Μετάβαση σε περιεχόμενο

Η βιβλος της εγκυμοσυνης-εκδοσεις Ψυχογιος!!!


Recommended Posts

κορουες μου τι γινεται? εχει 2 μερες τωρα, που πηρα αυτο το βιβλιο για την εγκυμοσυνη... καλε τι να σας πω! επελλανα! εχει τα παντα μεσα! προβληματα, λυσεις, κεφαλαιο ειδικα για τον πατερα, για διατροφη.... τι να σας πω! τρελλαθηκα και γω και ο αντρουλης μου! ΤΕΛΕΙΟ! παρτε το!

φιλουθκια!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι εγχρωμο, εχει και εικονες, λεει και αρκετα για ψυχολογια, ολα μα ΟΛΑ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ!!!θα ενθουσιαστειτε!!!!:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΧΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΗ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ ΚΑΙ 8Α ΕΙΝΑΙ ΧΡΗΣΙΜΟ ΚΑΙ ΓΙΑ ΜΕΤΑ .

ΟΝΤΩΣ , ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ ΤΟ "ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ" ΠΟΥ ΑΠΟΘΗΚΕΥΕΙΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ , ΓΡΑΦΕΙΣ ΣΥΝΑΙΣΘΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΣΩΡΟ ΠΟΥ ΡΩΤΑΕΙ...

ΑΧ ΤΙ ΚΑΛΑ ! ΑΝΤΕ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ !:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Όντως πολύ καλό βιβλίο. Μου έλυσε όλες τις απορείες που είχα κατα τη διάρκεια της εγκυμοσύνης μου. Το προτείνω ανεπιφύλακτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κορίτσια!! Και γω σήμερα έγινα 2μηνών!! Την Πέμπτη θα πάμε για τον δεύτερο υπέρηχο...ελπίζω όλα να πηγαίνουν καλά!! Θα ψάξω για το βιβλίο σας, έχει καλές κριτικές απ' ότι βλέπω...γιατί κι αυτοί οι γυναικολόγοι,πόσες απορίες να σου λύσουν!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια! Ιδιαίτερα δεν με ενθουσίασε...Εμπειρικά πλέον το αναφέρω...

θεωρώ ''το ημερολόγιο της εκυμοσύνης'' καλύτερο...

Όπως και να έχει, είναι όντως ενδιαφέρον...

Καλή συνέχεια!Με το καλό!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ πολύ katrina!! Να κάνω και μια άλλη ερώτηση, γιατι είμαι καινούρια στο forum και προσπαθώ να το μάθω? Αυτές τις τέλειες μπορντούρες στο τέλος του μηνύματος πώς τις βάζετε?:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συραγώ τίποτα! Απλά άποψη αναφέρω...Είμαι και απαιτητική με τα βιβλία...

Πήγαινε επάνω σε αυτό που θέλεις και επέλεξε...Έπειτα το διαμορφώνεις, αντιγραφή και επικόλληση...Αν δεν μπορέσεις, στείλε μου στοιχεία...

Θα προσπαθήσω εγώ, αν και όχι τόσο έμπειρη!

Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συραγω καλως ηλθες στην παρεουλα μας!

εγω ειμαι τωρα 2 μηνων εγκυουλα.... λογω απειριας μου φαινεται παρα πολυ χρησιμο αυτο το βιβλιο. πηγα σε 5 βιβλιοπωλεια και τα εψαξα ολα, και αυτο ηταν το καλυτερο- ηταν και σε μενα συστημενο, παρ'ολα αυτα ομως εψαξα και τα υπολοιπα.

το ημερολογιο της εγκυμοσυνης ειναι της ιδιας εκδοσης-σειρας, γραφεις μεσα οπως το ημερολογιο αλλα ακουσα πως εχει και θηκη για φωτογραφιες να βαλεις κτλ

οσο για μενα, με ζαλαδες και ναυτιες που μπορω να κατσω να γραφω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τζίφος katrina μου :( ...αν έχεις την ευχαρίστηση κάνε μια προσπάθεια....θέλω αυτό που δείχνει την εξέλιξη του εμβρύου ανα βδαμάδες. Η ημερομηνία είναι 10 ιουνίου 2009

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλώς σας βρήκα!!! Σας έχω εντοπίσει εδώ και 2 μέρες και δεν ξεκολλάω από το forum!! Εγω σήμερα γίνομαι 2μηνων και όλα πάνε πολύ καλά...μέχρι που ανησυχώ!! Ευτυχώς την Πέμπτη θα πάμε να το ξαναδούμε και ελπίζω όλα να πηγαίνουν καλά. Γενικότερα, πάντως βλέπω είτε με ναυτίες είτε χωρίς, όλες ανησυχούμε....λογικό το βρίσκω πάντως!!!! Εύχομαι σύντομα να σου περάσουν όλα και να χαίρεσαι κάθε στιγμή με τον αντρούλι σου...εμείς πάντως έχουμε χαζέψει από τώρα:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συραγω τι γινεται? αυτα που σ'αρεσαν λεγονται τικερ ή τικερακια. μπες στην ιστοσελιδα www.babygaga.com

www.lilypie.com www.daisypath.com

και φτιαξε το οπως το θες, βημα με βημα ειναι οποτε σε βοηθαει. στο τελος θα παρεις 1 κωδικο, κανε τον copy- δηλαδη δεξι κλικ,(ΠΡΟΣΟΧΗ να επιλεξεις τον κωδικο που κανει για φορουμ!!!) μετα ανοιξε 1 ιστοσελιδα του μαμμυ, μπες στο προφιλ σου, πατησε διαμορφωση και κει που λεει υπογραφη κανε το paste. στειλε ενα μηνυματακι για να δεις αν πετυχε, και οχι κανε το ξανα.

καλη επιτυχια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ Συραγω μου κι εγω χθες ποση ωρα το παλευα...:P

το βιβλιο το χα κι εγω σχεδον απο την αρχη της εγκυμοσυνης και θα συμφωνησω με κατρινα.

σου ευχομαι καθε ευτυχια:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σ' ευχαριστώ πολύ baby sm!!! Το μυστικό είναι να διαλέξεις το code για forum και να επιλέξεις όχι το HTML αλλά το διπλανό του...........θα έσκαγα αν δεν το έβρισκα:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Haroullini έγραψε:

κορουες μου τι γινεται? εχει 2 μερες τωρα, που πηρα αυτο το βιβλιο για την εγκυμοσυνη... καλε τι να σας πω! επελλανα! εχει τα παντα μεσα! προβληματα, λυσεις, κεφαλαιο ειδικα για τον πατερα, για διατροφη.... τι να σας πω! τρελλαθηκα και γω και ο αντρουλης μου! ΤΕΛΕΙΟ! παρτε το!

φιλουθκια!!!:kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:

Οντως πάρα πολύ καλό βιβλίο..

Το συνιστώ ανεπιφύλακτα...

Θα λύσει κάθε σας απορια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σαν Ευαγγελιο το ειχα στην εγκυμοσυνη μολις εμαθα οτι ειμαι εγκυος πηγα στο βιβλιοπωλειο μου το προτιναν και μεχρι που εγινε δυο μηνων ο μικρος το ειχα παντα κοντα μου... Λεει τα παντα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...