Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΡΕΦΙΚΟΣ ΣΤΑΘΜΟΣ ΑΠΟΡΙΕΣ ΕΡΩΤΙΜΑΤΙΚΑ


Recommended Posts

:( ΕΧΩ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΕΝΑ ΒΡΕΦΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΓΙΟ ΜΟΥ (17 ΜΗΝΩΝ) ΑΠΟ ΤΟΝ ΜΑΙΟ.ΕΝΑ ΜΗΝΑ ΠΡΙΝ ΔΙΑΠΙΣΤΩΝΟΥΜΕ ΜΕ ΤΟΝ ΣΥΖΥΓΟ ΜΟΥ ΟΤΙ ΤΟ ΩΡΑΡΙΟ ΤΩΝ 18.00μ.μ. ΔΕΝ ΒΟΛΕΥΕΙ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.

ΕΧΕΤΕ ΥΠΟΨΗΝ ΣΑΣ ΚΑΠΟΙΟΝ ΒΡΕΦΙΚΟ ΣΤΑΘΜΟ ΣΤΑ ΒΟΡΕΙΑ ΠΡΟΑΣΤΕΙΑ ΚΗΦΗΦΙΑ,Ν.ΚΗΦΗΣΙΑ, ΔΙΟΝΥΣΟ,ΜΕ ΩΡΑΡΙΟ ΛΙΓΟ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 18.00μ.μ.

ΠΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΒΟΗΘΗΣΩ ΣΤΗΝ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗ ΤΟΥ? ΑΡΑΓΕ ΘΑ ΤΡΩΕΙ, ΘΑ ΚΟΙΜΑΤΑΙ, ΣΩΣΤΑ ΟΠΩΣ ΚΑΝΕΙ ΜΕΧΡΙ ΤΩΡΑ ΣΤΟΝ ΧΩΡΟ ΤΟΥ?

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

norma δεν ξερω να σου προτεινω καποιο σχολειο απλα ως νηπιαγωγος μπορω να σε καθησυχασω για το θεμα της προσαρμογη του μικρου. η εμπειρια μού εχει δειξει οτι τα παιδακια αυτης της ηλικιας με την καταλληλη βοηθεια απο την παιδαγωγο και απο το σπιτι προσαρμοζονται σχετικα ευκολα. αυτο που θα σε συμβουλευα ειναι να το κανεις οσο νωριτερα γινεται για να μπορει να ανταπεξελθει το παιδι κατα την διαρκεια της χρονιας στο προγραμμα που εφαρμοζεται.και φυσικα μην το στειλεις με την πρωτη απο το πρωι ως το απογευμα κανονισε να πηγαινει αρχικα λιγοτερη ωρα. καλη τυχη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...