Μετάβαση σε περιεχόμενο

κρισηηηη..με πιανει κρισηηηη!!


Recommended Posts

ρε κοριτσια,δεν το αντεχω αυτο καθε μηνα...

πλησιαζει η περιοδος,και ενω ολο το μηνα δεν το σκεφτομουνα,(πρωτοφανες για μενα!!!) τωρα με επιασε παλι η ανυπομονυσια,ο φοβος για το πως θα νιωσω παλι με τον ερχομο της περιοδου,(καλα,αυτον δε,τον εχω σιγουρο!!!χτυπαει καρτα καθε μηνα!!!)

δεν το αντεχω αλλο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

με πνιγει!!!!!

ο κωστας ηταν πολυ χαρουμενος που εβλεπε οτι δεν το σκεφτομαι και δε με στεναχωρει πια,αλλα σιγα που θα με αφηνε εμενα η στεναχωρια!!!κανουμε καλη παρεα σου λεω,δε με αφηνει!!ειμαι η κολλητη της!!

θα σας πω κατι μη γελασετε:πριν απο δυο μερες πετουσε πανω απο τη γειτονια ενας πελαργος..(εχουμε πολλους εδω στην περιοχη)

η πεθερα μου μου ειπε οτι αν πετουσε πανω απο το σπιτι μας,τοτε θα μας φερει νινι!!!(το πιστεψα,αλλωστε ο πεινασμενος καρβελια ονειρευεται!κατι τετοια μου λενε και ξεφευγω τελειως!!)

αλλα να που ειναι εγκυος η γειτονισσα!!!!δευτερο παιδακι!!!

ααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!

το χαζοπουλι,δεν μπορουσε να ερθει και προς τα δω?????????:angry:

η να στειλει εναν ξαδερφο του,κατι τελος παντων?????????:angry:

τι θα κανω ρε κοριτσια τα νευρα μου ειναι στην τσιτα!!

πειτε μου κατι να με ηρεμησετε,σας παρακαλω..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΚΟΣΤΑΚΙ ΜΟΥ ΜΗ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ!!!ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ!!!!ΘΑ ΠΕΡΑΣΕΙ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ΣΠΙΤΑΚΙ Ο ΧΑΖΟΠΕΛΑΡΓΑΚΟΣ!!!!ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΑ ΕΙΝΑΙ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΛΚΟΣΤ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΥΠΟΜΟΝΗ ΟΠΩΣ ΕΓΩ Κ ΤΟΣΕΣ ΑΛΛΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΠΩς Ο ΠΕΛΑΡΓΟΣ ΔΕ ΜΑΣ ΕΙΔΕ ΑΚΟΜΗ ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ ΘΑ ΞΕΣΤΡΑΒΩΘΕΙ Κ ΤΟ ΚΑΛΟ ΠΟΥ ΤΟΥ ΘΕΛΩ ΣΥΝΤΟΜΑ. Κ ΕΓΩ ΧΩΡΙΣ ΠΕΡΙΟΔΟ ΓΙΑ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΣΑΛΤΑΡΩ ΠΟΥ ΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΡΘΩ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΠΑΡΕΑ;;;:silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουζουνιτσα μου τι κανεις???πως πας???

συννεφακι,λεω να ερθεις εδω στη βεροια,να κατσουμε μαζι στο μπαλκονακι,να παρουμε και σφεντονες και να τους πεταμε πετρες,που θα παει,θα φοβηθουν και θα μας την κανουν τη χαρη!!!!:evil:

τα παλιοπουλα!!!!:angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΣ ΝΑ ΠΑΩ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑ ΜΟΥ!!!!!ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 20 ΑΥΓΟΥΣΤΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΘΑ ΧΟΥΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!!!!ΑΝΤΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΑ ΠΟΔΙΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΤΟ ΒΑΡΟΣ!!Η ΚΟΙΛΟΥΜΠΑ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΦΤΑΣΕΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ ΧΕΧΕΧΕ!!!! ΜΗΝ ΜΟΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΕΣΑΙ ΑΚΟΥΟΥΟΥΟΥΣ!!!ΘΑ ΣΕ ΜΑΛΩΣΩ!!!:kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαλωστε με μπας και συνελθω,θα τρελαθω!!!

υπομονη κοριτσι μου,εφτασαν οι μερες!!!φοβασαι καθολου?

η δεν το σκεφτεσαι και απλα ανυπομονεις?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΧΩ ΨΙΛΟΧΕΣΤΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ!!!ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΜΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΣΥΝΑΝΤΗΣΩ!!!!!ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΟΜΩΣ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΝΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΔΩ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ ΜΟΥ!!!!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχω να σας γράψω κα΄τι σχετικό με πουλιά (τα ιπτάμενα εννοοώ :laugh: , άντε πονηρές)

Προσπαθούσα για νινί κ ήμουν σε μια εκκλησία για έναν γάμο. Προσευχόμουν λοιπόν να έρθει και σε εμένα ένα νινί, καθώς κοιτούσα στον ουρανό της εκκλησίας (τρούλος λέγεται?) είδα ένα λευκό περιστέρι να πετάει απο την μια άκρη στην άλλη!!! Ρώτησα τον αντρούλη μου αν είδε τίποτα κ μου είπε οτι δεν πρόσεξε..

