Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΙΑ ΒΟΗΘΕΙΣΤΕ ΜΕ ΛΙΓΟ.....!!!!!


Recommended Posts

ΠΡΙΝ 17 ΜΕΡΕΣ ΕΙΧΑ ΜΙΑ ΑΠΟΒΟΛΗ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΡΩΤΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΘΑ ΜΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΤΟ ΑΙΜΑ.ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΜΕΡΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΑΙΜΑ.ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΕΧΩ ΕΙΝΑΙ ΤΗΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΚΑΝΩ ΜΠΑΝΑΚΙ ΜΟΥ ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΛΙΓΕΣ ΒΛΕΝΝΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΚΟΥΡΟ ΚΑΦΕ.ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ Η ΣΕΡΒΙΕΤΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΕΝΤΑΚΑΘΑΡΗ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ.ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΖΟΥΖΟΥΝΙΤΣΕΣ!!!!ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΛΥΨΕΙ....(ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΟΣΕΣ ΣΥΧΑΘΗΚΑΝ).ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαριλου μου λυπαμαι για την αποβολη που ειχες... οσο για το αιμα... κτλ πιστευω πως ειναι καλυτερα να καθαρισεις εντελως, να εισαι πεντακαθαρη πριν ερθεις σε επαφη, γιατι αλλιως υπαρχει περιπτωση να επιστρεψει πισω η περιοδος. εξαλλου θα ειναι καλυτερα και για σενα αλλα και τον

αντρα σου, για να το απολαυσετε περισσοτερο!

περιμενε λιγακι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Παρε ενα τηλ τον γιατρο σου για σιγουρια,επισης αν δεν κανω λαθος ισως πρεπει να αποφυγεις εγκυμοσυνη για καποιο διαστημα,σου ειπε ο γιατρος για ποσο καιρο?

οσο για το σεξ,υπαρχουν κι αλλοι τροποι...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ κι εγώ. Ρώτα το γιατρό σου καλού κακού. Άλλωστε, το σεξ δεν είναι ανάγκη να είναι ολοκληρωμένο. Μπορείτε να κάνετε τρελίτσες και να περάσετε πολύ καλά!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειχα κι εγω αποβολη στις 21/7 κι ο γιατρος μας ειπε για 20 ημερες να προσεξουμε και σεξουαλικα συν τοις αλλοις,για να μη μεινω εγκυος,αλλα και γιατι το σωμα ειναι ταλαιπωρημενο...

αιμα εβλεπα για περιπου 1 εβδομαδα μετα την επεμβαση και κυριως αν ενιωθα κουρασμενη απο δουλειες σπιτιου...

γενικα θελει περιπου 2 εβδομαδες για να πεις οτι καθαρισες εντελως...οποτε υπομονη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...