Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΨΩΡΙΑΣΗ


Recommended Posts

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ Η ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΨΩΡΙΑΣΗ.ΝΟΜΙΖΩ ΠΩΣ ΕΧΕΙ ΚΑΝΕΙ ΣΧΕΔΟΝ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΘΕΡΑΠΕΙΕΣ ΕΚΤΟΣ ΤΗΣ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΠΟΥ ΤΗΣ ΕΙΠΑΝ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ.ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΣΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΕΙΝΑΙ ΑΞΙΟΠΙΣΤΕΣ ΓΙΑΤΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΤΗΣ ΕΙΠΕ ΕΑΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΤΕ ΚΑΝ.ΕΝΤΑΞΕΙ ΕΚΕΙΝΗ ΟΥΤΕ ΣΧΕΣΗ ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ......ΚΑΝΕΙ ΤΟΣΟ ΚΑΚΟ ΣΤΟΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΟ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΓΙΑ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΞΕΡΩ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ Η ΜΑΜΑ ΤΗΣ ΚΟΛΛΗΤΗΣ ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΨΩΡΙΣΑΗ.ΠΗΓΕ ΣΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΓΙΑΤΡΟΥΣ,ΠΗΡΕ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΦΑΡΜΑΚΑ ΑΛΛΑ ΤΙΠΟΤΑ.ΟΤΑΝ ΠΗΓΕ ΣΕ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΟ ΕΓΙΝΕ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΚΑΛΑ!ΔΕΝ ΤΗΣ ΛΕΣ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΑΦΗΣΕΙ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΣΕ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΟ;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΝΘΗ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΚΑΙ'ΓΩ ΑΥΤΟ ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΑΚΟΥΕΙ ΓΙΑΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ ΚΟΨΙΜΟ ΤΣΙΓΑΡΟ(ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΣΑΝ ΦΟΥΓΑΡΟ),ΑΛΚΟΟΛ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ.ΤΗΣ ΛΕΩ ΚΑΙ'ΓΩ ΠΩΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΥΓΕΙΑ ΣΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΑΞΙΑ ΑΥΤΑ....ΑΛΛΑ....ΤΙ ΝΑ ΠΩ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΕΔΩ ΚΑΙ 4 ΧΡΟΝΙΑ ΕΧΕΙ ΔΟΚΙΜΑΣΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΑΠΟ ΓΙΑΤΡΟΣΟΦΙΑ ΤΗΣ ΓΙΑΓΙΑΣ ,ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΥΣ ΚΑΙ ΠΡΙΝ ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑΜΕ ΚΑΙ ΤΗΝ ΟΜΟΙΟΠΑΘΗΤΙΚΗ ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΔΕΝ ΕΙΔΑΜΕ ΒΕΛΤΙΩΣΗ.ΤΩΡΑ ΠΑΛΙ ΚΡΕΜΕΣ ΑΠΟ ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟ ΒΑΖΕΙ.ΠΑΝΤΩΣ ΤΟ ΚΑΙΡΟ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΣΑΜΕ ΓΙΑ ΝΙΝΑΚΙ ΟΥΤΕ ΚΡΕΜΕΣ ΔΕΝ ΤΟΝ ΑΦΗΝΑ ΝΑ ΒΑΖΕΙ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΜΕΣΑ ΚΟΡΤΙΖΟΝΗ.ΟΙ ΕΝΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΕΙΠΕ Η ΔΕΡΜΑΤΟΛΟΓΟΣ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΒΑΡΙΕΣ ΠΕΡΙΠΤΩΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΕΛΟΥΝ ΣΥΧΝΕΣ ΕΞΕΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΝΑ ΕΛΕΝΧΟΥΝ ΤΟ ΣΥΚΩΤΙ.ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΙΠΑΝ ΑΠΟ ΚΕΙ ΟΤΙ ΑΝ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΣΕ ΚΡΑΤΟΥΣΕ ΤΑ ΒΛΑΣΤΟΚΥΤΤΑΡΑ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Η ΨΩΡΙΑΣΗ ΘΑ ΗΤΑΝ ΠΑΡΕΛΘΟΝ...ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΣΕ ΒΟΗΘΗΣΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ tirogaridaki ΣΥΓΚΛΟΝΙΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΔΑ....ΠΩΠΩ...ΑΝΑΤΡΙΧΙΑΣΑ.ΘΑ ΤΗΣ ΤΟ ΔΕΙΞΩ ΟΤΑΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΤΑΡΑΚΟΥΝΗΘΕΙ.Σ'ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ

