Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΣΟΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣΣ


falassarna

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΣΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΠΟΛΥΤΙΜΗ :)

ΤΑ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΑ ΜΑΣ --ΒΑΠΤΙΣΗΣ-- ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΕ ΦΑΚΕΛΟ!!!

ΚΑΙ ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΤΩΝ ΚΑΛΕΣΜΕΝΩΝ!!!ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΤΙ ΣΕ ΣΤΙΚ ΚΑΙ ΘΑ ΧΕΙ ΦΙΟΓΚΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΚΡΕΜΕΤΑΙ Κ ΤΟ ΠΡΟΣΚΛΗΤΗΡΙΟ ΔΕΝ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΝΑ ΒΑΛΩ Κ ΑΛΛΟ ΧΑΡΤΑΚΙ ΠΟΥ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ ΤΟΥ ΚΑΛΕΣΜΕΝΟΥ....ΠΕΦΤΕΙ ΠΟΛΥ!!!ΠΑΡΕΝΘΕΣΗ ΤΟ ΧΑΡΤΙ ΕΙΝΑΙ ΡΙΖΟΧΑΡΤΟ Κ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΠΑΝΩ .......

ΚΑΙ ΛΕΜΕ ΤΩΡΑ ΜΗΠΩΣ ΔΕΝ ΓΡΑΨΟΥΜΕ ΚΑΘΟΛΟΥ ΟΝΟΜΑΤΑ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΤΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΣΤΟ ΧΕΡΙ.

ΤΙ ΛΕΤΕ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΘΑ ΜΑΣ ΚΡΑΞΟΥΝ??????????:blink:

ΑΧΧΧ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΚΟΛΛΗΣΕΙ ΤΩΡΑ :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπέλα μου μην πνίγεσαι σε μια κουταλιά νερό...Μη στενοχωριέσαι...Σιγά μην παραξηγηθούν οι καλεσμένοι, επειδή δε θα γράφεις το όνομά τους!!!Το ότι τους προσκαλεί έχει σημασία...Μόνο πρόσεχε μη σου μαυζευτούν περισσότερα άτομα από αυτά που υπολογίζεις..

Φιλάκια πολλά!

Υ.Γ:Επειδή κι εμείς λέμε σε 2 μήνες να βαφτίσουμε το κοριτσάκι μας, η βάφτιση έχει μεγάλη προετοιμασία;;;Λέω να ξεκινήσω από Σεπτέμβρη... θα προλάβω;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οχι καλη μου, ποιος να σε κραξει?Εγω με μια φιλη μου που φτιαξαμε προσφατα τα δικα της σε μπουκαλι,δεν βαλαμε ονομα.

Ετσι οπως το περιγραφεις θα ειναι πολυ ομορφο!

Με το καλο η βαφτιση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην αγχωνεσαι!

Και τι εγινε που δε θα γραφει το ονομα!

Ουτε και γω το εγραψα!

Μαρεσαν τοσο πολυ τα προσκλητηρια μου που θα ηταν κριμα να τα χαλασω γραφοντας πανω σαυτα!

Υ.Γ Γωγω μου μια χαρα προλαβαινεις!

Ουτε μια εβδομαδα υποθεση δεν ειναι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως σε βαφπτιση που πηγα και ειχαν αναλογα προσκλητηρια δεν ηχαν γραψει ονοματα απλα μας τα εδωσαν

σιγα μην παρεξηγηθουν κιολας ειναι ειδη προσκλησεων που δεν μπορεις εκ των πραγματων να γραψεις αντε με το καλο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οχι καλη μου.. αφου θα τα δωσεις στο χερι δεν πειραζει αν εχει γραμμενο το ονομα, αρκει να εχεις εσυ μια λιστα για να ξερεις ποιους καλεσες και ποιοι σου απαντησαν θετικα για το τραπεζι μετα - αν θα κανεις -

οσο για το θεμα χρονου.... να θες να εισαι παρουσα στην αγορα των βαφτιστικων ρουχων τοτε βαλε μια βδομαδα για κει, μια βδομαδα για να κανονισες το θεμα του τραπεζιου.

φανταζομαι οτι απο εκει που θα κανεις τις προσκλησεις θα κανεις και τις μπουμπουνιερες οποτε εισαι οκ, αν οχι μια βδομαδα και για αυτες...

επισης εξαρταται αν ξερεις τι δωρο θα κανεις στη νουνα/νουνο... αν δε σε διευκολυνει με το να σου πει τι θελει τοτε ε.. βαλε και μια βδομαδα για το ψαξιμο του δωρου! χαχαχα... κοινως χαλαρα 1 μηνα πριν και εισαι ολα οκ!

αντε με το καλο !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...