Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΓΕΝΝΑ MARIANDA


Recommended Posts

λοιπον απο που να αρχισω σαββατο 8 αυγουστου μετα απο εντολη γιατρου για να ανοιξει ο τραχηλος κανω το λεγομενο σεξ χαχα με τον αντρα μου, μετα παιθαινω στους πονους ολο το βραδυ καθε 5 με 4 λεπτα συσπασεις δεν δινω σημασια γιατι οποτε καναμε σεξ αυτο παθαινα βεβαια ενιωθα και ενα βαρος και μια πιεση χαμηλα και στη μεση αλλα ελεγα μπα ιδεα μου θα ειναι ασε θα δειξει, ετσι παω για υπνο κατα τις 4,30 το πρωι αφου κοιμαμαι για λιγο με ξυπναει ενας δυνατος πονος και μια σουβλια πισω χαμηλα οπα λεω τι ειναι αυτο δεν το εχω ξανανιωσει σηκωνομαι απο το κρεββατι παω στο μπανιο και εκει βλεπω κατι λιγα υγρα να τρεχουν λεω λες να σπασαν τα νερα αφηνω να δω για λιγο μετα βλεπω και αλλα οποτε παιρνω την γιατρο τηλεφωνο ειχε παει 7 η ωρα και μου λεει ελα στο ιατρειο να σε δω και με ρωταει για κοιτα πρεπει να τρεχουν και τωρα υγρα ξανακοιτω ωχ ναι της λεω οποτε μου λεει παμε μαιευτηριο, ξυπναω τον αντρα μου κανω ενα μπανιο εντομεταξυ οι πονοι να δυναμωνουν αλλα εγω ακαθεκτη να βαζω make up χαχα ξεκιναμε να παμε βαζει ο αντρας μου μια πετσετα στο καθισμα και καλα που το εκανε γιατι σε μια φαση νιωθω πλημυρααααααα, περιττο να πω οτι περπαταγα να κανω ησαγωγη σαν την παπια και τρεχαν νερα πολυ φαση εντομεταξυ να ποναω και ολας μου καναν ολα τα σχετικα ξυρισμα οχι κλυσμα το ειχα κανει μονη μου πριν κοιμηθω για παν ενδεχομενο, και αφου ηρθε η γιατρος και ειδε οτι το παιδι ειναι ψηλα και δεν εχει εμπεδωση πηγαμε καισαρικη με βαλαν στην παρακολουθηση με καρδιοτοκογραφο φεραν και τον αντρα μου και εγω καθε τρια λεπτα να σπαδαζω απο τους πονους μου λεγανε κουραγιο να βγουν οι εξετασεις αιματος για να κανουμε επισκληριδιο , τελικα την καναμε και πριν με παρουν για το χειρουργειο αποχαιρετησα και τον αντρα μου , η μικρη βγηκε με μπουνιες πρωτα μπουνια τα χερια και μετα το κεφαλι ειχε σφηνωση γιαυτο δεν ειχε εμπεδωση και ολας εκλαψε αμεσως και ολα πηγαν καλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 77
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μετα με ανεβασαν στο θαλαμο η δευτερη καισαρικη πηγε πολυ καλα καμια σχεση με την πρωτη μολις μου βγαλαν τους ορους την αλλη μερα περπαταγα μεχρι και στην καφετερια πηγα η μικρη επιασε και στηθος και με βοηθησε πολυ, εμεινα σε οικονομικο τρικλινο στον τεταρτο οροφο στο μητερα πολυ ωραια ειχε και μπαλκονι και μια μερα εμεινα και τελειως μονη λες και ειχα μονοκλινο σημερα βγηκαμε και σας βαζω τις πρωτες μας φωτο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σου ζησει κοριτσακι!

Να ναι παντα γερη!

Καπως ετσι βγηκε και η δικια μου!

Με μπουνιες και πιεση κατα τη διαρκεια της καισαρικης!

Καλη αναρρωση ευχομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

MARIANDAKI MOY ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ

ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΑΥΓΟΥΣΤΟΚΟΡΑΚΛΑ. ΤΕΛΕΙΑ. ΠΟΛΥ ΣΥΓΚΙΝΗΘΗΚΑ!!!!!!!!!

Αντε με το καλο και οι υπολοιπες Αυγουστομανουλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΜΩΡΕ ΤΙ ΓΛΥΚΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ.ΜΙΑ ΚΟΥΚΛΑΑΑΑ!!!ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΙ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ ΥΓΕΙΑ ΝΑ ΕΧΕΙ!ΜΕ ΚΑΝΕΤΕ ΚΑΙ ΣΥΓΚΙΝΟΥΜΕ ΟΠΟΤΕ ΒΛΕΠΩ ΦΩΤΟ ΑΠΟ ΝΕΟΓΕΝΝΗΤΑ:kiss: ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φτου φτου

πολυ καλη ειναι η μικρη σου

και φαινεται και ησυχη πολυ

καλο σαραντισμο να εχετε

πόσα κιλάκια γεννηθηκε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ !!! ΨΗΛΟ ΝΙΝΙ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΚΑΙ ΑΔΥΝΑΤΟΥΛΙ ΣΑΝ ΤΑ ΜΑΝΕΚΕΝ !

ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΤΥΧΕΡΟΥΛΑ , ΤΟ ΕΧΕΙΣ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΤΩΡΑ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ...:side:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριαντα μου να σου ζησει η πανεμορφη κορακλα σου!!!! Ειναι κουκλαρααααα!(φτου-φτου να'μαστε σιγουροι!)

Να'ναι γερη κ ευτυχισμενη!!!

Θηλαζει κιολα η πριγκιπεσσα!!!!Μπραβο σας!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ειναι ΘΕΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!! B) φτου φτου να σασ ζησει Η κουκλΑΑΑΑ ΠΑΝΤΑ ΓΕΡΗ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ ΚΑΙ ΖΟΥΖΟΥΝΙΣΤΡΑ ΚΟΥΚΛΑΡΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΙΝΕΙ ΤΟΥ ΠΑΝΤΕΣ!!! :P

ΕΥΓΕ!!:kiss::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

με ανοικτα ματακια HPIM1006_copy.jpg

ειναι απιστευτα πανεμορφη

να σου ζησει μανουλιτσα μου γλυκια να ειναι παντα γερη κ καλοτυχη

καλη λοχεια σου ευχομαι κ καλο σαραντισμο

αντε σε μας τις ξεφουσκωτες κ στα δικα μας χεχεχχε:P :laugh: :woohoo: :silly:

φιλια πολλα:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :P :P :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σας ζήσει.Είναι κουκλίτσα.Γερή κ ευτυχισμένη πάντα στη ζωή της και σεις να την καμαρώνετε όπως επιθυμείτε.Καλή λοχεία:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ιλεναδα ηθελα τοσο πολυ να ερθω αλλα δυστυχως το θεμα Σταυρος με εχει τρελανει δνε εχω πουθενα να τον αφησω γαμωτο.Παντως η μικρη ειναικουκλα και σου μοιαζει τοοσ πολυ εχω παθει πλακα να της δωσεις ενα φιλι καιμολις σαραντισεςι; ν συναντηθουμε αχ θαμου τον φαει το μπουγιουρη αλλα χαλαλι της ειναι ΑΣΤΕΡΙ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...