Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΡΩΤΗΣΗ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΞΗΣΗ....


Recommended Posts

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΑ ΜΗΝ ΠΕΙΤΕ ΤΙ ΒΛΑΚΕΙΕΣ ΡΩΤΑΕΙ ΑΥΤΗ....ΕΧΩ ΑΠΟΡΙΕΣ.ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΤΗΝ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΛΕΩ ΕΝ ΣΥΝΤΟΜΙΑ.ΠΡΙΝ 22 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΠΡΟΩΡΟ ΤΟΚΕΤΟ ΣΤΗΝ 24Η ΕΒΔΟΜΑΔΑ,ΑΠΕΒΑΛΑ ΛΟΓΩ ΑΝΕΠΑΡΚΕΙΑΣ ΤΡΑΧΗΛΟΥ ΤΗΣ ΜΗΤΡΑΣ.ΜΟΥ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ ΑΠΟΞΗΣΗ.ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΦΟΥ ΜΟΥ ΣΠΑΣΑΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ.ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΣΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΟΞΗΣΗ.ΔΗΛΑΔΗ ΟΣΕΣ ΓΕΝΝΑΝΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΓΙΝΕΤΑΙ?ΜΗΝ ΓΕΛΑΣΕΤΕ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Μαρια γιατί να γελάσουμε;Είναι πολύ σωστή η απορία σου...

Πράγματι...Γιατί σου έκαναν απόξεση;

Εμένα μου έκαναν λόγω παλλίνδρομης και επειδή δεν απέβαλα φυσιολογικά έπρεπε να μου βγάλουν το σάκο..αλλά σε εσένα; :blink::dry::huh::ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΗΤΑΝ ΚΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟΣ ΤΟΚΕΤΟΣ ΙΣΩΣ ΓΙ'ΑΥΤΟ.ΜΟΥ ΣΠΑΣΝ ΜΕΝ ΤΑ ΝΕΡΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΜΕ ΠΗΓΑΝ ΣΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ ΚΑΙ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΕΚΕΙ ΞΑΠΛΩΜΕΝΗ ΜΕ ΚΟΙΜΗΣΑΝ ΚΑΙ ΓΙΝΑΝ ΟΛΑ.ΤΙ ΝΑ ΠΩ?ΕΧΟΥΝ ΠΕΡΑΣΕΙ 22 ΜΕΡΕΣ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΚΑΙ ΕΧΩ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΣΤΙΣ 7 ΣΕΠΤΕΜΒΡΗ.ΕΧΩ ΤΟΣΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΝΑ ΤΟΥ ΘΕΣΩ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου καταρχην λυπαμαι παρα πολυ για αυτο που συνεβη.και μια φιλη μου που γεννησε λιγο νωριτερα απο οτι επρεπε,της εκαναν αποξεση..δεν ξερω γιατι,αλλα κατι παραπανω θα ξερουν αυτοι..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ.ΣΗΜΕΡΑ ΟΠΩΣ ΚΑΘΟΜΟΥΝ ΜΟΥ ΗΡΘΕ ΣΤΟ ΜΥΑΛΟ ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΛΕΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΑΣ ΡΩΤΗΣΩ ΤΙΣ ΔΙΑΔΥΚΤΙΑΚΕΣ ΜΟΥ ΦΙΛΕΣ ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΞΕΡΟΥΝ.ΣΙΓΟΥΡΑ ΞΕΡΟΥΝ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΛΑ ΤΡΩΓΟΜΑΙ ΜΕ ΤΑ ΡΟΥΧΑ ΜΟΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΑΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΝΑ 6ΜΗΝΟ?ΕΝΤΑΞΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΩ ΠΙΑ ΠΩΣ ΟΛΑ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΑΠΕΒΑΛΑΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗΣ ΤΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΑΝ ΠΩΣ ΞΕΚΚΙΝΗΣΑΝ ΣΤΟ ΤΡΙΜΗΝΟ.ΜΗΠΩΣ ΕΠΕΙΔΗ ΗΤΑΝ ΠΡΟΧΩΡΗΜΕΝΗ Η ΕΓΚΥΜΟΣΗΝΗ?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου ειναι απολυτα λογικο..ηταν αρκετα προχωρημενη η εγκυμοσυνη..η μητρα σου ειναι "κουρασμενη" και δε θα αντεξει αμεσως εγκυμοσυνη παλι..θελει το χρονο του το σωμα σου,μπορει για καποιους μηνες να μην εχεις καν οωρηξια..μην αγχωνεσαι,ξεκουρασου,κανε υγειηνη ζωη,με σωστες τροφες ωστε να βοηθησεις τον οργανισμο σου να δυναμωσει..

μετα τη γεννα οι γιατροι συστηνουν να περασει 6μηνο για προσπαθεια για επομενο παιδακι..αυτο που εκανες γεννα ηταν κοριτσι μου...

οποτε ολα αυτα που σου ειπε ειναι φυσιολογικα και για το καλο σου,ακολουθησε τις συμβουλες του και ολα θα πανε καλα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΕΝΝΟΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΩ ΚΑΝ ΟΩΡΕΞΙΑ?ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΠΩΣ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 30-40 ΜΕΡΕΣ ΘΑ ΑΔΙΑΘΕΤΙΣΩ.ΤΟ ΟΤΙ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΠΟΝΑΚΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟΥ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΟ(22 ΜΕΡΕΣ)?ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΕΡΘΟΥΝ ΤΟΣΟ ΝΩΡΙΣ?ΕΛΠΙΖΩ ΣΤΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΦΗΣΕΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΠΙΟ ΝΩΡΙΣ.ΑΑΑΑΑΑΑ....ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ.ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΓΕΝΙΚΑ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΕΙΧΑ ΠΕΡΙΟΔΟ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙ.ΣΤΑ 18 ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΑΝΤΙΣΥΛΛΗΠΤΙΚΑ ΣΤΗΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΠΕΡΝΑ ΟΡΜΟΝΕΣ ΑΛΛΑ ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΜΟΥ ΗΡΘΑΝ ΑΠΟ ΜΟΝΑ ΤΟΥΣ.ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΕΓΚΥΟΣ ΕΚΑΝΑ ΜΙΑ ΘΕΡΑΠΕΙΑ ΜΕ ΧΑΠΙΑ(serpafar+outrogestan).ΤΩΡΑ ΜΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΠΩΣ ΩΡΙΜΑΣΑΝ ΟΛΑ ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΜΟΥ ΕΡΘΟΥΝ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΑ.ΙΣΧΥΕΙ?ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΕΡΓΗ.ΣΥΓΝΩΜΗ ΕΑΝ ΣΕ ΕΠΡΗΞΑ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...