑ Ή ΕΙΧΕ ΔΙΑΦΟΡΑ ΜΕ ΑΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ;;

ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΟΛΛΑ!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΔΕΧΘΕΙΤΕ ΤΟ ΜΠΕΜΠΑΚΙ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου να εχεισ μια τελεια εγκυμοσυνη :woohoo:

βλεπω ο πελαργοσ κανει υπερωριεσ στο τελειωμα του καλοκαιριου :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολλά συγχαρητήρια και μια καλή εγκυμοσύνη!!! Μαζί θα γεννήσουμε μάλλον (πρώτα ο θεός)!

Τον απειλήσαμε πολλές φορές τον πελαργό γι' αυτό αποφάσισε να κάνει υπερωρίες! Τόσο καιρό μας είχε γραμμένες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Πήγα σε χειρούργο μαστού με είδε δεν του φάνηκε να είναι κάτι επικίνδυνο έτσι που είδε με το χερι αλλά με έβαλε να κάνω παρακέντηση και υπέρηχο για να είναι σίγουρος και σε 20 μέρες έκλεισα ραντεβού για μαστογραφία και τόμοσύνθεση αν το λέω σωστά... Κ πονάω πολύ με τη μαστογραφία αλλά πρέπει να το κάνω μου είπαν γιατί δεν αφήνουν τίποτα χωρίς να το ελέγξουν πλήρως... Μου είπαν να μην ανησυχώ ότι μπορεί να είναι από τις ορμόνες αλλά θα έχουν τελική εικόνα από τις εξετάσεις...
    • Καλησπερα Τοκυο μου!!  Μου ηρθε περιοδος πριν 10 μερες κ θα αφησουμε αυτο τον κυκλο να ηρεμησει ο οργανισμος μου κ να μπει σε φυσιολογικους ρυθμους... λογικα τελος μαιου περιμενω ξανα περιοδο κ θα με τσεκαρει ο γιατρος υπερηχογραφικα κ με αιματολογικες γ ν με προετοιμασει γ ετ (αν ολα ειναι οκ...) καλως εχοντων των πραγματων, μεσα ιουνιου θα γινει η ετ... αλλιως ιουλιο;; θα δουμε.. Ηδη νιωθω μεγαλη ανακουφιση που περασαμε το 1ο σταδιο κ σκεφτομαι κακως δν το ειχαμε κανει νωριτερα.. τεσπα, ολα γ καποιο λογο γινονται... Ωχ... ο διαβητης κυησης ειναι λιγο ταλαιπωρια.. ειχε κ η νυφη μου στην 3η εγκυμοσυνη της... κανεις διατροφη ε; λιγη προσοχη κ υπομονη. Εμεινε λιγο...  Ναι το ιδιο λεγαμε χθες με τη Νικολ... ειναι non stop ο γιατρος μας... για ποσο θα αντεξει ετσι;; εμενα με εβλεπε κτ 7 το πρωι πριν απο χειρουργεια ή 11 το βραδυ τελευταιο ραντεβου... κ φσκ εργαζεται κ ΣΚ... εξοντωτικο...😵‍💫 οσα κ να βγαζεις, αξιζει τοσο τρεξιμο;
    • Απαπαπα!!! Έχεις δοκιμάσει να της δώσεις λίγη δραμαμίνη;;;
    • τον άλλο μήνα μου είπε να πω να ξανά κάνω έλεγχο… τώρα δεν ξέρω ο γυναικολογος τι άποψη θα έχει αυτός  15/5 έκλεισα ραντεβού με τον γυναικολόγο να πάω να με δει  Όχι δεν υπάρχει μόνο αμαξι ή ΚΤΕΛ αυτές είναι οι επιλογές που έχουμε αλλά και ΚΤΕΛ αλλαζω δυο λεωφορεία και κάνω 12 ώρες ακόμα χειρότερα δηλαδή  
    • Μπα ουτε κ σε μενα γινεται ενω επιλεγω ιστοτοπος για υπολογιστες. ισως εχει να κανει με τις ρυθμισεις του safari. Λοιποιν κοριτσια μου εγω ειμαι θεωρητικα 4η μερα μετα την ωορρηξια βασει τεστ αν δεν εκανα τεστ θα σας ελεγα οτι περιμενω περιοδο καθως με κυκλο 29 ημερων ειμαι 28η μερα σημερα και απο εχθες εχω πονακια περιοδου κ ευαισθητες θηλες... Να ηταν λαθος το τεστ κ να έρχεται;;;   @Θέτις Κ. αγαπη δεν ηρθε μηνυμα. Μπηκα απο pc και ουτε στο mail ηρθε ειδοποιηση.. Μηπως το εστειλες αλλου;;;
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...