Υ.Γ τι ωραια photo εχεις βαλει...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η μητέρα μου που έχει ψωρίαση από 12 χρονών παιδάκι δεν είχε πρόβλημα γονιμότητας.Και τον αδερφό μου έκανε κι εμένα μετά από εξομήτριο παρακαλώ, που εκείνες τις εποχές κι αν ήταν δύσκολο...Το στενάχωρο είναι που αυτή η κωλοδερματοπάθεια δεν περνάει...τον καρκίνο τον έχουν γιατρέψει σε κάποιες περιπτώσεις και στην ψωρίαση δεν έχουν βρει θεραπεία.Τι ύπουλη αρρώστια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣΕ Dominique ΜΟΥ....ΚΑΙ'ΓΩ ΑΠ'ΤΗΝ ΚΟΥΜΠΑΡΑ ΜΟΥ ΤΑ ΕΜΑΘΑ ΑΥΤΑ...ΔΕΝ ΗΞΕΡΑ ΤΙ ΣΗΜΑΙΝΕ ΨΩΡΙΑΣΗ.ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΥΠΟΥΛΗ ΑΡΡΩΣΤΙΑ.ΤΟ ΠΟΣΟ ΕΧΕΙ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΘΕΙ ΔΕΝ ΛΕΓΕΤΑΙ.ΑΣΕ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΑΝΤΙΑΙΣΘΗΤΙΚΟ ΕΔΩ ΠΟΥ ΤΑ ΛΕΜΕ.ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΑ ΠΟΥ ΟΛΟΙ ΡΩΤΑΝΕ ΜΕ ΑΠΕΧΘΕΙ 'ΜΑ ΚΑΛΑ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΠΑΘΕΙ?' ΚΑΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΛΗ ΤΗΝ ΑΗΔΙΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαριλού μου τα ίδια βλέπω κι εγώ με τη μαμά μου από τότε που θυμάμαι τον εαυτό μου. Το πόσο άσχημα νιώθει όταν ο κοσμος που δεν ξέρει τι εστί ψωρίαση δε δίνει το χέρι γιατί δεν γνωρίζει ότι δεν είναι κολλητικό, που πηγαίνει για μπάνιο σε απομονωμένες παραλίες για να μην την κοιτάζουν περίεργα.Οπως ίσως γνωρίζεις η ηλιοθεραπεία κάνει καλό.Ευτυχώς όμως που ο πατέρας μου της συμπαραστέκεται πολύ στο θέμα αυτό και μπορώ να σου πω ότι ο κυριότερος λόγος που τον ερωτεύτηκε ήταν αυτός!Δυστυχώς δεν συμπαρίσταται πολύς κόσμος στις μέρες μας στον|στην σύντροφο του με αυτό το πρόβλημα, και είναι αυτό που αποζητούν περισσότερο οι ασθενείς με ψωρίαση, αγάπη, τρυφερότητα και συμπαράσταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια πονεμενη ιστορια!Και μενα εχει η μαμα μου απο μικρο κοριτσακι!Το θεμα ειναι οτι εχει ψωριασικη αρθριτιδα.Τελικα μετα απο πολλες θεραπειες(τι κρεμες με πισσα(γιατρος τις εδινε μονο αυτες υπηρχανε τοτε) τι ομοιομαθητικη τι ματζουνια ενα σωρο,εκανε την ενεση που λετε λογω της αρθριτιδας αρχικα.Καθε μηνα σχεδον γινεται.Το ιδιο ειχανε πει και στη μαμα μου.Αν προσπαθει για παιδακι να μην ξεκινησει.Αλλα επειδη ειχε κανει ενα σωρο στο παρελθον για την αρθριτιδα ηδη δεν μπορουσε να συλλαβει.Προλαβε μονο εμενα να κανει.Τελικα την επιασε 100% στο θεμα της ψωριασης.Δεν εχει ιχνος απο εξανθημα.Αυτες οι θεραπειες ειναι γενικα για αυτοανοσα.Και η αληθεια ειναι οτι ειναι ισχυρες πολυ.Πρεπει να συζητησει καλα με γυναικολογους ρευματολογους και δερματολογους για αυτο πριν ξεκινησει.Μια πελατισσα μου παντως που επαιρνε αυτη τη θεραπεια καλυτερεψε αμεσως και της μειωσε δοση και ξεκινησε για παιδακι.Νεα κοπελιτσα.Και μια αλλη που εχει ερυθηματωδη λυκο που ειναι αυτοανοσο και αυτο εκανε παιδακι κανονικα.Φοβοτανε βεβαια πολυ μηπως υποτροπιασει στην εγκυμοσυνη αλλα ολα καλα!!Εχει ενα πανεμοσρφο και υγιεστατο αγορακι!Νεα και αυτη.Θεριζουν αυτες οι κολοαρρωστιες γαμωτο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!! ΛΟΙΠΟΝ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΠΟΝΑΕΙ ΠΟΛΥ Η ΨΩΡΙΑΣΗ, ΔΕΝ ΓΙΑΤΡΕΥΕΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ, ΕΜΕΝΑ ΕΧΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ Κ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ. Κ Η ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΑΠΕΚΤΗΣΕ ΤΩΡΑ ΣΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ Κ ΑΝ ΕΧΟΥΝ ΠΑΕΙ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΜΕΧΡΙ Κ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΕΦΥΓΕ Ο ΘΕΙΟΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΜΑΤΑΙΑ ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΝΕΣΕΙΣ ΝΑ ΤΙΣ ΑΠΟΦΥΓΕΙ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΤΟ ΙΔΙΟ ΕΙΠΑΝ Κ ΣΤΟΝ ΘΕΙΟ ΜΟΥ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μετα τη γεννα του Σταυρου αρχισαν να ανοιγουν τα χερια μου να σκιζονατι καινα βγαζουν αιμα .πηαγ σε 3 ρευματολογους και στην αρχη ειπαν εκζεμα μετα δερματοπαθεια και τελος ψωριαση .Αλοιφες με κορτιζονη τις οποιες τις εβαζα αλλα δεν εβλεπα διαφορα .Τελικα τα στααμτησα γιατι θελω ακομα ενα μωρο .Τον τελευταιο καρο ποναγαν οι αθρωσεις μου απο οτι ειπαν μαλλον ειναι ψωριακη αθριτιδα βρισκομαι στο σταδιο των εξετασεν .Πισω απο τον αγκωνα εχω ενα σημαδι σαν αν ειναισκασμενο το δερμα και τωρα αρχιζει ακισ τα δακτυλα των ποδιων .Ολο το χειμωναδεν ειχα κανενα σημαδι αλλα ποναγαν οι αθρωσεις τωρα δεν ποναω αλλα εχω τα σημαδια .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou85 έγραψε:

