Μετάβαση σε περιεχόμενο

Περίεργα συμπτώματα


Recommended Posts

Κορίτσια, εμείς είμαστε στον δεύτερο μήνα προσπαθειών. Δεν περιμένω να μείνω έγκυος από τόσο νωρίς, αλλά πάντως κάνουμε φιλότιμες προσπάθειες (κάτι που δε μας χαλάει βέβαια!!! :P ).

Χτες, όταν ήμουν στη 17η μέρα του κύκλου, εκεί που προσπαθούσαμε και τελειώσαμε, με έπιασε μια φοβερή δυσφορία, ζαλάδα, αναγούλα, πονόκοιλος (είχα γενικά πονόκοιλους αυτές τις μέρες λόγω δυσκοιλιότητας που μου έφεραν τα χάπια σιδήρου), ίδρωνα, ζεσταινόμουν (με air condition), και αδυναμία.

Αυτά τα προβλήματα τα έχω γενικά, αλλά δε θυμάμαι ποτέ να με πιάσουν έτσι απότομα και αμέσως μετά το σεξ. Αλλά μιλάμε, το αμέσως επόμενο δευτερόλεπτο μετά που τελειώσαμε. Δε νομίζω να είναι συμπτώματα εγκυμοσύνης, άλλωστε είναι πάρα πολύ νωρίς. Μήπως έχει τύχει σε καμία από εσάς κάτι τέτοιο; Δώστε μου τα φώτα σας!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΠΑΘΕΙ ΚΑΤΙ ΑΝΑΛΟΓΟ ΠΡΙΝ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΝ ΕΠΑΘΕΣ ΤΟ ΙΔΙΟ.ΜΕΤΑ ΤΟ ΣΕΞ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΔΥΝΑΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ ΠΟΥ ΜΕ ΕΠΙΑΣΑΝ.ΒΛΑΚΕΙΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΑ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΟ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ.ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΕΙΧΑ ΠΙΟ ΕΛΑΦΡΙΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ,ΖΑΛΑΔΕΣ ΚΑΙ ΑΝΑΓΟΥΛΕΣ.ΠΗΓΑ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΚΑΤΑ ΤΗΝ ΕΠΑΦΗ ΕΣΠΑΣΕ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΚΥΣΤΟΥΛΑ ΔΗΛ ΕΝΑ ΩΟΘΥΛΑΚΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΟΔΟ ΚΑΙ ΘΑ ΕΦΕΥΓΕ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ.ΜΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΤΙ ΕΛΑΦΡΙΑ ΠΑΥΣΙΠΟΝΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΕ ΕΝΑΝ ΜΗΝΑ ΜΕΤΑ ΠΟΥ ΘΑ ΚΑΘΑΡΙΣΩ ΝΑ ΔΕΙ ΑΝ ΕΦΥΓΕ.ΕΙΧΕ ΦΥΓΕΙ ΟΝΤΩΣ ΜΟΝΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπα, όχι, εγώ δεν είχα τόσο δυνατούς πόνους. Απλά ένιωσα άσχημα, και μετά μέχρι το βράδι ζαλιζόμουν αρκετά, ενώ τα υπόλοιπα συμπτώματα υποχώρησαν. Δε νομίζω να είναι κάτι τέτοιο, δηλαδή κύστη. Α, ξέχασα να πω ότι η μέση μου με έχει πεθάνει κανονικότητα τις τελευταίες μέρες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να είναι κι απ' τη ζέστη, παρ' όλο που είχαμε το air condition. Αλλά η αλήθεια είναι ότι με επηρεάζει αρκετά η ζέστη...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

nai kai egw to exw pathei auto!kai to apotelesma htan oti eixa kolpitida!me edwse farmaka o giatros kai mou eipe apla otti me thn epafi metaferthike to mikrovio pio mesa kai poneses toso poly!

kopela mou esy poso xronwn eisai??? vlepw eiste polla xronia mazi!dene exete ksanaprospathisei?

ante euxomai na apokrisete poly grigora mwraki!!:woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είμαι 29. Όχι δεν είχαμε ξαναπροσπαθήσει. Παντρευτήκαμε πριν 3.5 χρόνια περίπου, και τώρα το πήραμε απόφαση. Δεν είχα έντονους πόνους στην κοιλιά. Τα άλλα συμπτώματα ήταν πιο έντονα, δηλαδή δυσφορία με εφίδρωση, αναγούλα και ζαλάδα. Δεν είναι κάτι καινούριο για μένα, απλά με έπιασαν στα καλά καθούμενα, με το που τελειώσαμε το σεξ, δηλαδή το αμέσως επόμενο δευτερόλεπτο. Γι' αυτό μπήκα σε σκέψεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax de kserw!kai eggw apo xthes pou eixame epafi exw pio entona tsimpimata katw!

mipws zoristikame?;):P

ti na pw/?/?

egw pira depon kai den mou perase!na ksanaparw?apla an eimai egkios fovamai mipws mou kanei kako(logika den eimai)alla leme twra.....

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μην πάρεις!!! Εγώ έχω χάπια για τις ζαλάδες, για τις αναγούλες, για τα φουσκώματα των εντέρων, αλλά δεν παίρνω απολύτως τίποτα! Όχι μόνο τώρα που προσπαθούμε για παιδί, αλλά τα είχα κόψει εδώ και πολύ καιρό. Και πονοκέφαλο να έχω, κάθομαι και περιμένω να μου περάσει.

Εμένα τα συμπτώματα που περιγράφω μου πέρασαν. Πονάκια χαμηλά είχα και τις προηγούμενες μέρες, αλλά νομίζω ήταν από το φούσκωμα που μου προκαλούσαν τα χάπια σιδήρου (τώρα τα άλλαξα και υποχώρησε, ευτυχώς).

Παρ' όλο που σχεδόν το αποκλείω να είμαι έγκυος, εύχομαι σε όλες μας, να φουσκώσει σύντομα η κοιλίτσα μας, αλλά όχι από αέρια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaxaxaxaxxa!etsi etsi!egw pantws ta xapia ta exw san karameles!

vgikan kai ta depon ta odis!an ta kses pou ta vazeis sto stoma xwris nero kai vrazoun kai exw ksefigei!!!!opote ponaei kati!

rixnw ena mesa sto stoma!!!!

san mastourwmeno tha ginw an sinexisw!:laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ έτσι ήμουν παλιά. Τα έπαιρνα σαν καραμέλες. Επειδή γενικά έχω πρόβλημα με αναγούλες, τα ειδικά χάπια τα εξαφάνιζα!!!!! Τώρα μπορεί να έχω 2-3 χρόνια να πάρω. Όταν δε νιώθω καλά, απλά περιμένω να μου περάσει. Αλλιώς θα γίνω χημικό προϊόν!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με τοση ζεστη και υγρασια στην κυπρο... εγω τα εχω συνεχεια αυτα τα προβληματακια! σου κοβεται η αναπνοη! για αυτο το συστημα κλιματισμου ειναι απαραιτητο στο υπνοδωματιο!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ναι, είναι ανυπόφορη η ζέστη. Εμείς όμως είχαμε τον κλιματισμό ανοιχτό εκείνη την ώρα!!!!!!! Μπορεί, όμως, να ευθύνεται και η υγρασία, που άντε να τη διώξεις... B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...