Τέλος πάντων, κοίταξα ξανά προς τα πάνω και δεν το ξεναείδα (είδα όμως κάτι βλαμμένα να πετάνε ρύζι πάνω στους καλεσμένους :angry: )

Ε περιττό να σας πω πώς ήμουν ήδη έγκυος και δεν το ήξερα..

Ναι, το θεωρώ ακόμα ως σημάδι και ας μην το πίστευα αν μου το έλεγαν!

Εύχομαι σύντομα να βρει το δρόμο πελαργός ο γλυκούλης (να τον καλομπιάνετε βρε, μην τον αγριεύετε, θα θυμώσει ;):P )

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:) :) καταρχάς κοριτσάκι μην μου αγχώνεσαι !!! αν δεν έρθει κανένας πελαργός από τα μέρησ ου στο σπίτι σου στείλε μου μήνυμα και θα σου στείλω εγώ έναν λουκούμι με το που θα έρθει θα φέρει και νινί α και να μην το ξεχάσω μην τον αποπάρης με το μαλακό !!!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα δε θα τον αποπαρω,αντε να δουμε..θα τον παρω με το καλο,αλλα αν δεν κανει παλι τιποτα,θα τον ξεπουπουλιασω και θα τον αφησω καραφλο!!!

αχ σαλταρα η ερμη!!!

να παω σε ψυχολογο????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΛΑ ΒΡΕ ΜΩΡΟ ΜΟΥ!!! ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ ΤΟ ΧΑΖΟΠΟΥΛΙ!! ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΓΧΩΝΕΣΕ. ΞΕΡΕΙΣ... ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΜΑΙ ΣΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΡΙΝ ΓΕΝΝΗΣΩ, ΜΟΥ ΛΕΙΠΕΙ ΤΟ ΠΡΙΝ. Η ΑΝΕΜΕΛΙΑ, Η ΞΕΓΝΟΙΑΣΙΑ, ΤΟ ΣΕΞ, ΟΙ ΒΟΛΤΕΣ... ΜΗΝ ΒΙΑΖΕΣΕ. ΘΑ ΕΡΘΕΙ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost έγραψε:

καλα δε θα τον αποπαρω,αντε να δουμε..θα τον παρω με το καλο,αλλα αν δεν κανει παλι τιποτα,θα τον ξεπουπουλιασω και θα τον αφησω καραφλο!!!

αχ σαλταρα η ερμη!!!

να παω σε ψυχολογο????

Οχιιιιιι!Μην πας σε ψυχολογο!!!

Ελα απο εδω να σου κανω το πωπουδακι μαυρο στο ξυλο κ να ηρεμισεις!!! :laugh:

Τι ειπαμε μικρο μου κοριτσακι???

Θα ερθει μονο αν σταματησεις να αγχωνεσαι!!!

Εν τω μεταξυ...

Το καλοκαιρι τελειωνει σε κανα μηνα...

Εσυ...Τι εκανες???? Μαυρισες αρκετα???Πηγες βολτες?Ηπιατε τα ποτακια σας???

Χορτασατε ανεμελο σεξακι????

Απο Οκτωβριο ξανασκεφτεσαι το νινι!!!

Τωρα.... Τσακισου να διασκεδασεις!!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :P

Και ριξε μου κ ενα χαμογελακι!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κανενας ψυχολογος δε χρεαζεται...

την ψυχολογια σου θα την ανεβασει ο ερωτας για τον αντρα σου!!!

περνα καλά και ξεχασε τα όλα...

θα ερθει το μωρο.. να εισαι σιγουρη γι' αυτό..όταν δεν θα το περιμενεις, για να σας κανει εκπληξη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alkost μου εισαι σιγουρη οτι δεν περασε αλλη στιγμη πανω απο το σπιτι σου ο πελαργος ?????????:P :P

μη θυμωνεις μαζι του μονο ευχαριστα φερνει ο καημενουλης:huh::(

θα συμφωνησω με την anastacia τα εκανες ολα αυτα που λεει τωρα το καλοκαιρακι ?

αν δεν τα εκανες καντα τωρα ΒΟΛΤΕΣ -ΞΕΝΥΧΤΙΑ -ΠΑΡΑΛΙΑ,ΜΠΑΝΙΑ-SHOPPING THERAPY -ΣΕΞ-ΧΑΑΑΑΛΑΑΑΑΡΩΣΗ.

Γιατι που ξερεις απο Σεπτεμβρη μπορει να μην προλαβαινεις :laugh: :laugh: :P :P χι! χι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σας ευχαριστω τσουπρες μου,σημερα ειμαι καλυτερα..σκεφτομουν να παρω να κανω ενα self clear να δω τι καναμε κι αυτον τον μηνα,αλλα δεν κανω....δεν κανω,που να σκασει το ατιμο το παλιοτεστ!!!!!