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΠΕΙ ΣΕ ΕΝΑΝ ΑΛΛΟ ΤΡΟΠΟ ΖΩΗΣ ΚΟΨΙΜΟ ΤΣΙΓΑΡΟ(ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΣΑΝ ΦΟΥΓΑΡΟ),ΑΛΚΟΟΛ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ ΑΛΛΑ.

ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΒΟΗΘΑΕΙ ΣΕ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΥΓΕΙΑΣ!

Ακόμα: Να μην χρησιμοποιεί καλλυντικά και απορρυπαντικα συμβατικα, μόνο τα βιολογικά (συνιστώ αυτά που χρησιμοπιοούμε στην οικογένιά μας WELEDA, SONETT - γερμανικά)

Μετά είναι πολά πού μπορούν να προκαλούν προβλήματα - ρούχα,

σεντόνια, στρώματα, κουβέρτες, μαξιλάρια. Καλό να είναι από από φυσικά υλικά (και μην επεξεργασμένα με χημικά).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΗ Η ΚΩΛΟΑΡΡΩΣΤΕΙΑ......ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΦΑ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

μετα τη γεννα του Σταυρου αρχισαν να ανοιγουν τα χερια μου να σκιζονατι καινα βγαζουν αιμα .πηαγ σε 3 ρευματολογους και στην αρχη ειπαν εκζεμα μετα δερματοπαθεια και τελος ψωριαση .Αλοιφες με κορτιζονη τις οποιες τις εβαζα αλλα δεν εβλεπα διαφορα .Τελικα τα στααμτησα γιατι θελω ακομα ενα μωρο .Τον τελευταιο καρο ποναγαν οι αθρωσεις μου απο οτι ειπαν μαλλον ειναι ψωριακη αθριτιδα βρισκομαι στο σταδιο των εξετασεν .Πισω απο τον αγκωνα εχω ενα σημαδι σαν αν ειναισκασμενο το δερμα και τωρα αρχιζει ακισ τα δακτυλα των ποδιων .Ολο το χειμωναδεν ειχα κανενα σημαδι αλλα ποναγαν οι αθρωσεις τωρα δεν ποναω αλλα εχω τα σημαδια .....

