Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΗΡΘΕ Ο ΚΑΙΡΟΣ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΩ ΠΑΛΙ


ValentinaGiannis

Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΕΙΜΑΙ Η ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΤΕΛΙΚΑ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΠΗΡΑ ΤΟ ΠΡΑΣΙΝΟ ΦΩΣ ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ......ΦΙΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Σ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΟΥ ΣΤΑΘΗΚΑΝ ΟΧΙ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΩ ΑΛΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΝΙΩΘΩ ΠΛΕΟΝ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΟΥ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΑΛΛΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΚΑΙ ΔΙΚΟ ΣΑΣ!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ Κ ΓΡΗΓΟΡΑ ΜΕ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟΤΑΤΟ ΤΕΣΤΑΚΙ ΜΕ ΕΝΑ

ΜΕΓΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΛΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ

ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΠΟΛΛΑΑΑΑΑΑΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλή επιτυχία κορίτσι μου! Το κεφάλι ψηλά! Αισιοδοξία, ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ και τα ευχάριστα θα έρθουνε πολύ γρήγορα!!! Τα φιλιά μου!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το κοριτσι μας! Βαλεντινα εχω σου ευχομαι να σου πανε ολα καλα! Καλη αρχη και ευχομαι να μην χρειαστεί να προσπαθήσεις πολύ!;) Εχουμε ακομα τον ιδιο γιατρο?:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστώ κοριτσια........σας ευχαριστω παρα πολυ.....ναι δημητρουλα ακομα τον ιδιο ειναι απαιχτος ο παιχτης.....τερμα στα ιδιωτικα χασαπικα το δημοσιο γυναικολογικο κεντρο ειναι το καλυτερο.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βαλεντίνα με το καλό κορίτσι μου να μας πείς τα ευχάριστα νεάκια σου :) σου ευχομαι να γίνεις σύντομα μανούλα και μάλιστα ευτυχισμένη και χαρούμενη για μια ζωή.Μετά απο τόση πίκρα θα έρθει τοοοοοοοση γλύκα που θα σε κάνει τρισευτυχισμένη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως την κοπελα!!!Με το καλο κοριτσι μου χαιρομαι για την καινουργια σου αρχη!!!Ευχομαι οτι καλυτερο!!!Και γρηγορα μανουλα!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗ ΑΡΧΗ ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ ΜΟΥ!ΕΥΧΟΜΑΙ ΓΡΗΓΟΡΑ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΘΕΤΙΚΟ ΤΕΣΤ ΣΤΑ ΧΕΡΑΚΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΣΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ.

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΦΟΡΑ.ΜΗ ΦΟΒΑΣΑΙ ΤΙΠΟΤΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...