η αληθεια ειναι οτι ειναι λιγο σπαστικο να περιμενεις την περιοδο,δεν ειναι οτι αγχωθηκα,ειναι οτι δεν περνανε οι μερες...θελεις να μαθεις ενα αποτελεσμα βρε παιδι μου κι ας ειναι και αρνητικο..οχι θα ερθει,δε θα ερθει,ειμαι δεν ειμαι,να κανω τεστ να μην κανω,α στο καλο!!!!!

τι ωραια που θα ηταν να ξερουμε με καποιο τροπο νωριτερα το αποτελεσμα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πολύ συγκινούμαι όταν βλέπω κοπέλες που να θέλουν τόσο πολύ νινάκι!!

Σου εύχομαι ολόψυχα να έρθει όσο πιο σύντομα γίνεται ο....πελαργός!Σου αξίζει,πραγματικά!

Αχ τι καλά να έχουμε ευχάριστα αυτη την εβδομάδα!!Αδημονώ...

:laugh: Φιλάκια πολλά πολλά:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σου ευχομαι ολοψυχα πολυ συντομα να μαθεις ευχαριστα νεα...προσπαθησε να μην αγχωνεσαι, ξερω δεν ειναι ευκολο, ομως ειναι για το δικο σου καλο...Εχω διαβασει οτι εχεις μεινει ηδη μια φορα εγκυος, αρα αυτο σημαινει οτι δεν υπαρχει καποιο προβλημα... Ειναι θεμα χρονου κοπελα μου να ερθει το νινακι, απλα σου κανει ναζακια...;) Εδω καταφερα εγω να χαλαρωσω που ειμαι η πρωσοποποιηση του αγχους και της ανυπομονησιας...Ολα καλα θα πανε..Να σκεφτεσαι θετικα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΧ ΟΧΙ,ΜΗ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ!ΚΑΝΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΑΤΙ ΑΛΛΟ,ΒΑΛΕ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΜΕΡΑ ΣΟΥ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ.ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΣΑΙ ΠΙΑ.ΔΕΝ ΒΑΡΕΘΗΚΕΣ;;ΕΓΩ 3 ΜΗΝΕΣ ΕΚΑΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΟΣΟ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΠΗΡΑ ΤΟ ΜΑΘΗΜΑ ΜΟΥ.

ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΔΕ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ,ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΞΑΦΝΙΚΟ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ.

ΠΑΝΤΩΣ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕΙΣ ΤΑ ΠΙΟ ΓΛΥΚΑ ΝΕΑ.

ΦΙΛΑΚΙΑ ΤΡΕΛΟΚΟΡΙΤΣΟ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΣΤΕ ΚΑΛΑ ΜΑΡΑΚΙ ΚΑΙ ΝΑΝΟΥΚΑ,ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΘΕΛΩ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΗΡΕΜΗΣΩ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΚΑΙ ΝΑ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΕΠΙΤΕΛΟΥς ΤΗΝ ΠΑΛΙΝΔΡΟΜΗ ΠΟΥ ΕΙΧΑ,ΝΑ ΤΟ ΞΕΡΙΖΩΣΩ ΑΠΟ ΜΕΣΑ ΜΟΥ...ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΛΩ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΙΑ ΝΕΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΡΩΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΓΙΑΥΤΟ ΤΡΕΛΑΙΝΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ...ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΒΗΣΩ ΤΗΝ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΨΥΧΗ ΜΟΥ..ΙΣΩΣ ΑΝ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟ ΤΡΟΠΟ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ,ΝΑ ΧΑΛΑΡΩΣΩ ΚΙΟΛΑΣ,ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΟΜΑΙ ΤΟΣΟ ΓΙΑ ΜΩΡΟ...ΓΙΑ ΤΗΝ ΩΡΑ ΟΜΩΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟΣΟ ΔΥΣΚΟΛΟ..

ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΘΑ ΠΑΕΙ,Ο ΧΡΟΝΟΣ ΓΙΑΤΡΕΥΕΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είδες το σκατόπουλο;

Όλο του κεφαλιού του κάνει.

Αν τύχει και το πιάσει καμιά μας,να πάρει την άλλη να μαζευτούμε να το ρημάξουμε στο ξύλο.

Αυτή η χαζή δικαιολογία ότι δήθεν τάχα μου του χάλασε το GPS πάλιωσε!

Σιχτίρ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λες να μην του αρεσε το σπιτακι μου και να προτιμησε της διπλανης????η αληθεια ειναι οτι κανουμε διαμορφωση στην αυλη και ηταν ανω κατω...!!!

γιαυτο μαλλον.σου λεει "που να παω εκει,αυτοι κανουνε δουλειες!!ας τελειωσει η αυλη και μετα".

αν ειναι ετσι,τι να κανω θα περιμενω να τελειωσουμε τις δουλειες μας και αν δεν ερθει και τοτε,ε θα φαει πολυ ξυλο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...