Με αρθρίτιδα στην αρχη της εγκυμοσύνης με βοήθισε γιατρός Παπαγιανόπουλος από το Χολαργό. http://www.bis.gr/nist/index.php?option ... t&Itemid=3

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou85 έγραψε:

ΤΕΛΙΚΑ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΠΟΛΥ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΗ Η ΚΩΛΟΑΡΡΩΣΤΕΙΑ......ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΟΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙ ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΛΛΥΝΤΙΚΑ ΚΑΙ ΤΑ ΑΠΟΡΡΥΠΑΝΤΙΚΑ.ΚΑΙ ΝΑ ΦΑΝΤΑΣΤΕΙΤΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΟΤΑΝ ΕΓΡΑΦΑ ΤΟ ΘΕΜΑΤΑΚΙ ΕΛΕΓΑ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΜΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ?ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΦΙΛΑΚΙΑ

Επικίνδυνα καλλυντικά

http://fe-mail.gr/pages/posts/beauty/beauty3080.php

διαβάστε καλά μαζί με τα σχόλια

http://www.ecobaby.gr/article_info.php?articles_id=11

http://www.in.gr/Reviews/placeholder.as ... emID=85739

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

ευχαριστω πολυ ειναι ομοιοπαθητικος ; η ρευματολογος ; ξερεις ποσο παιρνει επισκεψη ;

Είναι διετολόγος! Αυτά γιατρέυει

http://www.bis.gr/nist/index.php?option ... &Itemid=33

γράφει και ψωρίαση

Παίρνει 50-60 - δεν θυμάμαι καλά. Πήγα 3-4 φορές.

Αλλά βρήκα την υγεία μου και πέρασα πολύ καλυ εγκυμοσύνη μετά με πολά ταξίδια (με 2 αλλα παιδάκια) και γέννησα φυσιολογικά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Elli13 κοριτσιιιιιι μμμ τι καλααα!!!! Ήμουν σίγουρη ότι θ ήταν όλα καλά! Το σώμα σου θυμάται και ξέρει ακριβώς τι πρέπει ν κάνει!!!! Αχχχχ ακούσαμε την πρώτη καρδούλα !!!❤️❤️❤️ ποσό είσαι τώρα;;;  Εγώ η θ πάω τη Παρασκευή η από βδομάδα! Μ είπε ο γιατρός καλυτερα από βδομάδα γ ν ακούσουμε σίγουρα καρδούλα αλλά εμένα ο άντρας θ λείπει σε ταξίδι! Όποτε λέω ν πάω τη Παρασκευή κ αν δν ακούσουμε δν θ αγχωθώ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ ΔΕΝ ΘΑ ΑΓΧΩΘΩ και θ ξαναπάω από βδομάδα που θ γυρίσει ο συζυγος! Πιστεύω πως όλα είναι καλά , έδωσε το σήμα του το μικρακι μ με τις ναυτίες π έχω!  @Naty @Θέτις Κ. @Girly είμαστε οι επόμενες ❤️❤️
    • Έλα ντε ; Και εγω αυτό αναρωτιέμαι ήπια 600ml ζαχαρονερό είναι δυνατόν να είναι τα ίδια όρια ;
    • Κορίτσια δεν θα παρω τηλ θα περιμένω και την άλλη φορα τα ίδια έγινε με τον θυρεοειδή και ειχα πανικοβληθεί δεν μου απάντησε ποτε στο μήνυμα μου άσε που ντράπηκα κιολας που του εστειλα μνμ στο κινητό του χωρις μου το δώσει ο ιδιος.. έτρεχα από μόνη μου σε ενδοκρινολόγο μεγάλη βδομαδα τελευταία στιγμή να βρω γιατρό να με δεχτεί  και αποτελέσματα ήταν να μην δώσει καν σημασία στην τιμή του θυρεοειδή  Δεν μου είπε ποτε να του στέλνω αποτελέσματα από εξετάσεις και απο την μια το καταλαβαίνω δεν είναι ιδιώτης να το εχω όποτε θέλω στο τηλέφωνο.. το ήξερα ότι θα γίνει αυτό από την στιγμή που πήγα σε δημόσιο νοσοκομείο 🤷‍♀️
    • Όμως αυτά είναι τα όρια της καμπύλης των 75! Πώς γίνεται να είναι ίδια και για τα 100? Νομίζω κι εγώ να πάρεις να ρωτήσεις, εγώ τουλάχιστον θα ρώταγα και μη σε νοιάζει τι σου είπανε για επείγοντα! 
    • Έλα μπράβο κορίτσι μου όλα καλά πηγαίνουν με το μωρακι σου ήθελε λίγο το χρόνο του η καρδούλα ήταν νωρίς για αυτό 🥰 εγω είμαι με τον αντρα σου 100% τώρα να σου την αλήθεια έχει δίκιο επειδή πάνω κάτω ήμουν στην ίδια κατάσταση με εσενα θέλεις βοηθεια έστω να περάσεις ο πρώτο τρίμηνο σίγουρα θα πάρεις το παιδάκι σου αγκαλιά και εγω την επαιρνα και την παίρνω ακόμα που έχει πάει 12 κιλά αλλά στην αρχή τουλάχιστον προσπαθούσα να μην την παίρνω με το παραμικρό αγκαλιά συνήθως καθόμουν στον καναπε και μου την έδινε η μαμα μου όποτε με χρειαζόταν  Με το καλοοοοο 🥰
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...